В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 7 червня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 7 червня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 7 червня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку живця свиней в Україні за 23-й тиждень 2024 року. Розглянуто наступне: ціни закупівлі живця свиней за 23-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, середньозважена ринкова ціна живця за 23-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, регіональні діопазони середніх закупівельних ція на живець свиней І-ої категорії за 23-й тиждень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку живця свиней в Україні за 22-й тиждень 2024 року. Розглянуто наступне: ціни закупівлі живця свиней за 22-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, середньоринкова ринкова ціна живця за 22-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, регіональні діопазони середніх закупівельних ція на живець свиней І-ої категорії за 22-й тиждень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку теплиць у світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка Китаю від загальної кількості теплиць у світі, топ-10 країн за площами теплиць у світі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: яка ситуація на північному кордоні із господарською діяльністю українського агробізнесу, на який коефіцієнт зараз варто множити затрати на роботу в Чернігівській області в порівнянні з більш віддаленими від війни областями, чи можна очікувати, що після 2024 року ситуація в сільському господарстві стабілізується, які витрати вдалось успішно оптимізувати сільському господарству, наскільки залізниця є проблемою в логістиці, як виглядає ринок праці для сільського господарства на прикладі конкретного холингу, тваринництво як елемент відносної стабільності в АПК.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: як повномасштабна війна вплинула на процес розвитку точного землеробства, які очікування учасників ринку стосовно розвитку очного землеробства в Україні на найближчі роки, чому аграріям варто впроваджувати точні технології, які початкові інвестиції мають бути для точних технологій, яке обладнання потрібно придбати, яку техніку можна переобладнати, етапи впровадження точного землеробства у господарстві, скільки потрібно вкласти в систему точного землеробства залежно від розміру господарства, чи впливає зміна клімату на рішення аграріїв перейти на точне землеробство, які країни є лідерами у розвитку точного землеробства у світі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг імпорту добрив в Україну за 1 квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, ТОП-20 імпортерів азотних, NPK, азотно-фосфорних, калійних та фосфорно-калійних добрив, ТОП-20 імпортерів суперфосфатів, обсяги імпорту азотних, NPK, азотно-фосфорних, суперфосфатів, калійних та фосфорно-калійних добрив.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку добрив в Україні станом на початок червня 2024 року. Розглянуто наступне: тенденції на світовому ринку добрив, вартість моноамонійфосфату (МАР) в Бразилії, Румунії та Болгарії станом на початок червня 2024 року, фактори впливу на ціни на МАР, ціни на імпортований карбамід в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 30 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 30 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 30 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: як зміни в законодавстві формують майбутнє українського агросектору в сфері інновацій та посилення контролю, оптимізації та спрощення процедур, впливі на систему захисту рослин та в експорті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку сільського господарства в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: що таке євроінтеграція для молочного сектору, кількість активних молочних заводів, які мають відповідну сертифікацію для вільного продажу своєї продукції до ЄС в Україні, які виклики стоять перед українським бізнесом на шляху до ринку ЄС, головні камені спотикання бізнесу на шляху до євроінтеграції, чи очікувати спротиву з боку європейців, як у випадку з зерном.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку живця в Україні за 21-й тиждень 2024 року. Розглянуто наступне: ціни закупівлі живця свиней за 21-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, середньозважена ринкова ціна живця за 21-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, регіональні діопазони середніх закупівельних ція на живець свиней І-ої категорії за 21-й тиждень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку свиней в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: чисельність основних свиноматок у сільськогосподарських підприємствах на початку 2024-го проти показника на старті 2023-го, генетична структура поголів'я основних свиноматок промислового сектору.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВРХ в Україні станом на 1 травня 2024 року. Розглянуто наступне: кількість голів ВРХ, що утримується в присадибному і промисловому секторі Україні станом на 1 травня 2024 року порівняно до 1 квітня 2024 року та 1 травня 2023 року, поголів’я ВРХ в регіональному розрізі в господарствах усіх категорій, динаміка поголів'я ВРХ за секторами.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тваринництва в Україні за 2024 року. Розглянуто наступне: яка ситуація із забезпеченням кадрами у вітчизняних підприємств тваринництва, дефіцитні професії у галузі тваринництва, стан галузі свинарства в Україні, очікуваний попит на свинину.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 16 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 16 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 16 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку живця в Україні за 20-й тиждень 2024 року. Розглянуто наступне: ціни закупівлі живця свиней за 20-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, середньозважена ринкова ціна живця за 20-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, регіональні діопазони середніх закупівельних ція на живець свиней І-ої категорії за 20-й тиждень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЗЗР станом на 9 травня 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг наявних у аграріїв запасів засобів захисту рослин та гербіцидів станом на 9 травня 2024 року, частка наявних ЗЗР та гербіцидів від заявленої потреби на перше півріччя, обсяг запасів гербіцидів, рівень забезпеченості ЗЗР у розрізі регіонів станом на 9 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку живця в Україні за 19-й тиждень 2024 року. Розглянуто наступне: ціни закупівлі живця свиней за 19-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, середньозважена ринкова ціна живця за 19-й тиждень 2024 року у порівнянні із попереднім тижнем, регіональні діопазони середніх закупівельних ція на живець свиней І-ої категорії за 19-й тиждень 2024 року.

Зв'язатися з нами