Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку засобами захисту рослин за 2023 рік. Розглянуто: коментарі операторів ринку, забезпеченість аграріїв України засобами захисту рослин, отреба в ЗЗР, запаси ЗЗР в регіонах.

В огляді наведено статистичну інформацію про ринок пестецидів України за 1 півріччя 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту в натуральному вираженні, динаміка з минулого року, структура імпорту, обсяг імпорту мультинаціональних препаратів, гербецидів, та обсяги імпорту по найбільшим компаніям імпортерів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку пестицидів України. Розглянуто: поточний стан ринку засобів захисту рослин, використання пестицидів для захисту та наслідки для українців, частка контрафактних пестицидів у світі, в Україні, збитки від загибелі бджолосімей, бар'єри для підробок.

У матеріалі представлена інформація про зберігання, використання та перевезення пестицидів в Україні. Розглянуто: класи небезпечних речовин та їх позначення, правила транспортування, вибір транспорту для перевезення, вартість транспорту та норми якими регулюється перевезення.

У матеріалі представлена статистична інформація ринку травників в Україні. Розглянуто: структуру потравлювачів використовуваними українськими аграріями, обсяг потравлювачів, що використовуються для врожаю 2018 року, а також причини зміни обсягів.

У матеріалі подано аналітичну інформацію про застосування фунгіцидів в Україні. Розглянуто види продукції на українському ринку, норми внесення для різних видів культур.

У матеріалі подано інформацію про ринок аміаку в Україні за перші чотири місяці 2018 року. Розглянуто: обсяг виробництва в натуральному вираженні, а також обсяг запасів у динаміці з аналогічного періоду минулого року, а також обсяг виробництва нітрат амонію та НРК добрив.

Матеріал містить статистичну інформацію щодо ринку пестицидів в Україні за 2017 рік. Розглянуто: потреба пестицидів для аграріїв у 2017 році, обсяг імпорту пестицидів в Україну, основні постачальники даної продукції, проблеми нормативно-правового регулювання ринку пестицидів, а також обсяги виконаних робіт по боротьбі зі шкідниками, хворобами, бур'янами у 2014–2016 роках.

У статті представлена інформація щодо ринку пестицидів України за 2015 та 2016 рік, а саме представлена інформація про: помісячну динаміку обсягів імпорту за аналізований період, основні гравці ринку пестицидів, прогноз цін на пестициди, вплив ринку Китаю.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку пестицидів України за підсумками 2016 року. Розглядається таке: стан та тенденції ринку, обсяг імпорту пестицидів у країну у 2016 році, обсяги ввезення гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, компанії, що лідирують за обсягами імпорту пестиціїв.

В огляді міститься інформація щодо ситуації на українському ринку петицидів у серпні 2015 року. Розглядається таке: обсяг імпорту пестицидів у серпні поточного року, частка імпорту генеричних пестицидів, оригінальних препаратів (BASF, Bayer, Syngenta, Monsanto, DuPont), частка імпорту з Китаю у загальній структурі імпорту пестицидів в Україну, фактори, що впливають на імпорт із Китаю , середньорічне співвідношення імпорту генеричних препаратів до оригінальних, вартість технічного гліфосату у серпні 2015 року, порівняння з ціною на початок 2014 року, фактори, що вплинули на зниження ціни китайської продукції, середня ціна пестициду на основі ізопропіламінної солі гліфосату в Україні.

Аналіз, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку пестицидів за підсумком квітня 2013 р. Розглядається наступне: обсяг імпорту ЗЗР за перші 4 міс. 2013, порівняння з аналогічним періодом 2012 року, фактори, що впливають на зростання імпорту, помісячна динаміка обсягу поставок з початку 2013 року, порівняння обсягу поставок у квітні у річному порівнянні, короткі прогнози експертів.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку пестицидів у березні 2015 року. Розглядається наступне: обсяг зниження імпорту пестицидів порівняно з лютим 2015 року, зростання обсягу імпорту пестицидів у річному порівнянні, структура імпорту у розглянутому сегменті за видами, обсяг імпорту родентицидів, причини, що вплинули на зміну обсягів постачання.

У цьому огляді міститься інформація щодо українського ринку пестицидів у січні 2015 року. Розглядається наступне: обсяг імпорту пестицидів у січні 2015 року, порівняння з аналогічними періодами 2014 та 2013 рр., частка імпорту гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів у загальній структурі імпорту, порівняння обсягу імпорту фунгіцидів з імпортом у січні 2 цього імпорту.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку пестицидів України у лютому 2015 року. Розглядається наступне: обсяг імпорту пестицидів у лютому 2015 року, фактори, що вплинули на імпорт такого обсягу, структура імпорту (частки гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, родентицидів), частки Швейцарії та Німеччини у загальній структурі імпорту препаратів в Україну за лютий 2 імпорту пестицидів з Китаю та Ізраїлю.

В огляді міститься інформація щодо українського ринку гербіцидів у 2014 році. Розглядається наступне: обсяг імпорту гербіцидів в Україну в аналізованому році, обсяг імпорту даної продукції у травні по жовтень 2014 року, вплив сезону на обсяги поставок, темп зниження поставок гербіцидів у 2015 році, згідно з прогнозом, фактори впливу на гербіцидний ринок України, основні імпортери гербіцидів України 2014 року, сумарна вартість продукції, що імпортується даного ринку.

Аналіз, представлений у зазначеному огляді, містить аналітично-інформаційні відомості щодо ситуації на ринку гербіцидів України. Розглядаються такі показники: щомісячна динаміка імпортних поставок гербіцидів з початку 2014 року до серпня 2015 року у розрізі обсягу та цінового індексу.

Аналітична інформація, що міститься у зазначеному огляді, містить відомості щодо ринку пестицидів України за даними на серпень 2015 року. Розглядається таке: щомісячна динаміка імпортного ввезення пестицидів до України з першого місяця 2013 року до серпня поточного.

Аналітичний звіт містить інформацію щодо ринку агрохімічних продуктів України за підсумками 3 кв. 2011 року. Представлено таке: ситуація на ринку, кількість підприємств ринку у 2010/2011 рр., обсяги виробництва продукції агрохімічного спрямування за два останні роки, показники імпортних, а також експортних поставок інсектицидів, родентицидів, фунгіцидів та інших продуктів за 2 та 3 квартали 2011 року, порівняння цих показників.

Дослідження, яке міститься у зазначеній статті, містить аналітично-інформаційний матеріал щодо ринку "Гербіцидів інших" України. Представлено таке: загальна сума виробництва асортиментного ряду продукції розглянутого сегменту у 2011 році, оцінка потенціалу ринку експертами, основні показники зовнішньоекономічної діяльності ринку, точніше обсяги імпорту та ввезення продукції за 2 та 3 квартали 2011 року, приріст показника 3 кв. до попереднього періоду.

Зв'язатися з нами