У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку туалетного паперу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку туалетного паперу, основні новини ринку, підсумки одного із гравців ринку, частка одного із гравців на внутрішньому ринку, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку туалетного паперу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку туалетного паперу, причини зростання цін на туалетний папір в Україні, коментарі експертів та учасників ринку, приріст вартості целюлози, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку промислового виробництва. Розглянуто: огляд економічних прогнозів, прогнозів виробничого сектора, ситуації в галузі, довгострокові зміни.

У цьому огляді представлені аналітичні відомості за підсумками діяльності компанії, що випускає санітарно-гігієнічну паперову продукцію, - Кохавінська паперова фабрика. Розглянуто: приріст виробництва компанії за січень-червень до АППГ, потужність паперових машин підприємства, обсяг випущеної продукції підприємством за 2017 рік, плани нарощування виробництва на 2018 рік.

Публікація містить звітні аналітичні відомості щодо фінансових показників лідера целюлозно-паперової галузі за підсумками січня-квітня 2015 року. Розглянуто: обсяги виробництва в динаміці, приріст виробництва в порівнянні з минулими періодами, структура виробництва за видами паперу.

Стаття містить дані щодо ринку паперу тиссю України за підсумками 2015 року, розглянуто: коротку характеристику продукції, основні тенденції ринку за сегментами, динаміку ємності ринку паперу тиссю з 2013-2015 рр., споживчі переваги на ринку, середній темп скорочення ринку.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку туалетного паперу України, розглянуто: коротку характеристику та особливості розвитку провідного оператора ринку, коментар експерта з тенденцій розвитку комбінату.

Огляд містить інформацію про обсяги виробництва туалетного паперу в Україні за червень 2012 року, а також за період з початку року. Розглядаються темпи зростання на українському ринку туалетного паперу з початку року, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

В огляді наведено інформацію щодо ринку туалетного паперу в Україні за травень 2012 року, а саме: показники обсягів виробництва туалетного паперу за місяць, а також за період з початку року. Розглядаються темпи зростання та залишки готової продукції після закінчення звітного періоду.

Цей матеріал містить інформацію щодо українського ринку туалетного паперу. Наведено показники обсягів виробництва туалетного паперу в Україні у квітні 2012 року в натуральному вираженні. Також у цьому огляді розглядаються темпи зростання період початку року і обсяги виробництва період початку року.

Стаття містить статистичні дані щодо ринку туалетного паперу України. Розглядаються обсяги виробництва туалетного паперу за березень 2013 року, а також обсяги виробництва у період із початку року, темпи зростання у період з початку року, залишки готової продукції після закінчення звітного періоду.

Огляд містить інформацію щодо ринку туалетного паперу України. Наведено показники щодо обсягів виробництва туалетного паперу в Україні за лютий 2012 року в натуральному вираженні за місяць, а також за період з початку року, темпи зростання за місяць та за період з початку року.

У цьому огляді наведено інформацію щодо українського ринку туалетного паперу за січень 2012 року. Розглядаються обсяги виробництва туалетного паперу, темпи зростання протягом місяця, і навіть з початку року, залишки готової продукції наприкінці звітний період.

Згідно з повідомленням, ПАТ "Київський картонно-паперовий комбінат" збільшив виробництво туалетного паперу на 12,4% - до 340,179 млн. рулонів; ВАТ "Кохавінська БФ" скоротила виробництво на 2,2% - до 79,098 млн. рулонів; ПАТ «Картонно-паперова компанія» («Львівкартонопласт») –зменшило виробництво туалетного паперу на 70,9% – до 622 тис. рулонів; ВАТ "Моквінська БФ" збільшило виробництво на 3,2% - до

За даними асоціації «Укрпапір», у 2011-му в Україні виробництво туалетного паперу збільшилося на 9,4% до 594 млн. рулонів. Мільйон рулончиків На «Київському картонно-паперовому комбінаті» туалетний папір лагідно називають рулончиками. У термінології працівників підприємства «рулони» – велетенські пакунки паперу-основи, приготованої для поперечної нарізки. Щоб витримувати високі обсяги виробництва, підприємство працює цілодобово. Минулого року компанія виробила 340,2 млн. рулончиків туалетного паперу, зайнявши найбільшу частку серед українських виробників. Для порівняння: найближчий конкурент обухівців – ВАТ «Кохавінська БФ» випустила у 2011-му близько

Експерти класифікують ринок туалетного паперу на два основні сегменти: сірого макулатурного та білого целюлозного паперу. При цьому частки цих сегментів у загальному масиві ринку становлять 70% та 30% відповідно. Ринок туалетного паперу в нашій країні показує суттєве зростання у грошовому вираженні – так, обсяг даного ринку, за даними дослідницької компанії Nielsen, у 2011 році склав

В огляді представлено інформацію щодо українського ринку туалетного та побутового паперу. Розглядаються дані динаміки обсягів виробництва побутового та туалетного паперу в Україні в період з 2005 по 2011 рр., обсяги експорту та імпорту побутового та туалетного паперу у натуральному та грошовому виразах.

Цей огляд містить інформацію щодо обсягів виробництва серветок в Україні, а також обсяги експорту та імпорту.

Огляд містить інформацію щодо обсягів експорту та імпорту туалетного паперу в Україну у 2011 році.

У цьому огляді наведено інформацію щодо ринку туалетного паперу України, а саме: обсяги виробництва, обсяги експорту та імпорту за 2011 рік.

Зв'язатися з нами