В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кліматичного обладнання в Україні станом червень 2024 року. Розглянуто наступне: середня вартість нових та вживаних кондиціонерів та вентиляторів, зволожувачів та очищувачів повітря станом на червень 2024 року порівняно із попереднім роком, кількісість оголошень про продаж та відгуків на них про кондиціонери, вентилятори, зволожувачі та очищувачі повітря.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кондиціонерів в Україні. Розглянуто наступне: топ 10 популярних моделей, ціна на моделі, технічні характеристики моделей, переваги та недоліки кожної моделі.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку припливно-витяжних установок в Україні на 2023 рік. Розглянуто: ТОП 10 надійних та якісних припливно-витяжних установок рейтингу, їх характеристика, переваги та недоліки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку кондиціонерів в Україні на 2023 рік. Розглянуто: ТОП кондиціонерів інверторного типу, ТОП кондиціонерів не інверторних, популярні кондиціонери минулого року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кондиціонерів в Україні. Розглянуто основні групи брендів кондиціонерів, класифікація кондиціонерів, їх характеристика, огляд кондиціонерів преміум-класу, огляд кондиціонерів середнього класу, бюджетних кондиціонерів.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку побутової техніки в Україні. Розглянуто: стан та новини ринку, драйвери попиту на електроніку в Україні, попит на обігрівачі та павербанки, огляд попиту, цін та пропозицій на ринку, кількість пошуків з серпня по жовтень, кількість оголошень у жовтні, приріст до серпня, середня ціна у жовтні на буржуйку, радіатори, конвектори, масляний радіатор, тепловентилятор, газову колонку, обігрівач УФО, котел твердопаливний, біокамін, кількість оголошень на товари автономного харчування.

У матеріалі представлений рейтинг виробників кондиціонерів за якістю та надійністю в Україні на вересень 2020 року. Розглянуто: рейтинг кондиціонерів в Україні, асортимент продукції, бренди компаній кліматичної техніки першої категорії, назви компаній кліматичної техніки другої, третьої та четвертої категорії.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кондиціонерів в Україні за підсумками половини червня 2020 року. Розглянуто: попит на встановлення кондиціонерів у червні порівняно з травнем, приріст вартості установки кондиціонера, середня кількість замовлень на встановлення кондиціонера у сезон.

У матеріалі представлені результати народного голосування у категорії вибору кліматичної техніки, а саме "зволожувач повітря" в Україні за результатами 2 кварталу 2020 р.

У даному матеріалі представлені результати народного голосування в категорії вибору кліматичної техніки, а саме "зволожувач повітря" в Україні за результатами 1 кварталу 2020 року.

Матеріал містить аналітичні відомості щодо ринку кондиціонерів України за підсумками 2 кварталу 2020 року. Розглянуто: результати народного голосування під час виборів кліматичної техніки – кондиціонерів за 2 квартал 2020 року.

У даному матеріалі представлені результати народного голосування в категорії вибору кліматичної техніки, а саме "зволожувач повітря" в Україні за результатами 1 кварталу 2020 року.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку холодильних агрегатів та станцій в Україні. Розглянуто: загальна характеристика ринку холодильних агрегатів та станцій в Україні, розрахунок ємності ринку холодильних агрегатів та станцій в Україні у 2017 – 2018 рр., сегментація ємності холодильних агрегатів, частка імпортних та вітчизняних холодильних агрегатів та станцій в Україні у 2017-20. опис факторів, що впливають на формування ціни, структура, структура собівартості виробництва холодильних агрегатів та станцій в Україні, динаміка виробництва холодильних агрегатів та станцій у 2017-2018 рр., зовнішня торгівля на ринку холодильних агрегатів та станцій у 2017-2018 рр., холодильних агрегатів і станцій (у розрізі видів обладнання) в Україну в 2017 – 2018 рр., дистриб'ютори / B2C сегмент), висновки та прогнозні тенденції розвитку ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кондиціонерів в Україні в 2019 році. Розглянуто: Аналіз тенденцій сучасного ринку кондиціонерів, гаджети, які користуються найбільшою популярністю на ринку.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку зволожувачів повітря України за підсумками 2019 року. Розглянуто: результати голосування при виборі кліматичної техніки – зволожувачів повітря у розрізі споживачів, експертів та знаменитостей за звітний рік.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку кондиціонерів України за підсумками 2019 року. Розглянуто: результати голосування при виборі кліматичної техніки – кондиціонерів у розрізі споживачів, експертів та знаменитостей за звітний рік.

Огляд містить результати народного голосування у категорії вибору кліматичної техніки, а саме, "зволожувач повітря" в Україні за результатами 3 кварталу 2019 р.

У матеріалі представлені результати народного голосування у категорії вибору кліматичної техніки, а саме, "зволожувач повітря" в Україні за результатами 2 кварталу 2019 р.

У даному матеріалі представлені результати народного голосування у категорії вибору кліматичної техніки, а саме "зволожувач повітря" в Україні за результатами 1 кварталу 2019 р.

Публікація містить аналітичні відомості щодо ринку кондиціонерів України за підсумками 3 кварталу 2019 року. Розглянуто: результати народного голосування під час виборів кліматичної техніки – кондиціонерів за 3 квартал 2019 року.

Зв'язатися з нами