У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку паперової продукції в Україні за результатами 1 кварталу 2023 року. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку паперу та картону, виробництво паперу та картону в Україні в першому кварталі 2023 року, порівняння обсягів виробництва з АППГ, виробництво паперу-основи, гофрокартону, Індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦПП, обсяги виробництва паперу та картону за місяцях 2023 року, виробництво ящиків з гофрокартону за місяцями 2023 р., підсумки роботи підприємств – виробників картонно-паперової продукції в Україні за березень 2023 року, обсяги виробництва за видами (целюлози, деревної маси, паперу та картону, ящиків з г/ шпалер, зошитів, туалетного паперу).

У даному матеріалі представлені статистичні дані щодо роботи деяких підприємств паперової галузі України. Розглянуто наступне: кількість українських картонно-паперових підприємств, які повністю зупинили своє виробництво, динаміка виробництва паперу та картону за 5 місяців, порівняння виробництва у категорії папір та картон по підприємствах та у травні 2022 до квітня 2022 рр., Індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП по підприємствах, обсяги виробництва деревної маси, паперу та картону, тарного картону, включаючи флютинг, коробкового картону, обсяги виробництва ящиків з г/к, туалетного паперу, основні підсумки роботи підприємств-виробників картонно-паперової продукції в Україні за січень-травень 2022 року , обсяги виробництва ящиків з гофрокартону за місяцями за 1 квартал та 5 місяців 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо паперової галузі України за підсумками 10 місяців 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку паперової промисловості, обсяг промислового виробництва паперу та картону в Україні за 10 місяців 2022 року, виробництво санітарно-гігієнічного паперу за 10 місяців 2022 р., індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, виробництво ящиків із гофрокартону за місяцями 2022 м., виробництво паперу та картону за місяцями, виробництво основних видів картонно-паперової продукції за січень-жовтень 2022 р.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо підсумків роботи деяких підприємств паперової промисловості України за 5 місяців 2022 року. Розглянуто: стан і тенденції українського ринку, новини ринку, обсяги виробництва паперу та картону за 5 місяців, індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, виробництво деревної маси, паперу та картону, тарного картону, включаючи флютинг, коробкового картону, виробництво ящиків з г/к , туалетного паперу за травень 2022 та АППГ, виробництво ящиків з гофрокартону за 5 місяців 2022 р.

Звіт містить аналітичну інформацію за підсумками роботи паперових підприємств України за півріччя 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, підсумки роботи паперової галузі України в 1 половині 2021 року, вплив цінових коливань на ринок, виробництво деревної маси, виробництво паперу та картону, виробництво тарного картону, включаючи флютинг, виробництво коробкового картону, ящиків з г/к, туалетного паперу у звітному році, виробництво паперу та картону в розрізі підприємств, індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, динаміка виробництва по підприємствах, причини зростання галузі, державне регулювання галузі, виробництво ящиків з гофрокартону в розрізі підприємств, короткі висновки.

У звіті подано аналітичну інформацію за підсумками роботи паперових підприємств України 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, підсумки роботи паперової галузі України у 2021 році, вплив цінових коливань на ринок, виробництво деревної маси, виробництво паперу та картону, виробництво тарного картону, включаючи флютинг, виробництво коробкового картону, ящиків з г/к, туалетного паперу у звітному році, виробництво паперу та картону в розрізі підприємств у 2021 році, Індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, динаміка виробництва по підприємствах, причини зростання галузі, державне регулювання галузі, виробництво ящиків з гофрокартону в розрізі підприємств у 2021 р., короткі висновки.

Матеріал містить аналітичну інформацію за підсумками роботи паперових підприємств України за півріччя 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, підсумки роботи паперової галузі України в 1 половині 2020 року, вплив цінових коливань на ринок, виробництво деревної маси, виробництво паперу та картону, виробництво тарного картону, включаючи флютинг, виробництво коробкового картону, ящиків з г/к, туалетного паперу у звітному році, виробництво паперу та картону в розрізі підприємств, індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, динаміка виробництва по підприємствах, причини зростання галузі, державне регулювання галузі, виробництво ящиків з гофрокартону в розрізі підприємств, короткі висновки.

У звіті подано аналітичну інформацію за підсумками роботи паперової галузі України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку паперової галузі, динаміка виробництва галузевої продукції, коментарі учасників ринку, обсяги випуску паперу та картону, ящиків із гофрокартону по заводах України по кварталах з 2019 року, вплив COVID-19 на ринок, частки компаній у виробництві гофроупаковки за 2020, короткі висновки.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію за підсумками роботи паперової галузі України в 1 половині 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку паперової галузі, динаміка виробництва галузевої продукції, коментарі учасників ринку, обсяги випуску паперу та картону, ящиків із гофрокартону заводами України по кварталах, частки компаній у виробництві гофроупаковки, короткі висновки.

У публікації представлено аналітичну інформацію за підсумками роботи паперової галузі України у 2019 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку паперової галузі, динаміка виробництва галузевої продукції, коментарі учасників ринку, обсяги випуску паперу та картону, ящиків із гофрокартону по заводах України по кварталах з 2019 року, вплив COVID-19 на ринок, частки компаній у виробництві гофроупаковки за 2019, короткі висновки.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку паперової галузі України за підсумками 1 півріччя 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, основні підсумки ринку, виробництво ящиків з гофрокартону за 6 місяців 2018 р., структура виробництва ящиків за 6 місяців 2018 року, підсумки роботи підприємств – виробників картонно-паперової продукції в Україні за січень-червень 2017 року, обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, виробництво паперу та картону у першому півріччі, виробництво ящиків із гофрокартону за місяцями 2018 року, короткі висновки.

Звіт містить аналітичну інформацію за підсумками роботи паперових підприємств України за 2017 рік. Розглянуто: стан та тенденції ринку, підсумки роботи паперової галузі України у 2017 році, результати роботи галузі у 2017 р. порівняно з 2016 р., виробництво паперу та картону у 2017 році, індекси обсягів виробництва продукції підприємствами ЦБП, виробництво ящиків з гофрокартону місяцям 2017 року, підсумки роботи підприємств-виробників картонно-паперової продукції в Україні за січень – грудень 2017 року, виробництво ящиків із гофрокартону за 6 місяців 2016 р.

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку паперової галузі України за підсумками 1 половини 2017 року. Розглянуто: підсумки діяльності паперової промисловості України у першому півріччі 2017 року, виробництво та споживання паперу та картону в Україні, макулатурний ринок України за підсумками 2016 р., ринок картонно-паперової продукції за підсумками 2016 року, структура виробництва паперу та картону в Україні за 2016 рік рік, споживання паперу та картону, експорт картонно-паперової продукції по країнах у 2014–2016 роках, експорт картонно-паперової продукції по країнах у 2014–2016 роках, імпорт макулатури в Україну, виробництво ящиків з гофрокартону за місяцями 2017 року, продукції підприємствами ЦБП, обсяги споживання целюлози, макулатури та деревини картонно-паперовими підприємствами України, виробництво, експорт, імпорт та споживання картонно-паперової продукції в Україні, підсумок роботи підприємств – виробників картонно-паперової продукції в Україні за січень – червень 2017 року, структура імпорту картонно-паперової продукції у 2016 р., виробництво ящиків із гофрокарт вона за 6 місяців 2017 р., виробництво, експорт, імпорт та споживання ящиків із гофрованого картону в Україні, виробництво продукції у червні 2016 р., короткі висновки.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про ринок макулатури в Україні. Розглянуто: обсяги заготівлі паперу, обсяг імпорту/експорту продукції, географічна структура експорту, тенденції та зміни на ринку паперу, а також основні фактори, що вплинули на даний ринок.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку макулатури України. Розглянуто: стан та вектори розвитку послуг зі збирання та переробки макулатури, коментарі експертів з ринку, динаміка ринку з 2105 року, причини його скорочення за цей період, області, в яких зосереджені виробничі потужності.

Стаття містить інформацію про ринок картонно-паперової продукції за першу половину 2017 року. У статті розглянуто: обсяг споживання імпортної та вітчизняної паперової продукції, результати виробництва за видами продукції, великі українські виробники, світовий ринок паперової продукції та тенденції розвитку даного ринку.

У даній публікації представлені звітні відомості щодо ринку целюлози та паперу України за підсумками вересня 2017 року. Розглядається таке: обсяги випуску галузевої продукції (целюлози, паперу та картону, ящиків, шпалер, зошитів, туалетного паперу) у вересні 2017 року, зміни стосовно вересня 2016 та серпня 2017 р., зміна загалом за 9 місяців поточного року.

Огляд містить звітні відомості щодо целюлозно-паперової галузі України за підсумком серпня 2017 р. Розглядається: обсяги виробництва целюлози, деревної маси, паперу та картону загалом та за видами, обсяги виробництва ящиків, шпалер, зошит, туалетного паперу за підсумком серпня 2017 р. , зміна до серпня 2016-го та липня 2017 р., приріст за перші 8 міс. з початку року.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку гофрованого паперу та картону України за підсумками липня 2017 року. Розглядається: обсяги промислового виробництва гофрованого паперу та картону протягом січня-липня 2017 р., обсяги виробництва галузевої продукції інших видів (санітарно-гігієнічної продукції, сульфітного та іншого некрейдованого паперу, продуктів переробки - коробок та ящиків, туалетного паперу) у звітному періоді.

Зв'язатися з нами