У цій статті досліджується ринок порцелянового посуду в Україні за період із 2019 по 2022 роки. Розглянуто таке: сегментація ринку порцелянового посуду, частка ринку від загального обсягу ринку посуду в Україні, фактори впливу на ринок порцелянового посуду, вплив на попит та пропозицію на ринку порцелянового посуду в Україні, динаміка ринку у аналізованому періоді.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку порцелянового посуду в Україні. Розглянуто: огляд ринку порцелянового посуду, види порцелянового посуду, сегментація ринку за ціновими діапазонами, фактори впливу на ринок, проблеми та виклики на ринку.

Огляд містить статистику та загальні тенденції ринку посуду та госптоварів України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ресторанного бізнесу в Україні з 2014 року, динаміка кількості закладів харчування поза будинком в Україні з 2013-2018 рр., обсяг виробництва/експорт/імпорт/ємність ринку одноразового посуду в Україні, особливості українського ринку одноразового посуду, основні виробники одноразового посуду в регіональному розрізі, частки основних виробників на ринку одноразового посуду, найбільші виробники одноразового посуду в Україні, структура імпорту посуду в розрізі імпортерів, структура імпорту паперової продукції/продукції із пластику України, географічна структура імпорту та географічна структура експорту, обсяги імпорту посуду в Україну, структура імпорту за видами посуду (тарілки, склянки, чашки, келихи та ін.), портрет споживача.

У даному матеріалі представлено порівняльну характеристику кращих брендів кухонних ножів, представлених в Україні в 2018 році. Розглянуто: найкращі недорогі кухонні ножі, найкращі кухонні ножі середнього та преміум-сегменту, найменування та характеристика.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сковорідок в Україні у 2018 році. Розглянуто: найкращі виробники чавунних сковорідок, найкращі виробники сталевих сковорідок, найкращі виробники алюмінієвих сковорідок з антипригарним покриттям, найменування, характеристика в рейтингу.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку виробників столових приладів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: Топ-5 найкращих виробників столових приладів, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку каструль в Україні на 2018 рік. Розглянуто: рейтинг топ-10 кращих фірм-виробників каструль, місце бренду в рейтингу, найменування, характеристика в рейтингу, кращі фірми-виробники каструль з нержавіючої сталі, найкращі фірми-виробники каструль з чавуну, кращі фірми-виробники каструль для інду та недоліки каструль за матеріалами.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку пластикового посуду України. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку пластикового посуду, структура реалізації пластикового посуду по каналах збуту, динаміка попиту на пластиковий посуд, сировина для виробництва пластикового посуду, різновиди упаковки для швидкого харчування, вимоги до одноразового посуду для фастфуду, імпорт та експорт одноразового посуду тенденції ринку одноразового посуду, короткі висновки.

У цьому дослідженні представлена інформація щодо ринку одноразового пластикового посуду в Україні. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, структура збуту за основними каналами, основні виробничі матеріали, різновиди упаковки продуктів швидкого харчування, імпорт та експорт одноразового посуду, особливості дизайну упаковки, короткі висновки та прогнози щодо ринку.

У цій статті представлені відомості щодо ринку одноразового посуду України. Розглядається таке: стан та тенденції ринку, динаміка загального обсягу виробництва одноразового паперового посуду в Україні з 2013-2017 рр., інвестиційна привабливість галузі, динаміка експорту/імпорту одноразового паперового посуду з 2013-2017 рр., структура українського ринку у розрізі імпорту та продукції вітчизняного виробництва, тенденції розвитку тіньового бізнесу над ринком.

У цьому огляді містяться відомості щодо ринку пластикового посуду України за підсумками 1 кварталу 2017 року, розглянуто таке: загальні тенденції розвитку ринку пластикового посуду, ключові зміни ринку, канали збуту одноразового посуду.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку порцелянового посуду України, розглядається: державне регулювання імпорту посуду, їдалень та кухонних приладів з порцеляни, динаміка скорочення імпорту за 2015-2016 рр., динаміка виробництва та імпорту, зміна цін та собівартості на товари.

В огляді зберігаються відомості щодо ринку одноразового посуду України. А саме: щорічний темп зростання ринку, історія розвитку ринку одноразового посуду в Україні, основні тенденції споживання одноразового посуду, розцінки на посуд, коментарі експертів щодо тенденцій попиту на одноразовий посуд, технологічний процес виробництва одноразового посуду, сума початкових інвестицій для початку бізнесу.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку фільтрів для води України, розглядається наступне: стан та тенденції розвитку українського ринку фільтрів для води у 2016 році, темп зростання ринку, обсяг ринку у 2015 році, основні оператори ринку, особливості ринку, перспективні напрямки його подальшого розвитку.

Дослідження містить аналітичну інформацію щодо ринку одноразового посуду України за 2015 рік. Розглядається: причини зростання популярності цього виду посуду, обсяги виробництва пластикового (кухонного та їдального) та паперового посуду в Україні за 2014/15 рр.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку керамічного посуду України у 2014 році. А саме: обсяг виробництва порцелянового посуду за підсумком 2013 року, порівняння з показником 2012 року, тенденції імпорту порцелянового посуду в Україну, обсяги ввезення посуду в 2013 році, порівняння з попередніми періодами, структура імпорту в географічному розрізі за 2014 рік, тенденції експорту фарфорового посуду, державне регулювання експорту України та Китаю, фактори, що впливають на купівлю посуду.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку одноразового посуду. Розглядається таке: тенденції розвитку галузі, рентабельність виробництва одноразового посуду в Україні, вартість українського ринку одноразового посуду, щорічні темпи зростання продажів одноразового посуду, частка імпортної продукції на ринку одноразового посуду, найбільші оператори на ринку одноразового посуду України, основні напрямки діяльності більшості виробників, проблеми на ринку одноразового посуду України, динаміка зростання обсягу ринку одноразового посуду України з 2007 по 2011 роки.

У матеріалі представлена інформація щодо українського ринку порцеляни. Розглядається: області України, які багаті на каолін, головна проблема галузі, динаміка заводів з випуску побутового та декоративного порцелянового посуду у 2009 та 2012 рр., основні оператори ринку, частка китайської порцеляни на вітчизняному ринку у 2011 році, сукупна вартість ввезених в Україну фарфорових виробів у 2011 році, вартість деяких фарфорових виробів.

В огляді представлена інформація щодо українського ринку посуду та столового приладдя. Розглядається ситуація на ринку, основні тенденції ринку посуду в Україні, попит на їдальню та кухонний посуд в Україні, обсяг українського ринку посуду, частка вітчизняної продукції на ринку посуду, частка китайської продукції на українському ринку посуду, імпорт порцелянового та керамічного посуду в Україну в 2011 -2013 рр., оператори ринку посуду в Україні, експорт порцелянового та керамічного посуду з України в 2011-2013 рр.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку керамічного посуду. Розглядається таке: кількість підприємств, представлених на українському ринку керамічного посуду, зовнішньоекономічні показники (обсяги експорту та імпорту керамічного посуду в Україні у грошовому вираженні).

Зв'язатися з нами