В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільськогосподарської техніки в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: як війна вплинула на сектор сільгоспмашинобудування, скільки в Україні діючих підприємств сільгоспмашинобудування станом до та після повномасштабного вторгнення, частка українських машинобудівників на внутрішньому ринку з 2017 по 2021 рік, обсяг виробництва українських машинобудівників з 2017 по 2021 рік, який потенціал є у експорті сільськогосподарської техніки, як вплинула на ринок сільгосптехніки блокада українсько-польського кордону, чи стикаються виробники з проблемою бронювання працівників, які дії влада має зробити, щоб підтримати виробників у військовий час.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільськогосподарської техніки в Україні. Розглянуто наступне: проблеми з якими стикаються виробники сільськогосподарської техніки, зміни у підходах аграріїв до вибору сільгосптехніки, тренди та виклики сільського господарства у майбутньому.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку обладнання для точного землеробства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ-5 трендів в точному землеробстві, розмір ринку точного землеробства у 2024 році, очікуваний розмір ринку точного землеробства до 2029 року, сукупний середньорічний темп зростання.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільськогосподарської техніки в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: імпорт тракторів з потужністю двигуна 37-75 кВт, тракторів з потужністю двигуна 75-130 кВт, тракторів з двигуном понад 130 кВт за 2023 рік у порівнянні із 2021 та 2022 роками, імпорт до України зернозбиральних комбайнів, посівної техніки, плугів, дискових борін, косарок за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, тенденції щодо імпорту агротехніки у 2024 році за прогнозами експертів.

Огляд ринку сільськогосподарської техніки в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: митна вартість ввезеної сільськогосподарської техніки в Україну за 2022 та 2023 роки, обсяги імпорту збиральної техніки, комбайнів зернозбиральних, машин для підготовки або оброблення ґрунту, розкидачів органічних та мінеральних добрив, посівної техніки, плугів, борін дискових, пресів для соломи або сіна, включаючи прес-підбирачі в 2023 році порівняно з 2022 роком, прогнозна оцінка щодо імпорту агротехніки на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільськогосподарської техніки в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: аналіз тенденцій на ринку та їх вплив на сегменти, проблеми розвитку до 2021 року та після початку повномасштабної війни, доля виробників з регіону у загальному обсязі реалізації сільгосптехніки, тенденції в потребі сільгоспвиробників у техніці та культура її використання, регуляторні тенденції та аналіз законодавства, що регулює галузь, ступінь знищення технічного парку після 24.02.2022 року, програми підтримки (гранти, кредитування тощо), розподіл зареєстрованих компаній, які працюють у галузі сільгоспмашинобудування за кількістю працівників, обсяг ринку сільськогосподарської техніки з 2017 по 2022 роки у грошовому вираженні, оцінка тіньового сегмента на ринку, сегментація та структурування ринку за видами техніки, її походженням, мощністю та степенем застосування, доля імпорту сільгосптехніки в 2022 році та доля іноземного капіталу на ринку, посівні площі по областям та видам культур у 2021 та 2022 роках, аналіз цінових тенденцій на електроенергію для підприємств у 2021-2023 роках, прогноз виробництва по товарних групах до 2027 року у натуральному вираженні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільської техніки в Україні. Розглянуто наступне: митна вартість ввезених сільськогосподарських тракторів за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, обсяги імпорту збиральної техніки за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, імпорт комбайнів зернозбиральних за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, обсяг імпорту машин для підготовки або обробки ґрунту за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, імпорт розкидачів органічних та мінеральних добрив до України за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, обсяги імпорту посівної техніки, плугів, борін дискових косарок тракторних навісних і причіпних, пресів для соломи або сіна, включно з прес-підбирачами за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, тенденції щодо імпорту агротехніки в 2024 році за прогнозними оцінками експертів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тракторів в Україні. Розглянуто наступне: вартість імпорту тракторів до України у 2023 році у порівнянні з 2022 роком, найбільші імпортери тракторів до України, прибуток від експорту тракторів у 2023 році з України, головні покупцями українських тракторів у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тракторів в Україні. Розгялнуто настунпе: кількість проданих "професійних" тракторів з потужністю двигуна від 45 к.с. в 2022 році в порівнянні з 2021 роком, попит на всі основні види садової техніки з бензиновими двигунами за перші три місяці 2023 року в порівнянні з аналогічним періодом 2022 року, найбільш популярний міні-трактор в Україні, аналіз ТОП-10 найпопулярніших міні-тракторів, кількість замовлень міні-тракторів за весну 2023 року у порівнянні з січнем-березнем минулого року, найбільш популярний мотоблок в 2023 році, аналіз ТОП-10 мотоблоків, попит на сегмент мотоблоків та культиваторів за весну 2023 року у порівнянні з весною 2022 року, попит на газонокосарки та бензопили, мотокоси та тримери весною 2023 року у порівнянні з весною 2022 року, аналіз більш дрібної садової техніки з ДВС, вартість генераторів, порівняння середніх чеків весни 2021-2023 рр. у покупках сульскогосподарської техніки.

В цьому матеріалі представлена аналітична інформація про ринок тракторів в Україні станом на вересень 2023 року. Розглянуто: скорочення імпорту сільськогосподарської техніки в Україні в 2023 році, вартість та потужність ввезених тракторів, порівняння показників 2021-вересня 2023 року, динаміка зростання імпорту дискових борін, прогнози щодо ринку сільськогосподарської техніки в Україні в 2023 році.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку тракторів в Україні за 2022 рік. Розглянуто: обсяг імпорту тракторів до України у 2022 році, порівняння обсягу імпорту з показником 2021 року, основні країни-постачальники тракторів до України у звітному році, обсяг експорту тракторів до України у 2022 році, порівняння обсягу експорту з показником 2021 року, основні країни-постачальники тракторів до України у звітному році.

У цьому матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку агродронів в Україні. Розглянуто наступні аспекти: структура основних виробників дронів в Україні, бренди дронів, доступні на ринку, поділ дронів за кількістю членів екіпажу, витрати на володіння та експлуатацію дронами, загальна вартість володіння дронами, прогноз середнього ступеня зростання загальних витрат на володіння (TCO) у найближчі 2-3 роки, основні проблеми, пов'язані з використанням дронів у сільському господарстві, проблеми, пов'язані з оперативною діяльністю дронів, середній обсяг оброблюваних площ з одним дроном, види обробки сільськогосподарських угідь за типами культур, середні стандарти використовуваних розчинів, продукція виробників засобів захисту рослин (ЗЗР), використовувана сервісними компаніями, площа, що обробляється ЗЗР за допомогою дронів за видами культур на гектар.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сільгосптехніки в Україні за підсумками 7 місяців 2022 року. Розглянуто: кількість зернозбиральних комбайнів різних потужностей та брендів, куплених в 1 половині 2022 року, динаміка покупок зернозбиральних комбайнів з 2015 року, коментар експерта ринку, місячні показники продажів техніки, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сільгосптехніки в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, оцінка експерта скорочення ринку сільгосптехніки до кінця року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сільгосптехніки в Україні. Розглянуто: коментар учасника ринку роботи компанії з продажу сільськогосподарської техніки, основні зміни у роботі компанії, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сільськогосподарської техніки в Україні. Розглянуто: пропозицій сільськогосподарського транспорту та деталей на OLX Авто, середня вартість трактора, комбайна, мінітрактора, монокультиватора, мотокультиватора, популярні умови придбання сільгосптехніки, за кількістю відгуків на одне оголошення в березні, найбільш затребувана техніка серед сільгосптехніки.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку сільськогосподарської техніки в Україні. Розглянуто: новини ринку, державне регулювання ринку сільгосптехніки, вирішення низки проблемних питань на ринку с/г техніки щодо затвердження типу та отримання відповідного сертифікату для тракторів та інших типів техніки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку сільгосптехніки України. Розглянуто: аналіз поточного стану, передумов та особливостей формування ринку техніки для польового кормовиробництва та забезпечення сільських товаровиробників, фактори, що перешкоджають організації серійного виробництва складної сільськогосподарської техніки в Україні, основні напрямки впровадження досягнень науково-технічного прогресу в конструкціях складних сільськогосподарських машин провідних світових виробників шляхи удосконалення виробництва техніки для польового кормовиробництва в Україні.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сільгосптехніки в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку сільського господарства в Україні, продаж агротехніки в 2021 р., світові тренди агротехніки, зростання продажу аграрної техніки в Україні в 2021 році, короткі очікування експертів.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мінітракторів та мотоблоків України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, виробництво мінітракторів та мотоблоків в Україні в динаміці з 2016 - 9 місяців 2020 рр., динаміка виробництва мотоблоків в Україні з 2016 - 9 місяців 2020 рр., імпорт мінітракторів та мотоблоків в Україну

Зв'язатися з нами