В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку газонокосилок в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: статистика продажів газонокосарок за типами, ТОП-5 електричних, бензинових та акумуляторних газонокосарок, переваги та недоліки газонокосилок, таблиця порівняльних характеристик електричних, бензинових та акумуляторних газонокосарок, ТОП-3 газонокосарок-роботів, таблиця порівняльних характеристик газонокосарок-роботів, ТОП-3 садових тракторів і райдерів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку чоловічих товарів для персонального догляду в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: продажі електробритв, стайлерів для укладки, тримерів для стрижки волосся, фенів, товарів для догляду за ротовою порожниною, товарів для епіляції та масажерів за результатами перших чотирьох місяців 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023-го, структура продажів за способом реалізації, найпопулярніші бренди серед товарів для персонального догляду.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку побутової техніки в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг українського ринку побутової техніки та електроніки у 2023 році порівняно із 2021 роком, вплив міграційних процесів на структуру та обсяг ринку техніки та електроніки в Україні, вартість, частка вартості та темпи зростання за типами техніки у 2023 році порівняно з 2022 роком, ринок ПТЕ, роздрібні офлайнові продажі за 2021-2023 рр., регіональний та канальний поділ ринку, середня ціна в усіх ключових секторах, погляд на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку побутової техніки та електроніки в Україні. Розглянуто наступне: надходження на ринок, товарообіг, динаміка продажів, споживчі настрої.

Матеріал містить огляд українського ринку енергообладнання. Розглянуто наступне: фактори, що впливають на вибір споживачів у цьому сегменті, динаміка попиту, які зміни спостерігаються у попиті на енергообладнання серед українців перед зимою, пік попиту на альтернативні джерела харчування, популярні товари, популярні енергозберігаючі товари серед споживачів, тенденції вибору, критерії для українців при виборі альтернативних джерел харчування, вплив минулого досвіду експлуатації на підходи до вибору енергообладнання, попит на портативні зарядні станції та генератори порівняно з минулим роком, найбільше зростання продажів за категоріями товарів, підходи до вибору, тенденції у продажах енергообладнання, дефіцит та споживач поведінка, популярні типи енергообладнання, потенційні труднощі та рекомендації.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку продажу побутової техніки та електроніки в Україні. Розглянуто: загальні результати Чорної п'ятниці-2023, зростання товарообігу, кількісне та грошове зростання продажів у порівнянні з минулим роком, збільшення трафіку на сайт та зміни в середньому чеку, тривалість акції та її причини, відмінність Чорної п'ятниці-2023 від минулих років, виділення тенденцій та аспектів успіху, повернення до довоєнних показників за всіма параметрами, зниження впливу зовнішніх факторів (локдауну, блекаутів тощо) на споживачів, аналіз товарів та їх попиту, категорії товарів, що показали найбільше зростання, найбільш популярні товари серед клієнтів, деталі покупок та споживчої поведінки, найбільший чек за одну купівлю та їх складові, зміни у розподілі роздрібних продажів по днях тижня, технічні аспекти та інновації, використання технологій, таких як термінали на робочому місці, продавців-консультантів та онлайн-транзакції, розподіл трафіку між мобільними та стаціонарними пристроями, соціально відповідальний аспект.

В даному матеріалі розглянуто такі питання: аналіз підготовки українців до зими 2023-24 та покупок, зроблених на одному з маркетплейсів, збільшений попит на енергетичні товари, популярність портативних акумуляторів, розподіл продажів у категоріях енергетичних товарів, прогноз зростання продажів зарядних станцій та генераторів у IV кварталі 2023 року, популярні моделі генераторів і зарядних станцій у клієнтів маркетплейсу, споживчий попит на освітлювальні товари, зростання попиту на обігрівачі, лідери продажів серед обігрівачів, зростання продажів кондиціонерів з функцією обігріву при низькій температурі, прогноз за пропозицією товарів і ціни, очікування відсутності та подорожчання енергетичних товарів завдяки розширенню асортименту маркетплейсу, умови доставки та лояльності для клієнтів.

Матеріал містить інтерв'ю учасника ринку з торгівлі побутовою технікою та електронікою в Україні. Розглянуто наступне: важливі аспекти ринку та роботи компанії під час війни, збитки та відновлення мережі, кількість магазинів мережі та особливості їх роботи, динаміка попиту на товари, зміна попиту на побутову техніку під час війни (2022 року та за 9 місяців 2023 р.) , інформація про відновлення традиційного попиту та споживчих тенденціях, оцінка збитків та компенсація, плани компанії на майбутнє.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку електрообладнання в Україні. Розглянуто: збільшення закупівель енергетичного обладнання українцями, аналіз даних рітейлерів, зростання продажів генераторів, портативних акумуляторів та зарядних станцій, а також підвищення цін на них, збільшення попиту на різні категорії енергетичного обладнання, такі як генератори, портативні акумулятори та зарядні станції, значимість аналізу переваг клієнтів та приділення уваги їх очікуванням для рітейлерів, щоб задовольнити попит споживачів, зростання цін на енергетичне обладнання, прогноз відсутності суттєвого дефіциту енергетичного обладнання, зміни в курсі гривні та їх можливий вплив на ціни на енергетичне обладнання.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів та зарядних станцій в Україні. Розглянуто таке: стан та тенденції реалізації енергогенеруючого обладнання в Україні, сезонність ринку, приріст продажів генераторів в одній із мереж України, частка продажів побутових бензинових генераторів, найбільш популярні потужності генераторів, коментарі експертів ринку.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку рітейлу у категорії техніка та електроніка України на червень 2023 року. Розглянуто наступне: стан і тренди ринку рітейлу в категорії техніка та електроніка в Україні, показник працюючих точок в цілому з початку війни за 16 місяців, динаміка працюючих та закритих магазинів у сегменті в Україні, щомісячна динаміка працюючих та закритих об'єктів категорії техніка та електроніка з березня 2022-червень 2023 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продажів електроніки в Україні на червень 2023 року. Розглянуто: реалізація побутової техніки та електроніки в мережі у травні 2023 р., динаміка продажів за категоріями (ПК, вентилятори, зарядні станції, портативна акустика, навушники та гарнітура, пилососи, пральні машини, електричні печі, телевізори), готовність українців витрачати кошти на придбання побутової техніки та електроніки, бажання українців убезпечити себе від можливих перебоїв зі світлом в умовах існуючого дефіциту електроенергії в країни, коментар експерта з тенденцій непродовольчого ритейлу, сезонне зростання попиту на кондиціонери та кліматичні системи/

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продажу товарів для дому та спорту в Україні на кінець червня 2023 року. Розглянуто: динаміка продажів товарів для дому за категоріями (торгові меблі, садові меблі, офісні стільці, стінки у вітальню, табурети), кількість проданих стільців для кухні, офісних крісел, геймерських крісел за підсумками червня 2023 року, динаміка продажів товарів категорії "Декор та текстиль" у травні 2023 до АППГ, найпопулярніші товари в категорії «Спорт та здоров'я» за підсумками травня 2023 року, динаміка продажів у категорії тренажери, спортивний інвентар, товари для краси та догляду, велотоварів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку електроніки в Україні. Розглянуто: коментар гравця ринку роботи компанії під час війни, найскладніші ситуації для мережі, основні проблеми бізнесу в Україні під час війни, найбільший виклик компанії, інші висновки гравця ринку.

В огляді представлена аналітична інформація про галузь продажів електроніки в Україні у 2022 році та на 2023 рік. Зміст: стан та тенденції продажів на українському ринку електроніки, вплив програм trade-in на продажі електроніки в Україні, динаміка продажів електроніки в Україні в 2022 р., зміни споживчих настроїв, наміри споживачів купувати, попит на вживані пристрої, коментарі експертів ринку , короткі висновки та прогнози.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку інтернет-продажів техніки в Україні під час війни. Розглянуто: коментар учасника ринку роботи інтернет магазинів під час відсутності електрики, підсумки роботи одного з операторів ринку техніки та електроніки, зниження трафіку інтернет-магазину під час обстрілів, трафік інтернет магазину, найбільш популярні категорії оператора з початку війни, вплив «блекаутів» на інтернет-продаж, перспективи українського онлайн-ринку техніки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів в Україні за підсумками 11 місяців 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку генераторів, обсяг та сума імпорту генераторів в Україну за підсумками січня-листопада 2022 року, щомісячна динаміка ввезення генераторів за два останні роки, мінімальна потужність всіх генераторів, що ввозяться, структура популярних імпортних генераторів в Україну за підсумками.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку торгівлі генераторами, павербанками, ліхтариками в Україні в листопаді-грудні 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку зарядних та інших пристроїв, попит на генератори, павербанки, ліхтарі та інші пристрої з початку листопада 2022 р., асортимент пристроїв за категоріями, споживчі запити та переваги на ринку, імпорт генераторів в Україну за підсумками січня-листопада 2022 року.

У матеріалі наведено основні підсумки роботи одного з операторів ринку електроніки в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: коментар учасника ринку про основні підсумки роботи у 2022 році, зміни в цінах на електроніку, досягнення та втрати під час війни, розвиток маркетплейсу та ключові орієнтири на 2023-й.

Зв'язатися з нами