В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 7 червня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 7 червня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 7 червня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 30 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 30 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 30 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 16 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 16 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 16 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 9 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 9 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 9 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 2 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 2 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 2 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 18 квітня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 18 квітня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 18 квітня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 11 квітня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 11 квітня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 11 квітня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку засобів захисту рослин (ЗЗР) в Україні станом на 21 березня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяги запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 21 березня 2024 року в українських аграріїв від попередньо заявленої потреби на перше півріччя, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 21 березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку засобів захисту рослин в Україні. Розглянуто наступне: обсяги засобів захисту рослин, що є в наявності у аграріїв станом на 22 лютого 2024 року, частка наявних ЗЗР від попередньо заявленої потреби на перше півріччя 2024 року, обсяг запасів гербіцидів на станом на 22 лютого 2024 року, рівень забезпеченості ЗЗР У розрізі регіонів на 22 лютого 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: які технологічні зміни та методи вирощування впроваджують сільгоспвиробники останніми роками, чи змінилися агрономічні підходи, співвідношення «мультинаціональні компаній з виробництва ЗЗР до постпатентних компаній з виробництва ЗЗР», за підсумками 2023 року, обсяги продажів оператора ринку за підсумками 2023 року, найбільш затребувані засоби захисту рослин в 2023 році, чи впливає використання ЗЗР на рівень викидів парникових газів, чи є технології, які б змогли за ефективністю зрівнятися із ЗЗР, чи можлива адаптація ринку ЗЗР відповідно до політики Green Deal, наскільки на даний момент сільгоспвиробники забезпечені ЗЗР.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку засобів захисту рослин в Україні. Розглянуто наступне: запаси ЗЗР у українських аграріїв станом на 28 грудня 2023 року, обсяг запасів гербіцидів станом на 28 грудня 2023 року, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 28 грудня 2023 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку засобів захисту рослин в Україні. Розглянуто наступне: особливості ринку ЗЗР України, зміни на аграрному ринку України внаслідок війни, зниження площ під посівами та їх вплив на ринок насіння та засобів захисту рослин, вплив війни на український агросектор, проблеми, з якими стикається агросектор через війну ( логістика, зниження цін на світових ринках, зниження площ під посівами), вибір фермерів на користь дженериків та їх вплив на компанії, що виробляють патентовані засоби захисту рослин, оптимізм стосовно українського аграрного ринку, перспективи вирішення логістичних проблем через зрушення в логістиці, стійкість та адаптивність українських аграріїв, фінансова підтримка та доступ до фінансових інструментів для аграріїв, конкуренція на українському ринку, головні конкуренти серед міжнародних сільськогосподарських компаній.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку засобів захисту рослин в Україні на 29 червня 2023 року. Розглянуто наступне: рівень забезпечення сільгосппідприємств в Україні на 29 червня 2023 р., обсяги наявності та потреб у ЗЗР в Україні, потреба у гербіцидах, потреби у ЗЗР по областях України.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку аміаку в Україні та світі. Розглянуто: стан та тенденції морських перевезень аміаку, вплив війни в Україні на постачання, щомісячний український морський експорт аміаку з січня 2019 по січень 2022 рр., обсяги вивезення з Естонії, вплив припинення постачання аміаку з України на світові морські перевезення, відвантаження українського аміаку за весь 2021 рік у країнах призначення.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку засобів захисту рослин в Україні на 13 квітня 2023 року. Розглянуто: обсяг засобів захисту рослин в українських аграріїв станом на 13 квітня 2023 року, рівень забезпечення агрогосподарств ЗЗР тижнем раніше, обсяг запасів гербіцидів на зазначену дату, наявність ЗЗР у розрізі регіонів України.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку авіаційної обробки пестицидами в Україні. Розглянуто: вимоги до здійснення авіаційної обробки, відповідальність замовника робіт, місце обробки, умови, комунікація з населенням, відшкодування збитків, встановлення факту заподіяння шкоди, встановлення факту порушення законодавства, встановлення зв'язку між шкодою та авіаційними роботами, оцінка заподіяної шкоди.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку засобів захисту рослин в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку ЗЗР, вплив війни на ринок, коментарі експертів ринку, структура поставок ЗЗР за категоріями, структура закупівель ЗЗР по регіонах, трійка провідних гравців ринку, продаж за топ категоріями ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку засобів захисту рослин в Україні. Розглянуто наступне: стан та динаміка ринку ЗЗР в Україні, динаміка ринку засобів захисту рослин в Україні у 2022 р., коментарі учасників ринку, падіння продажів за фунгіцидами, інсектицидами та регуляторами зростання, структура поставок ЗЗР за категоріями, структура закупівель ЗЗР по регіонах України, топ-10 провідних гравців, рейтинг продуктів за обсягами продажів за період з листопада 2021 р. по червень 2022 р.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку добрив в Україні. Розглянуто наступне: забезпеченість добривами для весняної посівної, обсяги галузевих виробничих потужностей в Україні, динаміка завантаження заводів (аміачна селітра, КАС, карбамід) в Україні на середину вересня 2022 р., коментарі учасників ринку, основні гравці ринку, використання добрив аграріями, фактори, впливають ринку добрив, динаміка імпорту над ринком.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку засобів захисту рослин України. Розглянуто: зміна площі використання ЗЗР у 1990 та 2020 рр., зміна застосування засобів захисту рослин у 1990 та 2020 рр., динаміка експорту та імпорту СЗР у натуральному та грошовому виразах з 2010-2020 рр., тенденції розвитку ринку засобів захисту рослин на протязі останніх 30-ти років, застосування ЗЗР у розрізі культур у 2020 році, кількість сертифікованих насіння на посівні та товарні якості на кінець 2020 року, насіннєвий фонд основних с/г культур у 2020 році, тенденції розвитку ринку насіння протягом останніх 30-ти років.

Зв'язатися з нами