Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку рідкої побутової хімії в Україні. Розглянуто: структура ринку рідкої побутової хімії за виділеними категоріями товарів у 2022 році, вплив війни на ринок побутової хімії, частка основних гравців ринку, структурні пертурбації ринку рідкої побутової хімії в Україні, споживчий аналіз ринку рідкої побутової хімії в Україні.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку побутової хімії в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, новини ринку побутової хімії, арешт активів гравця ринку, вплив арешту на український ринок побутової хімії, коментар експертів з ринку, вартість компанії, короткі очікування та висновки щодо ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку побутової хімії України. Розглянуто: стан та тенденції ринку побутової хімії України, структура ринку побутової хімії в Україні у 2020 році у розрізі видів, популярні торгові марки для прання серед українців, лідери ринку побутової хімії в Україні, критерії вибору миючих засобів серед українців.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України. Розглянуто: державне регулювання галузі побутової хімії країни, державні нововведення, обмеження з продажу побутових товарів (на місткість фосфатів, хлору або хлорорганічних сполук, ПАР), коментарі експертів-екологів, частка безфосфатних порошків у загальній структурі порошків в Україні, згідно з оцінкою експертів тенденції косметичної промисловості країни.

В огляді представлена інформація щодо ринку побутової хімії України. Розглянуто: стан та основні тенденції українського ринку побутової хімії, динаміка виробництва мила в Україні з 2015-2017 рр., структура ємності ринку мила у 2017 році, короткі висновки та перспективи.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України за 2017-2018 роки. Розглянуто: стан та тенденції споживання побутової хімії в Україні, динаміка ринку побутової хімії в розрізі категорій (освіжувачі, аерозолі, засоби для миття посуду, засоби для прання білизни, поліролі для меблів, засоби догляду за різними поверхнями, засоби догляду за туалетом) з 2010-2011 по 2017-2018 рр., згідно з прогнозами, загальний обсяг продажів коштів з догляду за будинком у динаміці, тенденції розвитку засобів побутової хімії вітчизняного виробництва.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку синтетичних миючих засобів України. Розглянуто: основні групи засобів для чищення та миючих засобів для комерційних приміщень, прогнози щодо зростання ринку засобів для чищення та миючих засобів на найближчі два роки, структура ринку спеціалізованих санітарно-гігієнічних засобів для торгових та складських приміщень за походженням у 2016 році, перевага вітчизняних засобів до імпортних.

У цій статті представлена інформація щодо ринку побутової хімії України, розглянуто: темпи зростання продажів побутової хімії України з травня 2016 по травень 2017 року, фактори, що вплинули на стабілізацію ринку, коментар експерта з основних трендів ринку, зміна продажів за деякими категоріями побутової хімії.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України за квітень 2017 р. Розглянуто: стан та тенденції ринку, його динаміка з травня 2016 року по квітень 2017 року, категорії галузевої продукції з найбільшим зростанням цін та попиту на товари, зміна частки продуктів ключові чинники впливу ринку побутової хімії, основні тенденції рітейлу у галузі.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку побутової хімії України, розглянуто стан та тенденції ринку, динаміка обсягів продажів за деякими категоріями товарів, коментар експерта з ринку.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України, розглядається: стан та тенденції розвитку галузі, обсяг продажів побутової хімії у 2016 році, основні товарні категорії, з найбільшим обсягом продажів, динаміка продажів за категоріями та прогнози з продажу на 2017-2018 рр. ., споживчі переваги на ринку, тренди розвитку українських гравців на ринку, короткі висновки.

У цьому дослідженні представлені аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України, розглядається: тенденції виробництва на ринку, динаміка ринку за 2013-2015 рр., структура виробництва за видами продукції, ключові оператори ринку, питома вага закордонних виробників на українському ринку, перелік вітчизняних виробників, представлених на ринку, інші тренди ринку, топ компаній-виробників побутової хімії за сумою чистого прибутку та доходами за 2015/14 рр.

У цьому дослідженні представлено аналітичну інформацію щодо ринку побутової хімії України, розглянуто: основні тенденції ринку, ключові гравці, фактори, що гальмують розвиток ринку побутової хімії, товарні категорії, на які припадає основний попит.

Огляд містить звітні дані щодо ринку побутової хімії України, розглядається таке: середній темп подорожчання товарів побутової хімії в країні, фактори, що вплинули на підвищення ціни, середня ціна порошку, яку готові платити українці, загальне скорочення продажів за першу половину року, короткі прогнози щодо ринку .

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку побутової хімії України, розглядається: середній показник використання побутової хімії у світі та Україні, стан та тренди ринку, провідні представники ринку, частки ринку деяких виробників, питома вага вітчизняних виробників на ринку побутової хімії країни, трійка українських представників ринку , маркетинг операторів ринку побутової хімії

У дослідженні представлено звітну інформацію щодо ринку побутової хімії України за підсумками 2013 року, розглядається: динаміка виробництва побутової хімії в країні з 2010-2013 рр., структура виробництва побутової хімії в країні в розрізі топ-5 операторів, динаміка ринку косметики України з 20 2013 р., структура попиту за товарними категоріями, структура косметичних продуктів за походженням, інші тренди ринку.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку побутової хімії України на 2016 рік. Розглядається: стан та тенденції розвитку ринку, ключові оператори ринку, фактори, що негативно впливають на ринок, перелік груп товарів, що складають основний обсяг реалізації, фактори, що впливають на зростання ринку, інші тренди ринку, короткі прогнози щодо ринку.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку синтетично миючих засобів. Розглядається таке: державне регулювання галузі, відмова від фосфатвмісних миючих засобів, обсяг ринку побутової хімії в Україні, частка продукції вітчизняного виробництва на ринку побутової хімії, середня масова частка фосфатів у складі пральних порошків, які виробляються в Україні, частка безфосфатних пральних порошків на ринку України, обсяги виробництва синтетичних миючих засобів в Україні у 2012 році.

В огляді подано інформацію щодо українського ринку органічної побутової хімії. Розглядається таке: ситуація на ринку, основні тенденції ринку, основні канали збуту органічної побутової хімії, державне регулювання галузі, причини, через які споживачі не набували органічної побутової хімії в Україні.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку синтетично-миючих засобів за перший квартал 2013 року, а саме: ситуація та основні тенденції ринку СМС України, основні оператори ринку синтетично-миючих засобів України, виробничі потужності деяких операторів ринку, обсяги експорту синтетично-миючих засобів з України, основні країни-споживачі українських СМС, найбільші компанії-експортери СМС з України, обсяги імпорту синтетично-миючих засобів в Україну країнами, найбільші компанії-імпортери СМС.

Зв'язатися з нами