У цій статті досліджується ринок порцелянового посуду в Україні за період із 2019 по 2022 роки. Розглянуто таке: сегментація ринку порцелянового посуду, частка ринку від загального обсягу ринку посуду в Україні, фактори впливу на ринок порцелянового посуду, вплив на попит та пропозицію на ринку порцелянового посуду в Україні, динаміка ринку у аналізованому періоді.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку порцелянового посуду в Україні. Розглянуто: огляд ринку порцелянового посуду, види порцелянового посуду, сегментація ринку за ціновими діапазонами, фактори впливу на ринок, проблеми та виклики на ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку паперових пакетів в Україні. Розглянуто таке: стан та загальні тенденції ринку паперових пакетів за 2018 - 8 міс. 2022 р., переваги та недоліки паперових пакетів, державне регулювання ринку, матеріали, з яких виробляються паперові пакети, основні споживачі паперових пакетів, короткі висновки та прогнози.

В огляді представлено аналітичну інформацію з drogerie рітейлу в Україні під час війни. Розглянуто: підсумки роботи одного з оператора ринку, коментар представника компанії, попит на галузеві товари під час війни, основні зміни у роботі під час війни, найбільш популярні товари з найбільшим просом, пріоритети роботи маркетплейсу, динаміка кількості замовлень, інші дані.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку туалетного паперу в Україні. Розглянуто: новини ринку, обсяг виробництва товарів одним із найбільших операторів ринку картонно-паперової продукції, частка ККБК на українському ринку санітарно-гігієнічних виробів, думка експерта з ринку упаковки в Україні, причини падіння ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку побутових товарів та хімії в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: загальні тренди ринку, відсоток українців, які купують товари домашнього споживання та побутової хімії онлайн та офлайн, порівняння середнього чека в онлайн та офлайн магазинах, порівняння частоти покупок онлайн/офлайн, частка українців, які роблять покупки онлайн частіше, ніж до карантину, вплив бренду товару на вибір покупців та імпульсивність скоєння покупок.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку паперових склянок в Україні. Розглянуто: переваги посуду з паперу, основні фактори, що забезпечують зростання ринку паперових склянок, динаміка індексів виробників паперової маси та картону, виготовлення виробів з паперу та картону та поліграфічної діяльності в Україні з 2013-2019 рр., короткі висновки.

Огляд містить статистику та загальні тенденції ринку посуду та госптоварів України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ресторанного бізнесу в Україні з 2014 року, динаміка кількості закладів харчування поза будинком в Україні з 2013-2018 рр., обсяг виробництва/експорт/імпорт/ємність ринку одноразового посуду в Україні, особливості українського ринку одноразового посуду, основні виробники одноразового посуду в регіональному розрізі, частки основних виробників на ринку одноразового посуду, найбільші виробники одноразового посуду в Україні, структура імпорту посуду в розрізі імпортерів, структура імпорту паперової продукції/продукції із пластику України, географічна структура імпорту та географічна структура експорту, обсяги імпорту посуду в Україну, структура імпорту за видами посуду (тарілки, склянки, чашки, келихи та ін.), портрет споживача.

У даному матеріалі представлено порівняльну характеристику кращих брендів кухонних ножів, представлених в Україні в 2018 році. Розглянуто: найкращі недорогі кухонні ножі, найкращі кухонні ножі середнього та преміум-сегменту, найменування та характеристика.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сковорідок в Україні у 2018 році. Розглянуто: найкращі виробники чавунних сковорідок, найкращі виробники сталевих сковорідок, найкращі виробники алюмінієвих сковорідок з антипригарним покриттям, найменування, характеристика в рейтингу.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку виробників столових приладів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: Топ-5 найкращих виробників столових приладів, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку каструль в Україні на 2018 рік. Розглянуто: рейтинг топ-10 кращих фірм-виробників каструль, місце бренду в рейтингу, найменування, характеристика в рейтингу, кращі фірми-виробники каструль з нержавіючої сталі, найкращі фірми-виробники каструль з чавуну, кращі фірми-виробники каструль для інду та недоліки каструль за матеріалами.

Матеріал містить аналітичні відомості щодо ринку паперових склянок в Україні у 2018 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку паперових склянок, основні переваги паперових склянок, динаміка випуску паперових склянок в Україні, структура ринку у розрізі вітчизняної та імпортної продукції, основні виробники та імпортери паперових склянок по областях України, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку пластикового посуду України. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку пластикового посуду, структура реалізації пластикового посуду по каналах збуту, динаміка попиту на пластиковий посуд, сировина для виробництва пластикового посуду, різновиди упаковки для швидкого харчування, вимоги до одноразового посуду для фастфуду, імпорт та експорт одноразового посуду тенденції ринку одноразового посуду, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку лічильників в Україні. А саме: огляд автоматизації обліку комуналки в Україні, стан ринку, основні його проблеми, огляд топ-4 "розумних" лічильників та їх характеристика, досвід інших країн, короткі висновки.

У цьому дослідженні представлена інформація щодо ринку одноразового пластикового посуду в Україні. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, структура збуту за основними каналами, основні виробничі матеріали, різновиди упаковки продуктів швидкого харчування, імпорт та експорт одноразового посуду, особливості дизайну упаковки, короткі висновки та прогнози щодо ринку.

У цій статті представлені відомості щодо ринку одноразового посуду України. Розглядається таке: стан та тенденції ринку, динаміка загального обсягу виробництва одноразового паперового посуду в Україні з 2013-2017 рр., інвестиційна привабливість галузі, динаміка експорту/імпорту одноразового паперового посуду з 2013-2017 рр., структура українського ринку у розрізі імпорту та продукції вітчизняного виробництва, тенденції розвитку тіньового бізнесу над ринком.

У огляді представлена ​​аналітична інформація про ринок постільних речей в Україні в 2017 році. Враховується: держава та тенденції українського ринку постільних речей, загальний обсяг ринку текстилю та галантерею України, частка українських виробників, сегменти цін, фактори, що впливають на ринок, та короткі висновки.

В даному огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку поліетиленових пакетів України, розглянуто: загальні тенденції розвитку ринку, темп зростання ринку паперових та поліетиленових пакетів у 2016 році, динаміка виробництва поліетиленових пакетів за два останні роки, особливості розвитку ринку у звітному році.

У цьому огляді містяться відомості щодо ринку пластикового посуду України за підсумками 1 кварталу 2017 року, розглянуто таке: загальні тенденції розвитку ринку пластикового посуду, ключові зміни ринку, канали збуту одноразового посуду.

Зв'язатися з нами