Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку соняшнику за 2023 рік. Розглянуто наступне: статистика врожайності соняшнику в Україні з 2019 по 2023 рік, площа посівів соняшнику, експорт соняшнику з України у 2023 році, вплив війни на вирощування соняшнику, прогнози щодо виробництва соняшнику в Україні у 2024 році.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку агросектору в Україні. Розглянуто таке: програма Держпідтримки агросектору на 2024 рік, витрати на підтримку агросектору у бюджеті на 2024 рік, розподіл цих коштів за різними напрямами, реакція учасників ринку на державну підтримку, розподіл держпідтримки на різні напрямки, компенсація витрат на гуманітарне розмінування земель, гранти для створення або розвитку переробних підприємств, програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, субсидії на гектар земель сільгосппризначення для деокупованих територій, динаміка держпідтримки агросектору у минулі роки, взаємодія аграріїв з державою щодо допомоги, аналіз використання грантів та програм підтримки, висловлено думки представників агробізнесу та фермерів щодо використання грантів та програм підтримки.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо подій та трендів в українському садівництві, включаючи зміни у сортах фруктів та тенденції у розвитку галузі. Розглянуто таке: заміна нерентабельних сортів фруктів серед українських садівників, перерозподіл посадкових площ для сільськогосподарських культур, зумовлений ринковими вимогами, постійна модернізація насаджень та заміна сортів фруктів у відповідь на зміни на ринку, заводи та підприємства, що займаються виробництвом фруктово-ягідних продуктів в Україні, процеси інтенсивного садівництва, включаючи інтенсивну обробку, краплинний полив та внесення добрив, прогноз розвитку садівництва, включаючи очікуване збільшення виробництва волоського горіха та експорту волоського горіха з України.

Огляд містить аналітичну інформацію, пов'язану із виробництвом плодів та ягід у Львові, його частки у загальному обсязі виробництва в Україні, структурою культур, рівнем збирання врожаю, а також заходами підтримки розвитку садівництва та планами на майбутнє. Розглянуто: частка Львова у валовому виробництві плодово-ягідних культур в Україні, урожай плодів та ягід у Львівській області, структура виробництва плодів та ягід у області, підтримка садівників, плани на майбутнє.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку овочівництва в Україні. Розглянуто: плани розвитку напряму овочівництва однієї з компаній, вказівку на важливість механізації процесів у овочівництві та необхідність великих капіталовкладень, можливість отримання прибутку від вирощування овочів навіть у складних умовах поточного року, залучення покупців з Києва та Хмельницького, переваги вирощування овочів у близькій до міста місцевості та згадка про проблеми доступу до землі, загальна інформація про площі посівів овочів та картоплі в Україні в 2023 році, зниження цін на певні овочі на ринку наприкінці липня, можливий вплив ситуації на ринку палива та енергетики на ціни на продукти, прогноз інфляції та її впливом геть вартість продуктів в Україні.

В даному огляді подано аналітичну інформацію щодо ринку тепличних господарств в Україні. Розглянуто таке: частка тепличних господарств, які припинили роботу під час війни, стан та тенденції тепличної галузі країни, вплив війни на тепличний сектор, коментарі учасників ринку, тренди початку реалізації тепличних овочів та ціни на ринку, динаміка імпорту овочів, державне регулювання ринку.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку томатів в Україні. Розглянуто таке: стан і тенденції українського ринку томатів, виробництво томатів в Україні, загальне виробництво томатів в Україні, виробництво томатів у закритому ґрунті, посадкові площі під помідори, посадкові площі закритого ґрунту, динаміка українського експорту томатів, порівняння експорту та імпорту томатів в Україні, ціни на томати в Україні, динаміка цін на помідори в 2022–2023 рр., ціни на помідор червоний, ґрунтовий або тепличний у роздрібних мережах, тенденції сегмента переробки томатів, вплив грантів на теплиці, короткі висновки та прогнози.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку каннабісу в Україні. Розглянуто наступне: можливі наслідки легалізації обігу каннабісу в Україні, перспективи розвитку галузі та можливість перетворення України на великого виробника та експортера каннабісу, потенційні економічні та соціальні впливи легалізації цієї культури на країну.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рослинництва в Україні з початку 2023 року. Розглянуто таке: кількість засаджених садів в Україні з початку року, зміни у законодавстві, які дозволяють власникам земельних ділянок легально створювати сади та садові ділянки, можливості для розвитку сільського господарства та підвищення продуктивності, ефект на аграрну галузь, зміцнення позицій України на світовому ринку сільськогосподарських товарів.

У цій статті представлена інформація щодо вирощування мікрозелені в домашніх умовах та її потенціал як бізнес-ідея. Розглянуто таке: процес вирощування мікрозелені, основні види рослин, придатні для цієї мети, її користь та популярність серед споживачів, переваги та недоліки заняття бізнесом з виробництва мікрозелені, ринкові тенденції та потенційні попит та конкуренція.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рослинництва в Україні. Розглянуто: коментар експерта з ринку рослинництва, виробництво валової продукції рослинництва у 2023 році, прогнози щодо зменшення площ під сівбу зернових та зернобобових на поточний сезон, прогнози по сівбі жита та рису, пшениці, кукурудзи, фактори, що впливають на ринок, прогнози динаміки затятих культур. технічні культури, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку технічної коноплі в Україні. Розглянуто: характеристика ринку технічних конопель, нормативно-правове регулювання ринку, аналіз інструментів регулювання, матриця регулювання, перелік та аналіз ключових проблем ринку технічних конопель, міжнародний досвід регулювання ринку, регуляторні кейси.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рослинництва в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: карта областей України щодо сівби затятих культур, посів озимих культур, структура посіву культур, забезпечення аграріїв насінням, паливом, ЗЗР, добривами до початку весняної/осінньої посівної 2022 року, проблеми посівної кампанії, динаміка посівних площ, виробництво основних зернових культур, топ напрямів експорту з України, показники з основних олійних культур, овочів та фруктів.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку технічного канабісу в Україні. Розглянуто: потенціал конопель як економічного ресурсу, стан розвитку бізнесу на коноплях в Україні, перспективи розвитку бізнесу, історична довідка, порівняння з ринком Європи, території в Україні які придатні для вирощування, варіанти застосування технічного канабісу, приклади бізнесів та заводів, які займаються технічною коноплею.

У звіті представлена аналітична інформація щодо ринку рослинництва в Україні. Розглянуто: статистика щодо основних рослинницьких груп (основні зернові культури, основні олійні культури, овочі та картопля, плоди, ягоди та баштанні), зміна регіонального розподілу виробництва продукції рослинництва.

У публікації представлена інформація щодо ринку лаванди України. Розглянуто: стан та тенденції ринку лаванди України, виробництво лаванди в Україні, ключові складові успішного вирощування лаванди, середня ціна лавандового меду, популярні продукти з лаванди, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку висадки лохини в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку висадки лохини в Україні, коментар учасника ринку, думка експерта щодо впливу якості посадкового матеріалу на стійкість ягідних культур до погодних умов та їх врожайність, проблема українського ринку висадки лохини, перспектива розвитку ніші.

У звіті міститься реєстр сортів рослин, придатних для розповсюдження в Україні на 2021 рік. Розглянуто: перелік у розрізі сортів (сільськогосподарські злаки, бобові, круп'яні, олійні та прядильні, буряк, картопля, кормові, овочеві, інші, плодові та ягідні, виноград, декоративні та лікувальні...).

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку технічних конопель в Україні. Розглянуто наступне: характеристика ринку технічної коноплі, аналіз зацікавлених сторін ринку, нормативно-правове регулювання ринку, аналіз інструментів регулювання, список та аналіз ключових проблем, міжнародне регулювання ринку технічної коноплі, регулювання ринку технічної коноплі в найбільших країнах-виробниках, кейси.

Звіт містить реєстр сортів рослин, придатних для поширення України на 2020 рік. Розглянуто: перелік у розрізі сортів (сільськогосподарські злаки, бобові, круп'яні, олійні та прядильні, буряк, картопля, кормові, овочеві, інші, плодові та ягідні, виноград, декоративні та лікувальні...).

Зв'язатися з нами