В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку теплиць у світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка Китаю від загальної кількості теплиць у світі, топ-10 країн за площами теплиць у світі.

У цьому огляді міститься аналітична інформація про ринок садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства в Україні. Розглянуто: обсяги державної підтримки розвитку садівництва та тепличного господарства в Україні за програмою підтримки малого та середнього бізнесу єРобота, кількість агропідприємств, які отримали державну підтримку, використання грантів за напрямками «Своя справа», «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень», прогнози розвитку садівництва та тепличного господарства в Україні.

Матеріал містить інформацію про фінансову підтримку сільського господарства та садівництва в Україні, а також про діючу грантову програму та умови кредитування для аграріїв. Розглянуто наступне: грошові кошти на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства в Україні, грантова програма "єРобота", яка спрямовується на підтримку малого та середнього бізнесу у сільському господарстві, включаючи розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку тепличних господарств в Україні на травень 2023 року. Розглянуто: кількість тепличних господарств в Україні, які повністю отримали гранти на розвиток садівництва та тепличного господарства, обсяг грантів та умови отримання, розвиток садівництва та тепличного господарства в Україні, користь для сільськогосподарських підприємств, користування, яку отримають господарства завдяки отриманим грантам, підтримка розвитку аграрного сектора.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку теплиць України. Розглянуто таке: події та ситуацію, пов'язану з початком сезону для тепличних виробників в Україні, умови та фактори, які вплинули на початок сезону, обсяги виробництва та постачання продукції з боку українських тепличників на початку сезону, інформація про поточну ситуацію на ринку та прогнози щодо розвитку та перспектив тепличного виробництва в Україні, можливі виклики та проблеми, з якими стикаються тепличні виробники на початку сезону, висновки та прогнози щодо цього сектору сільського господарства.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку тепличних господарств в Україні в 2023 р. Розглянуто: проблеми, з якими зіткнулося тепличне господарство внаслідок військового конфлікту кількість тепличних підприємств, які припинили свою діяльність через руйнування та несприятливу обстановку, зусилля держави та фермерів щодо відродження галузі та допомоги постраждалим підприємствам, заходи підтримки, фінансова допомога, реконструкція та модернізація теплиць, пошуки нових ринків збуту для продукції.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку овочесховищ в Україні. Розглянуто: коментар учасників ринку та представників ринку овочесховища, вигідні інвестиції у будівництво сховищ овочів у період високих цін на овочі, коментарі учасників про переваги вкладень у сховища, включаючи стабільний попит на овочі, можливість управління ціновими коливаннями та довгострокову рентабельність проектів зберігання овочів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку тепличного бізнесу в Україні та його перспективи у 2021 році. Розглянуто таке: прибутковість тепличних господарств у країні, прибутковість тепличних овочів з відкритим ґрунтом, фактори, що впливають на прибутковість тепличного бізнесу, технології вирощування, ринкові тренди та попит на продукцію.

В даному матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо особливостей вирощування салату в теплицях України. Розглядається: частка вітчизняних тепличних господарств в Україні, частка тепличних господарств у пік сезону, прогнози щодо розвитку ринку на найближчу перспективу, динаміка експорту/імпорту салату з 2010 по 4 місяці 2017 р., структура інвестиційних витрат на створення тепличного проекту з вирощування зелені та салату , особливості клімату України, найбільш відповідні області України для створення тепличного комплексу, рентабельність проекту.

Стаття містить аналітичні дані щодо ринку теплиць та тепличних культур України за підсумками 2015 року, розглянуто: тенденції ринку, динаміка ринку овочів закритого ґрунту з 2012-2015 рр., структура імпорту овочів у розрізі країн у 2012/15 рр., структура експорту цих овочів , помісячна динаміка виробництва помідорів та огірків, державне регулювання галузі, податки на імпорт, перелік документів, необхідних для постачання продукції, структура ринку у розрізі форм власності операторів, динаміка зміни виробництва овочів закритого ґрунту з 2012-15 рр., короткі висновки та прогнози.

Дані, подані у зазначеному звіті, розглядають ринок елеваторів України. А саме: основні аспекти ринку, кількість складів для зберігання зерна, що працюють в Україні, структура елеваторного господарства України за видами (склади підлогового зберігання, бетонні елеватори, сучасні з металевими силосами), проблеми українського ринку для зберігання зерна.

В аналітичній роботі представлена інформація щодо ринку елеваторів України. А саме: темп зростання цін на пально-мастильні матеріали для сільгосптехніки у 2014 р., зміна частки нафтопродуктів у загальній структурі витрат у 2011 та 2013 рр., структура палива, яке використовують на українських зерносушарках, середні розцінки на паливо за видами, інвестиції у види обладнання сушильного комплексу, ризики ринку, короткі прогнози.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку тепличного господарства України. Представлено таке: особливості ринку теплиць в Україні, загальні тенденції розвитку, фактори, що впливають на розвиток тепличного господарства, валовий збір врожаю овочів відкритого та закритого ґрунту у 2010-2013 рр., структура валового збирання врожаю овочів відкритого та закритого ґрунту у 2010-2013 рр. ., динаміка тепличних площ в Україні у розрізі господарств населення та сільськогосподарських підприємств у 2010-2013 роках у натуральному вираженні, зовнішня торгівля тепличними конструкціями в Україні у 2010-2013 рр., динаміка площ промислових теплиць в Україні у 2010-2013 рр., та місцезнаходження тепличних комплексів в Україні у 2013 році, властивості основних видів стін для теплиць, основні технології, що використовуються при вирощуванні тепличних культур в Україні, аналіз проблем розвитку тепличного господарства України, прогноз динаміки площ теплиць в Україні у 2014-2017 роках.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку тепличного господарства. Розглядається таке: основні тенденції на ринку, вплив газової ситуації в Україні на ринок тепличного господарства, показники обсягів виробництва овочів закритого ґрунту в Україні в динаміці з 2010 до 2013 рр., ціни на газ для промислових споживачів в Україні, думка учасників тепличного ринку.

Огляд містить інформацію щодо ринку овочів закритого ґрунту в Україні. Представлено таке: державне регулювання галузі, проблеми ринку овочів закритого ґрунту в Україні, основні показники виробництва овочів закритого ґрунту за всіма категоріями господарств у період з 2008 по 2012 рр., наявність площ закритого ґрунту та обсяги виробництва продукції в Україні з 2007 по 2012 рр. , вартість овочів закритого ґрунту, що виробляються та реалізуються підприємствами-виробниками з 2006 по 2012 рр., ефективність виробництва овочів закритого ґрунту по підприємствах, ефективність вирощування томатів та огірків,  залежно від типу теплиць та системи поливу, причини, що стримують збільшення обсягів виробництва овочевої продукції закритого ґрунту в Україна.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку теплиць. Розглядається таке: валовий збір овочів закритого ґрунту в Україні, обсяг площ під овочі закритого ґрунту в Україні, показники обсягів виробництва огірків та томатів в Україні, валовий збір овочів закритого ґрунту в регіональному розрізі, провідні регіони зі збирання овочів в Україні, найбільші промислові виробники овочів в Україні.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському тепличному ринку. Розглядається таке: частка витрат на енергоносії на ринку теплиць в Україні, середня прибутковість тепличних господарств в Україні в 2013 році, ціни на імпортний газ для України в 2013 році, ключовий фактор роботи тепличних господарств в Україні, загальна площа вітчизняних промислових теплиць конкуренти українського тепличного ринку.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському тепличному ринку. Розглядається таке: основні тенденції ринку, проблеми тепличного ринку України, вплив ціни газу на тепличний ринок, державне регулювання галузі, найбільш популярні види ранніх овочів, цінова політика на овочеву продукцію в Україні, відпускні ціни для оптовиків на перші огірки вітчизняного виробництва у 2012 році, виробництво овочів захищеного ґрунту в Україні, частка господарств населення у виробництві тепличної продукції у 2010–2011 роках, фактори, що впливають на збільшення виробництва овочів, обсяг введених в експлуатацію нових теплиць у 2011 році, плани будівництва нових тепличних комбінатів, вартість будівництва 1 м2 теплиці в Україні, повна собівартість виробництва 1 т овочів захищеного ґрунту в цілому по Україні.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку скляних теплиць. Розглядається таке: обсяг площ плівкових теплиць в Україні, загальна площа скляних теплиць в Україні, проблеми на тепличному ринку України, частка витрат на енергоносії на тепличному ринку, структура посівних площ у теплицях України в період з 2007 по 2009 рр., процентне співвідношення продукції томатів в Україні за розмірами та типами плодів, частка великоплідних томатів на тепличному ринку деяких країн.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському тепличному ринку. Розглядається таке: кількість скляних теплиць в Україні станом на початок 2012 року, кількість плівкових теплиць в Україні, головні проблеми тепличного бізнесу в Україні, показники обсягів виробництва тепличних овочів в Україні, альтернативи використанню газу, державна підтримка тепличного бізнесу в Україні.

Зв'язатися з нами