Матеріал розглядає вплив війни на шкільний сезон та зміни споживчого попиту в Україні. Розглянуто наступне: зміни у попиті та активності покупців на початку навчального року в Україні під час війни, вплив війни на зміни у шкільному сезоні та попит на товари, зміни у розкладі та тривалості шкільного сезону через війну, збільшення вартості шкільного приладдя та товарів у порівнянні з попереднім роком, зміни в попиті на різні категорії товарів, такі як одяг, канцтовари, техніка, гаджети, книги і т.д, патріотичні та практичні аспекти змін попиту на товари для школи, вплив блекаутів на попит на джерела безперебійного харчування та інші електронні пристрої, регіональні відмінності у попиті на товари для школи в Україні, вплив благодійних організацій на попит та доступність шкільних товарів, співвідношення онлайн та офлайн торгівлі під час війни та різниця у категоріях товарів, які купують онлайн та офлайн.

Огляд надає аналітичну інформацію про ринок товарів для школи в Україні на осінь 2023 року. Висвітлено наступні аспекти: зростання обсягу продажу товарів для школи в одній із торгових мереж у 2023 році, популярні серед покупців категорії шкільних товарів, включаючи рюкзаки, зошити, щоденники, пенали, ручки та кольорові олівці, особливості підготовки до школи з урахуванням переходу до офлайн- освіті з 1 вересня, динаміка зростання продажів різних категорій шкільних товарів, зокрема рюкзаків, зниження попиту на товари, що не входять до шкільних списків, такі як декоративні ручки та блокноти, внаслідок розумного підходу споживачів та невизначеності щодо майбутнього формату навчання, відмінності у споживчому поведінці у різних регіонах України, включаючи зміни у попиті на шкільні товари, тенденцію до зростання онлайн-продажів товарів для школи та перевагу українськими споживачами онлайн-каналів для здійснення покупок.

Цей матеріал містить аналітичну інформацію щодо витрат на підготовку дитини до першого класу в Україні. Розглянуто таке: огляд вартості різних елементів, пов'язаних із початком навчального року, таких як шкільна форма, підру

Цей матеріал містить аналітичну інформацію щодо цін на підготовку дітей до першого класу в Україні у 2023 році. Розглянуто: вибір та витрати на шкільну форму, витрати, які можуть виникнути у батьків при зборі дітей до першого класу, включаючи вартість підручників, канцелярських товарів та, у цьому випадку, вартість шкільної форми.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку товарів для дітей України. Розглянуто: аналіз тенденцій розвитку ринку дитячих товарів в Україні в 2016 - 9 міс. 2020 рр., показники ринку дитячих товарів в Україні, суми, витрачені на покупку іграшок, споживчі переваги, структура населення України за віковими групами (станом на 1 лютого 2020 року), основні мотиви вибору іграшок для купівлі, розподіл факторів за важливістю, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку товарів для дітей в Україні. Розглянуто: сума витрат під час вагітності та першого року життя, витрати, пов'язані з появою дитини (набір одягу під час вагітності, сумка до пологового будинку, оснащення будинку при підготовці до появи новонародженого та його утримання протягом першого року життя).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку товарів для дітей в Україні у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку товарів для дітей, драйвери та фактори впливу на ринок, світова статистика ринку, основні тренди ринку України, основні проблеми ринку, розвитку онлайн-майданчиків.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку багаторазових підгузників в Україні на 2018 рік. Розглянуто: топ 10 найкращих фірм багаторазових підгузків, найкращі фірми багаторазових підгузків для новонароджених та недоношених, найкращі фірми багаторазових підгузків для дітей 6 – 20 кг.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку одноразових підгузків в Україні на 2018 рік. Розглянуто: топ 10 найкращих фірм одноразових підгузків, найкращі фірми одноразових підгузків для немовлят, найкращі фірми одноразових підгузків для малюків 5 – 25 кг, місце, найменування, характеристика у рейтингу.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих роликових ковзанів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: Топ-12 кращих виробників роликових ковзанів, найкращі бренди роликових ковзанів для дітей, кращі бренди недорогих роликових ковзанів для дорослих: бюджет до 5000 грн., кращі бренди роликових ковзанів для дорослих середнього та преміум класу, місце бренду в рейтингу, у рейтингу.

У даному матеріалі представлена інформація щодо ринку манежів для дітей України у 2018 році. Розглянуто: топ 9 кращих фірм манежів для дітей, найменування, характеристика в рейтингу.

В огляді представлена інформація про дитячі візки для зимової прогулянки в Україні. Розглянуто: топ-10 найкращих та найпопулярніших колясок для зими, поради для вибору колясок, порівняльні характеристики колясок, представлених у рейтингу.

Матеріал містить інформацію щодо ринку прогулянкових колясок України. Розглянуто: топ-10 найбільш популярних та зручних колясок для зимових прогулянок, їх характеристика (вага, ширина, функціонал), переваги та недоліки.

Стаття містить інформацію щодо ринку дитячих колясок-тростин в Україні. Розглянуто: топ-10 найкращих колясок-тростин, загальна характеристика найбільш популярних моделей колясок, плюси та мінуси десятки найбільш популярних моделей колясок-тростин, зведена характеристика колясок (вага, регулювання спинки, ширина, перекидна ручка).

У цій статті представлено характеристику виробників колясок, представлених в Україні. Розглянуто: характеристика топ-10 найкращих виробників колясок у країні, ключові особливості виробників, недоліки, асортимент колясок, що пропонуються, та інформація щодо кількості коліс та ваги.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку колясок в Україні. Розглянуто: огляд топ-10 універсальних колясок "2 в 1", переваги та недоліки кожної моделі, характеристики трьох найпопулярніших колясок на ринку в розрізі параметрів (вага, ширина шасі, колеса, кількість коліс).

У матеріалі подано огляд ринку дитячого харчування за підсумками 2017 року. Розглянуто: Темпи зростання продажів у натуральному та грошовому вираженні по різних сегментах продукції, частка ринку власних торгових марок та обсяги продажів через різні канали продажів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку прокату ваг для новонароджених у Києві. Представлено: порівняння мінімальної, середньої та максимальної вартості послуги за трьома термінами, топ-10 найдешевших пропозицій на ринку від компаній з прокату ваг терміном на 1 місяць.

У цьому огляді наведено інформацію про ціни в приватних садах Києва на неповний день. Розглянуто: мінімальні, середні та максимальні ціни на послуги приватних садів столиці, десятки приватних садків з низькими цінами на послуги.

В даному огляді наведено відомості щодо розцінок на оренду дитячих авто крісел в Україні. Розглянуто: кількість програм з прокату дитячих автомобільних крісел, представлених на ринку, види послуг, представлені на ринку, порівняння цих програм у розрізі цін та віку дитини.

Зв'язатися з нами