У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів в Україні. Розглянуто: попит на генератори в Україні та його динаміка у зв'язку з можливими відключеннями електроенергії восени та взимку, згадка про зростання попиту на генератори після перших ракетних обстрілів та відключень електрики, зниження попиту на генератори порівняно з листопадом 2022 року, зміна цін на генератори та середній чек на купівлю, різні варіанти генераторів та їх ціни, включаючи однофазні та бензинові моделі різної потужності, згадку про дизельні генератори та їх ціни.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів в Україні. Розглянуто: збільшення попиту на генератори та портативні зарядні станції в Україні у зв'язку з підготовкою до можливих перебоїв в енергопостачанні в осінньо-зимовий період, динаміка продажів енергогенеруючого обладнання в магазинах мережі та зростання попиту на нього у поточному році, популярність бензинових генераторів та генераторів різної потужності серед покупців, динаміка продажів портативних зарядних станцій та їх популярність у зв'язку з новими енергетичними реаліями, очікування щодо попиту та цін на енергогенеруюче обладнання у майбутньому та фактори, що впливають на цінову динаміку.

Огляд містить аналітичну інформацію про ситуацію на ринку генераторів і дає поради щодо їх вибору в контексті можливих відключень електропостачання восени та взимку. Розглянуто наступне: аналіз цінової динаміки і тенденцій на ринку цих пристроїв, критерії вибору генератора для забезпечення альтернативного джерела живлення, ціни на генератори минулого року і що вплинуло на їх динаміку, тенденції на ринку генераторів у вересні 2023 року, ціни на генератори пропонуються в Україні. , і чи доступні вони більшості споживачів, очікування зміни ціни на генератори восени, і які фактори вплинуть на цю динаміку.

Ця стаття обговорює очікування та підготовку українців до можливої енергетичної кризи, яка може виникнути у зимовий період. Розглянуто таке: зростання продажів генераторів, павербанків і зарядних станцій, причини зростання попиту та продажу даних гаджетів, заходи, які роблять великі роздрібні мережі, щоб задовольнити попит на енергетичні товари, і які тенденції спостерігаються на ринку, прогнози за цінами, очікування щодо цін на генератори та інші енергетичні товари та передбачає, що ціни можуть продовжити зростати, наявність енергогенеруючих товарів на українському ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів в Україні на жовтень 2022 року. Розглянуто: попит на генератори в одному з торгових центрів, частота покупок генераторів у жовтні 2022 р., генератори з найбільшим попитом на ринку, короткі висновки.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку генераторів в Україні за підсумками 11 місяців 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку генераторів, попит на генератори серед українців, загальна потужність генераторів, завезених в Україну, потужність імпортованих пристроїв, динаміка імпорту генераторів із січня-листопада 2021/22 рр., коментарі учасників ринку, топ найпопулярніших генераторів, ввезених в Україну (серед дизельних та бензинових), витрати палива на генератори.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку зарядних станцій в Україні. Розглянуто: попит на зарядні станції серед українців, динаміка ціни на зарядні станції, наявність товару на складах, коментарі учасників ринку, ціни на найбільш ходові моделі в Україні та за кордоном.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку генераторів, ціни на генератори, вплив дефіциту на ціни, вибір потужності генератора, порівняння бензинового або дизельного генератора, однофазного або трифазного, запуск генератора: ручний, електричний, дистанційний або автоматика, фактори вибору генератора, альтернатива генераторам та рішення для мешканців квартир.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку преміальних бойлерів в Україні. Розглянуто: особливості вибору водонагрівача, ключові особливості преміальних водонагрівачів, особливості баків, важливі елементи безпеки преміальних бойлерів.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку бойлерів в Україні у 2020 році. Розглянуто: основні критерії вибору бойлера, класифікація бойлерів, за обсягом, за потужністю, за формою, за способом установки, внутрішні покриття бака бойлера, типи керування та електрична схема бойлера, правила встановлення та підключення бойлера, бойлери краще з «сухим» або «мокрим» » ТЕНом, проточні та накопичувальні, найкращі виробники бойлерів, поради спеціаліста з вибору бойлера.

В огляді представлено рейтинг брендів водонагрівачів (бойлерів) в Україні за підсумками 2 кварталу 2020 року. Розглянуто: результати народного голосування за квітень-червень у категорії Техніка для дому / Водонагрівач (бойлер).

У матеріалі представлений рейтинг брендів водонагрівачів (бойлерів) в Україні за підсумками 1 кварталу 2020 року. Розглянуто: результати народного голосування за 1 квартал 2020 року в категорії Техніка для дому / Водонагрівач (бойлер).

В огляді наведено рейтинг брендів обігрівачів в Україні за підсумками 2 кварталу 2020 року. Розглянуто: результати народного голосування за квітень-червень у категорії Кліматична техніка / Обігрівач.

У матеріалі представлений рейтинг брендів обігрівачів в Україні за підсумками 1 кварталу 2020 року. Розглянуто: результати народного голосування за 1 квартал 2020 року у категорії Кліматична техніка / Обігрівач.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сонячних панелей та інверторів в Україні в 2019 році. Розглянуто таке: динаміка ринку сонячних панелей в Україні у 2019 до 2018-го, домінуючі модулі на ринку, структура ринку сонячних панелей в Україні у розрізі брендів, найпопулярніші потужності серед моделей.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку водонагрівачів (бойлерів) України за підсумками 2019 року. Розглянуто: результати голосування при виборі водонагрівачів (бойлерів) у розрізі споживачів, експертів та знаменитостей за звітний рік.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку обігрівачів України за підсумками 2019 року. Розглянуто: результати голосування при виборі кліматичної техніки – обігрівачів у розрізі споживачів, експертів та знаменитостей за звітний рік.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку котлів України. Розглянуто: стан та основні тенденції українського котельного ринку, види котлів, представлені на ринку, частка котлів внутрішнього виробництва та частка імпортних котлів на ринку України, порівняння вартості вітчизняного та іноземного котлів, найпопулярніший вид котла в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку котлів України. Розглянуто: види котлів для обігріву житла, найефективніші котли, найпопулярніші котли, структура ринку котлів в Україні у 2018 році, фактори, що впливають на ринок котлів України, короткі висновки.

Зв'язатися з нами