У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мила України. Розглянуто: стан та тенденції споживання мила українським покупцем, динаміка виробництва мила з 2015 – 2017 рр., структура ємності ринку мила у розрізі рідкого та твердого, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена інформація щодо розвитку ринку авторського мила України, а саме: обсяги виробництва та реалізації миючих засобів та чищення, полірування, парфумерних та косметичних засобів за підсумками січня-вересня 2016 року, основні гравці ринку ручного мила, фактори, що впливають на розвиток ринку .

Дослідження містить звітну аналітичну інформацію щодо ринку твердого туалетного мила України за підсумком 2014 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, темп скорочення ємності ринку у 2014 році, кількість представлених виробників за підсумком року, топ виробників та короткі відомості щодо них, питома вага брендів мила на ринку за вартісною оцінкою.

Звіт отримає аналітичні відомості щодо ринку білого твердого господарського мила України за підсумками 1 півріччя 2014 року. Розглянуто: основні бренди галузі, питома вага за вартістю та тоннажем, причини падіння, структура брендів мила за категоріями, короткі висновки.

У статті представлена інформація щодо ринку твердого мила України за підсумками першого півріччя 2013 р., структура ринку по виробниках, причини куріння ринку, перелік виробників у розрізі групова/штучна упаковка, причини падіння сегмента господарського білого мила, перелік товарів та приріст обсягів їх продажу до показник першого півріччя 2013 року, короткі висновки.

Стаття містить аналітичні відомості щодо ринку мила України за підсумками 2014 року. Розглядається: тенденції ринку, динаміка ринку твердого туалетного мила України 2012-2014 рр., перелік виробників, структура основних гравців у категорії тверде туалетне мило у 2014 р., топ брендів у категорії тверде туалетне мило України у 2014 р., динаміка часток найбільш вагомих брендів у категорії твердого туалетного мила в Україні у 2014 р. та приріст до 2013 р.

Звіт містить інформацію щодо ситуації на українському мильному ринку. Розглядається наступне: показники обсягів виробництва туалетного та господарського мила в Україні в динаміці з 2004 по 2012 рр., структура виробництва мила в Україні, показники обсягів виробництва імпорту мила в Україну в динаміці з 2005 по 2012 рр., темпи приросту імпортної продукції, рівень імпортних цін на мило, основні країни - імпортери мила в Україну, обсяги експортних поставок мила з України, темпи приросту експортної продукції, рівень експортних цін на мило, основні країни - споживачі українського мила, розрахунок споживання мила в Україні.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському мильному ринку. Розглядається таке: основні тенденції на українському мильному ринку, темпи зниження ринку твердого мила в Україні, щорічні обсяги споживання мила в Україні, частка туалетного та господарського мила у структурі споживання, найбільший оператор на українському ринку мила.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку мила за перший квартал 2013 року, а саме: ситуація та основні тенденції ринку, темпи зростання продажів на ринку мила України, обсяги виробництва туалетного мила твердого в Україні у 2012 та першому кварталі 2013 року , найбільші оператори українського ринку мила, торгові марки, обсяги експорту мила з України, обсяги імпорту мила в Україну, домінуючі країни-постачальники мила на український ринок, компанії-імпортери туалетного мила в Україну, лідери за обсягами продажу мила в Україні за торговими марками, стислі прогнози щодо розвитку мильного ринку України.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку мила в Україні у травні 2013 року, а саме: показники виробництва мила у травні та з усього з початку року, приріст до минулих періодів, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

В огляді представлені дані з виробництва на українському ринку мила у квітні 2013 року, а саме: показники виготовлення мила та продукції з неї у квітні та з початку року, темпи приросту до попередніх періодів, залишки цієї продукції на кінець квітня.

Стаття містить дані щодо обсягів виробництва мила в Україні за березень 2013 року у натуральному вираженні. Розглядається: показники виготовлення мила у березні та з початку року, темп зростання/зниження показника до попередніх періодів, залишок на кінець звітного періоду.

Огляд містить дані щодо обсягів виробництва мила в Україні за лютий 2013 року у натуральному вираженні.

Цей огляд містить інформацію щодо обсягів виробництва мила в Україні за січень 2013 року у натуральному вираженні.

В огляді подано інформацію щодо ринку мила України, а саме: обсяги виробництва за грудень 2012 року.

Стаття містить статистичні дані щодо обсягів виробництва мила в Україні за листопад 2012 року у натуральному вираженні.

Цей огляд містить інформацію щодо обсягів виробництва мила в Україні за жовтень 2012 року в натуральному вираженні.

Огляд містить інформацію щодо обсягів виробництва мила в Україні за вересень 2012 року у натуральному вираженні.

В огляді наведено інформацію щодо обсягів виробництва мила в Україні за серпень 2012 року в натуральному вираженні.

Стаття містить інформацію щодо обсягів виробництва мила в Україні за липень 2012 року у натуральному вираженні.

Зв'язатися з нами