В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дитячих іграшок в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на виробництві ляльок, іграшок та ігор (у т. ч. електронних), іграшкових моделей і дитячих автотранспортних засобів (крім металевих велосипедів і триколісних велосипедів) за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дитячих іграшок в Україні. Розглянуто наступне: вплив зсуву дат свят на продажі та попит на іграшки, динаміка зростання попиту Чорної п'ятниці 2020-2023 рр. на різні іграшки, динаміка попиту в категорії "Дитячий транспорт" у 2023 році порівняно з аналогічним періодом у 2021 році, зміна сезонності у 2023 році, динаміка кількості продажів в ніші дитячих іграшок та товарів з 20 листопада 2023 року по 7 січня 2024 року, вартість кліку у 2023 у порівнянні із 2021, прогноз експертів на 2024 рік.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку іграшок в Україні. Розглянуто наступне: вплив військових умов на ринок іграшок, сектори цього ринку, які залишилися стійкими, зміни, нові тенденції та споживчі переваги спостерігаються у сфері іграшок в Україні, стабільність ринку іграшок до початку пандемії та подальше зростання після пандемії, вплив війни на ринок іграшок та способи пристосування бізнесу іграшок до нових умов, фактори, що впливають на ринок іграшок, такі як зниження народжуваності та еміграція дітей з України, зміщення продажів на західну частину України, співпраця з альтернативними постачальниками, розвиток продажів у мережах супермаркетів та підтримка українських виробників, популярні види іграшок в умовах війни, включаючи колекційні іграшки, м'які іграшки та іграшки-антистреси, а також конструктори та пазли.

Цей матеріал містить інформацію про трафік однієї української платформи перед майбутньою прем'єрою продукту "Barbie". Розглянуто наступне: зміни в обсягах інтернет-трафіку, пов'язані з очікуваннями майбутнього запуску продукту "Barbie", оцінка впливу цього явища на платформу, топ-5 найпопулярніших моделей Barbie на маркетплейсі, коментар учасника ринку.

У публікації представлена ​​аналітична інформація щодо ринку іграшок України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, коментарі експертів з трендів розвитку українського ринку дитячих іграшок та товарів, динаміка ринку іграшок у 2020 та 2021 рр., динаміка роздрібної торгівлі традиційними іграшками та іграми (ігрові фігурки та аксесуари, набори для творчості, для малюків та немовлят , конструктори, ляльки та аксесуари, рольові та тематичні ігри, настільні ігри та головоломки, моделі транспортних засобів, м'яких іграшок, для дітей дошкільного віку, транспорт) в Україні з 2019-2022 рр., згідно з прогнозами.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку дитячих іграшок в Україні у 2021 році. Розглянуто: приріст продажів іграшок та дитячих товарів в Україні в 2021 році до АППГ, популярні категорії товарів, обсяг ринку іграшок в Україні за 2020 рік, динаміка роздрібної торгівлі традиційними іграшками та іграми (ігрові фігурки та аксесуари, набори для творчості, для малюків та немовлят , конструктори, ляльки та аксесуари, рольові та тематичні ігри, настільні ігри та головоломки, моделі транспортних засобів, м'яких іграшок, для дітей дошкільного віку, транспорт) в Україні з 2019-2022 рр., згідно з прогнозами.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку іграшок України у 2021 році. Розглянуто: обсяг ринку іграшок в Україні в 2021 році, обсяги та канали продажів іграшок в Україні з 2017 - 1 півріччя 2021 року, обсяги експорту іграшок з 2021 року, основні канали продажів за 2020/2021 рр., ключові тренди ринку іграшок

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку дитячих іграшок України у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку дитячих іграшок, приріст середніх цін на іграшки в Україні, причини зростання цін, фінансові та кількісні обсяги ринку іграшок в Україні, динаміка цін на іграшки в Україні з початку року, лідери продажів за категоріями.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку дитячих іграшок в Україні у 2020 році. Розглянуто: стан та тренди ринку, портрет покупця дитячих іграшок, сума та частота покупок без святкового приводу/зі святковим приводом, подарунки на день народження за категоріями (іграшки, гаджети, дитячий транспорт, одяг, розвага, гроші, книги) за жовтень 2018 - жовтень 2020 р., зміна пріоритетів, канали продажу іграшок.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку іграшок. Розглянуто: світова статистика ринку іграшок, тренди українського ринку, світові проблеми, онлайн-торгівля як основний драйвер розвитку ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку дитячих іграшок в Україні у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку дитячих іграшок, обсяг ринку дитячих іграшок України у 2019 році, прогнози за темпом ринку на 2020 рік, портрет покупців та основні мотиви покупок, основні критерії вибору іграшок для покупки, суми, витрачені на покупку іграшок, покупка ігор онлайн, споживчі тренди.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку іграшок в Україні. Розглянуто: оборот світового ринку дитячих іграшок у 2019 році, на думку експертів, вартість іграшок у різних країнах світу, вартість середніх наборів іграшок.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку дитячих іграшок в Україні у 2019 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку дитячих іграшок, обсяг ринку дитячих іграшок України у 2018 році, прогнози за темпом ринку на 2019 рік, портрет покупців та основні мотиви покупок, основні критерії вибору іграшок для покупки, суми, витрачені на покупку іграшок, покупка ігор онлайн, споживчі тренди.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку продажів дитячих іграшок в Україні. Розглянуто: особливості та тенденції у продажах, топ популярних маркетплейсів, структура каналів продажів, топ-10 популярних ресурсів для онлайн-покупок дитячих іграшок, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку дитячих іграшок України. Розглянуто: стан ринку іграшок, динаміка ринку України з 2015 – 2018 рр., експорт іграшок з України, основні канали збуту у 2017 та 2018 рр., споживчі уподобання, портрет споживача, основні мотиви вибору іграшок, сума, витрачена на купівлю іграшок, вибору іграшок, місця покупки іграшок, топ-5 брендів у категорії, європейські тренди розвитку ринку іграшок.

В даному огляді представлена інформація щодо ринку настільних ігор, а саме: стан та основні тенденції ринку настільних ігор України, основні тренди у споживанні (зростання продажів у спеціалізованих магазинах, зростання відвідувань ігрових клубів), найбільш популярні ігри, обсяг ринку настільних ігор Росії, Німеччини , особливість вітчизняного ринку ігор, кількість виробників настільних ігор країни, аудиторія споживачів.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку іграшок в Україні. Розглянуто: динаміка продажу ігор та іграшок на українському ринку із 9 міс. 2015 по 9 міс. 2017 р., частка продукції українського виробництва у сегменті дитячих іграшок, сезонність ринку, структура ринку іграшок у розрізі каналів продажу.

В огляді представлена інформація про ринок ялинкових іграшок в Україні за 9 місяців 2017 року. Розглянуто: частка української продукції на ринку, обсяг і географічна структура у грошовому вираженні, імпорт товарів за 2016 рік та основні постачальники.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку ялинкових іграшок України. Розглянуто: стан та основні тенденції українського ринку ялинкових іграшок, частка української продукції на вітчизняному ринку ялинкових іграшок, драйвери експорту ялинкових іграшок з України, загальна сума експорту за 9 місяців 2017 року, цінова політика ринку, середня ціна на ялинкову іграшку.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку прокату ігрових столиків для дітей у Києві. Представлено: порівняння мінімальної, середньої та максимальної вартості послуги за трьома термінами, топ-10 найдешевших пропозицій на ринку від компаній терміном на 1 місяць.

Зв'язатися з нами