В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг імпорту добрив в Україну за 1 квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, ТОП-20 імпортерів азотних, NPK, азотно-фосфорних, калійних та фосфорно-калійних добрив, ТОП-20 імпортерів суперфосфатів, обсяги імпорту азотних, NPK, азотно-фосфорних, суперфосфатів, калійних та фосфорно-калійних добрив.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні станом на початок червня 2024 року. Розглянуто наступне: тенденції на світовому ринку добрив, вартість моноамонійфосфату (МАР) в Бразилії, Румунії та Болгарії станом на початок червня 2024 року, фактори впливу на ціни на МАР, ціни на імпортований карбамід в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг імпортованих азотних добрив за чотири місяці 2024 року, власне виробництво азотних в Україні за перші чотири місяці 2024 року, лідер серед імпортних добрив, головні країни-постачальники добрив в Україну, ціни на ринку України на вітчизняний та імпортований карбамід на другу половину травня – червень, вартість КАС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку NPK добрив в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг імпортованих NPK добрив в березні 2024 року, ключові країни постачальники NPK добрив до України в березні 2024 року, структура імпортованого імпорту NPK добрив за маркою, діючою речовиною та середньою вартістю.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні за перший квартал 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяг виготовлення мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року хімічними холдингами, структура виробництва, обсяг імпорту добрив у першому кварталі 2024 року, виготовлення та імпорт карбаміду у першому кварталі 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні станом на березень 2024 року. Розглянуто наступне: ємність ринку КАСу в Україні станом на кінець березня 2024 року у порівнянні із 2022 роком, фактори впливу на ємність ринку КАСу, як впливає на виробництво добрив падіння цін на газ, вплив логістичного фактору на ринок добрив в Україні, за рахунок чого буде рости ринок, як посилення конкуренції між виробниками відобразиться на ринку, очікувані сукупні виробничі потужності на ринку до осені 2024 року, в якому напрямку буде рухатись ринок в цьому сезоні на думку експерта, хто є найкомфортнішим клієнтом для виробників добрив.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: видобуток газу у 48 штатах США у грудні 2023 року, запаси газу в США станом на 9 лютого 2024 року, рівень заповненості газових сховищ Європи станом на 12 лютого 2024 року, обсяг імпортованих в Україну добрив у січні 2024 року, обсяги імпорту основних видів добрив у січні 2024 року, ТОП-10 постачальників азотних, фосфорних, фосфорно-калійних та трикомпонентних NPK добрив в Україну за січень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: динаміка ціни на природній газ/аміак за 2021-2024 рр., ціни на аміак станом на 12 березня 2024 року порівняно з 14 березням 2023 року, світові ціни на карбамід за 2021-2024 рр., ціни на карбамід, КАС, NPK та аміачну селітру в Україні за 2020-2024 рр., ціни на NP/NPK/MAP станом на 13 березня 2024 року порівняно із 15 березням 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні станом на початок 2024 року. Розглянуто наступне: які культури агрономи підживлюють першими, чому фермери відмовляються від добрив, технологія внеення цинку на кукурудзу, норми застосування добрив станом на початок 2024 року у порівнянні із довоєнним періодом, як зекономити на добривах, не втративши врожайність.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мінеральних добрив в Україні станом на початок березня 2024 року. Розглянуто наступне: рекомендовані роздрібні ціни на КАС та аміачну селітру станом на початок березня 2024 року, вартість продажу КАС та аміачної селітри дистриб’юторами вагонними або крупними партіями, обсяг поставок виробниками нітрату амонію на ринок в лютому 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мінеральних дорив в Україні. Розглянуто наступне: ціна на аміачну селітру наприкінці 2021 року, в серпні 2022 року, в грудні 2022 року, в лютому 2023 року, квітні 2023 р, вартість аміачної селітри, ВАС, карбаміду, КАС-32 станом на кінець грудня 2023 р. з доставкою до господарства, обсяг виробленої продукції станом на грудень 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні. Розглянуто наступне: обсяги ринку добрив в Україні, ціна на зернові в Україні, рівень використання комплексних добрив з фосфором, калієм та азотом, імпорт добрив в Україні за підсумками 2023 року, прогнози по обсягам закупівлі добрив аграріями у 2024 році у порівняння із 2023 роком, кількість продуктів у портфоліо компанії, ефективність рідких комплексних добрив, ціни на добрива, попит на добрива на українському ринку, вплив страйків на пунктах пропуску на ціни на добриво.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні. Розглянуто наступне: виробництво добрив в Україні в 2023 році, споживання добрив, обсяг імпорту азотних мінеральних добрив, товарні запаси азотних добрив.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мінеральних добрив в Україні станом на листопад 2023 року. Розглянуто: динаміка зростання імпорту добрив в Україну в 2023 році, структура імпорту добрив (азотні, NPK, NP, калійні) в Україну, інвестиції в аграрний сектор України.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку карбаміду в Україні, станом на жовтень 2023. Розглянуто: динаміку цін на карбамід в Україні в період з 2019-жовтень 2023 рік, наслідки від зниження цін на карбамід на ринок добрив в Україні, ризики для заводів з виробництва карбаміду, попит на українському ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку добрив в Україні. Розглянуто: коефіцієнт доступності удобрень та його зміни, вплив цін на азотні удобрення, такі як селітра, карбамід та КАС, на ціни на природний газ, фактори, що впливають на ціни на аміак, основну сировинну базу для азотних добрив, взаємозв'язок між цінами на аміак та цінами на природний газ, вплив факторів на світовий ринок добрив та ціни на аміак, прогнози щодо цін на аміак залежно від коливань цін на газ у Європі та інших факторів, ринок карбаміду та його динаміка цін.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку азотних добрив в Україні. Розглянуто: експорт азотних добрив за 4 місяці, основні напрямки експорту, обсяги постачання карбаміду, короткі висновки експерта.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку добрив в Україні. Розглянуто: вплив "зернової угоди" на ринок добрив в Україні, коментарі учасників ринку, фактори, що впливають на купівлю добрив, короткі висновки експерта.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію щодо ринку добрив в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку добрив, виробництво добрив в Україні, вплив війни на ринок добрив, коментарі учасників ринку з трендів у галузі, обсяги виробництва добрив у розрізі категорій (карбамід, карбамідо-аміачна суміш, аміачна селітра, вапняково-аміачна селітра) за 1 квартал 2023 р., загальний обсяг ринку, виробництво, імпорт азотних добрив в Україну за 2021 та 2022 рр., актуальні ціни на мінеральні добрива, короткі висновки та очікування експертів.

Публікація містить інформацію щодо ринку добрив в Україні. Розглянуто: імпорт добрив в Україну в поточному сезоні, обсяги поставок у лютому, топ добрив, що поставляються, ціни на селітру в Україні, короткі висновки та прогнози експертів.

Зв'язатися з нами