В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: яка ситуація на північному кордоні із господарською діяльністю українського агробізнесу, на який коефіцієнт зараз варто множити затрати на роботу в Чернігівській області в порівнянні з більш віддаленими від війни областями, чи можна очікувати, що після 2024 року ситуація в сільському господарстві стабілізується, які витрати вдалось успішно оптимізувати сільському господарству, наскільки залізниця є проблемою в логістиці, як виглядає ринок праці для сільського господарства на прикладі конкретного холингу, тваринництво як елемент відносної стабільності в АПК.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: як повномасштабна війна вплинула на процес розвитку точного землеробства, які очікування учасників ринку стосовно розвитку очного землеробства в Україні на найближчі роки, чому аграріям варто впроваджувати точні технології, які початкові інвестиції мають бути для точних технологій, яке обладнання потрібно придбати, яку техніку можна переобладнати, етапи впровадження точного землеробства у господарстві, скільки потрібно вкласти в систему точного землеробства залежно від розміру господарства, чи впливає зміна клімату на рішення аграріїв перейти на точне землеробство, які країни є лідерами у розвитку точного землеробства у світі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: як зміни в законодавстві формують майбутнє українського агросектору в сфері інновацій та посилення контролю, оптимізації та спрощення процедур, впливі на систему захисту рослин та в експорті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: що таке євроінтеграція для молочного сектору, кількість активних молочних заводів, які мають відповідну сертифікацію для вільного продажу своєї продукції до ЄС в Україні, які виклики стоять перед українським бізнесом на шляху до ринку ЄС, головні камені спотикання бізнесу на шляху до євроінтеграції, чи очікувати спротиву з боку європейців, як у випадку з зерном.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні. Розглянуто наступне: чому варто зменшувати використання добрив, урожайність кукурудзи без застосування біопрепаратів та за внесення біопродуктів, позитивні та негативні наслідки підживлення, роль мікроорганізмів у трансформації азоту, як порахувати витрати на мінеральні добрива та ЗЗР і досягти рентабельності виробництва, різновиди мікробних препаратів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні. Розглянуто наступне: розвиток продуктивності сільського господарства в Україні 1992-2023 рр., збитки від війни в сільському господарстві за категоріями, станом на лютий 2023 року, структура втрат сільського господарства в Україні через війну, станом на липень 2023 року, потреби в реконструкції та відновленні ринку в сільському господарстві, вплив війни на ціни на продовольчу пшеницю в Україні, огляд потреб у реконструкції та відновленні ринку, виробництво зерна в Україні в роки до і після початку російської агресії 2016-2023 рр., розвиток посівних площ у 2021-2022 роках, розвиток врожайності зернових з 2021 по 2022 рік, покинуті сільськогосподарські угіддя вздовж лінії фронту від 22 червня 2023 року, покинуті та рекультивовані сільськогосподарські угіддя вздовж лінії фронту, жовтень 2023 року, оброблювані та занедбані орні землі в Україні на підконтрольній та непідконтрольній Україні території в п'яти областях уздовж лінії фронту в жовтні 2023 року, український експорт зернових та олійних культур 2022-2023 рр., найважливіші експортні ринки для української сільськогосподарської продукції за регіонами світу 2021-2023 рр., кількість суден, що скористалися зерновим коридором з 1 серпня 2022 року по 16 липня 2023 року, основні країни-експортери що скористалися зерновим коридором, товари, що експортуються через зерновий коридор, українські експортні товари 2023.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні. Розглянуто наступне: частка сільського господарства у формуванні ВВП та експорту України, найбільші виклики для виробників сільськогосподарської продукції, найбільш важливі зміни, які очікуються сучасними представниками фермерства, як війна вплинула на аграрний сектор, приблизна оцінка пошкоджених земель в наслідок війни, очікувані втрати поголів'я тварин, сума непрямих збитків на листопад 2022 року, фінансові виклики в галузі сільського господарства, кількість підприємств, що отримали кредити від банківських організацій та загальна сума виданих кредитів, області які отримали найбільші обсяги кредитних коштів, банки, що видали найбільшу кількість кредитів, сучасні аграрні технології та їх вплив на діяльність компаній.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні. Розглянуто наступне: собівартість вирощування основних експортно орієнтованих культур, імплементація технологій в виробництво аграріїв, прогнози на наступний рік щодо вартості ЗЗР, частка спотових та системних продажів, прогноз по спотовому ринку на 2024 рік, відсоток підробних ЗЗР на ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку АПК в Україні. Розглянуто наступне: вартість логістики до портів Одеси, Констанци та Гданська, обсяги навантаження зерновозів у жовтні 2023-го, ціни на матеріально-технічні ресурси (добрива, насіння, паливно-мастильні матеріали, засоби захисту рослин), норми внесення добрив, ціни на продукцію рослинництва, перехідні залишки на ринку зернових культур, прибутковість виробництва зернових та олійних культур, прогноз валового збору зернових та олійних 2024/25 МР, розрахунковий рівень рентабельності при стабілізації ситуації, структура ґрунтообробки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні. Розглянуто наступне: структура обробітку землі в 2022 та 2023 році, обсяг оброблених площ землі за допомогою технології мінімального обробітку, кошти, передбачені в бюджеті України на розмінування деокупованих територій та очищення земель сільськогосподарського призначення, технології обробітку ґрунту, що використовуються в українськими аграріями, тренди обробки грунту в 2023 році, плани агрохолдингів по зміні структури обробки ґрунтів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні. Розглянуто наступне: загальна площа поливних полів, площа полів, зрошена фермерськими об'єднаннями, тариф за куб води у зрошувальни системах, бюджетне фінансування систем меліорації, тарифні надходження з систем меліорації, основні витрати в тарифах на меліорацію, крадіжки води, географія створення організацій водокористувачів (ОВК), головний водний ресурс.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо стану сільського господарства в період від 2021-2023 рік. Розглянуто: головні зміни протягом 2021-2023 рік, собівартість та прибуток за основними видами сільськогосподарської продукції, ціни на культури (кукурудза, ячміню, гібридне насіння соняшнику, ріпак, соя), добрива (аміачна селітра, сечовина, хлорид калію, фосфат амонію), головні фактори впливу на сільське господарство України у 2023/2024 маркетиноговому році.

В матеріалі представлена аналітична інформація по ринку сільського господарства у 2024 році. Розглянуто наступне: коментарі операторів ринку, плани аграріїв щодо посівної 2024 року, зміни в структурі посівів, найбільш затратні складові в структурі собівартості, виклики 2024 року, поргнози розподілення ринку між культурами, плани по закупці ЗЗР.

У цьому огляді представлена аналітична інформація стосовно найбільших агровиробників в Україні за 2022-2023 рік. Розглянуто: зміни в доходах українських агровиробників за перший рік війни з 2021 року до 2022, частка компаній на ринку, кому належить половина з найприбутковіших аграрних компаній України, компанії які втратили свої позиції в топ-10 агровиробників України.

У даному матеріалі представлені результати опитування аграріїв з посівних площ в Україні. Розглянуто: плани аграріїв щодо посівних площ озимих культур у 2024 році, результати опитування сільськогосподарських виробників за планами та підготовкою до посівної кампанії озимих культур, структура посівних площ та очікувані зміни в ній, включаючи скорочення посівів про пшеницю та ячмінь, а також збільшення посівів вплив фінансових обмежень та низької ліквідності на аграрний сектор, використання добрив та засобів захисту рослин у планах аграріїв, забезпеченість паливом та насінням для посівної кампанії.

У цьому інтерв'ю обговорюється питання вибору між грантами та кредитами як фінансовими інструментами, які найчастіше використовують аграрії, і наскільки успішно вони справляються з цим вибором. Розглянуто таке: переваги та недоліки кожного інструменту, а також розглядає приклади успішного застосування їх у аграрному секторі.

У цій статті розглядається робоча інвестиційна модель аграрного сектору України. Розглянуто таке: умови, за яких бізнес готовий вкладати свої кошти у сільське господарство, а також обговорюються ключові аспекти залучення інвестицій у аграрну галузь.

Зв'язатися з нами