В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пральних порошків в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: чи є перспектива створення в країні потужного національного виробника прального порошку, частка українських виробників пральних порошків на полицях рителерів у 2022 році порівняно із 2008-2010 рр., загальний виторг засобів для прання через мережевий рітейл у 2022 році, продажі дорогого, середнього та "бюджетного" сегментів пральних порошків за 2022 рік, вплив війни на ринок засобів для прання, очікувана частка національного виробництва пральних порошків за наявності потужного підприємства, стан національного ринку пральних засобів станом на 2023 рік.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку рідкої побутової хімії в Україні. Розглянуто: структура ринку рідкої побутової хімії за виділеними категоріями товарів у 2022 році, вплив війни на ринок побутової хімії, частка основних гравців ринку, структурні пертурбації ринку рідкої побутової хімії в Україні, споживчий аналіз ринку рідкої побутової хімії в Україні.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку побутової хімії в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, новини ринку побутової хімії, арешт активів гравця ринку, вплив арешту на український ринок побутової хімії, коментар експертів з ринку, вартість компанії, короткі очікування та висновки щодо ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку побутової хімії України. Розглянуто: стан та тенденції ринку побутової хімії України, структура ринку побутової хімії в Україні у 2020 році у розрізі видів, популярні торгові марки для прання серед українців, лідери ринку побутової хімії в Україні, критерії вибору миючих засобів серед українців.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мила України. Розглянуто: стан та тенденції споживання мила українським покупцем, динаміка виробництва мила з 2015 – 2017 рр., структура ємності ринку мила у розрізі рідкого та твердого, короткі висновки.

У матеріалі представлені дані щодо продажу побутової хімії у категорії освіжувачів повітря в Україні з 2010-2011 по 2017-2018 рр., згідно з прогнозами.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України. Розглянуто: державне регулювання галузі побутової хімії країни, державні нововведення, обмеження з продажу побутових товарів (на місткість фосфатів, хлору або хлорорганічних сполук, ПАР), коментарі експертів-екологів, частка безфосфатних порошків у загальній структурі порошків в Україні, згідно з оцінкою експертів тенденції косметичної промисловості країни.

В огляді представлена інформація щодо ринку побутової хімії України. Розглянуто: стан та основні тенденції українського ринку побутової хімії, динаміка виробництва мила в Україні з 2015-2017 рр., структура ємності ринку мила у 2017 році, короткі висновки та перспективи.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України за 2017-2018 роки. Розглянуто: стан та тенденції споживання побутової хімії в Україні, динаміка ринку побутової хімії в розрізі категорій (освіжувачі, аерозолі, засоби для миття посуду, засоби для прання білизни, поліролі для меблів, засоби догляду за різними поверхнями, засоби догляду за туалетом) з 2010-2011 по 2017-2018 рр., згідно з прогнозами, загальний обсяг продажів коштів з догляду за будинком у динаміці, тенденції розвитку засобів побутової хімії вітчизняного виробництва.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку синтетичних миючих засобів України. Розглянуто: основні групи засобів для чищення та миючих засобів для комерційних приміщень, прогнози щодо зростання ринку засобів для чищення та миючих засобів на найближчі два роки, структура ринку спеціалізованих санітарно-гігієнічних засобів для торгових та складських приміщень за походженням у 2016 році, перевага вітчизняних засобів до імпортних.

У цій статті представлена інформація щодо ринку побутової хімії України, розглянуто: темпи зростання продажів побутової хімії України з травня 2016 по травень 2017 року, фактори, що вплинули на стабілізацію ринку, коментар експерта з основних трендів ринку, зміна продажів за деякими категоріями побутової хімії.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України за квітень 2017 р. Розглянуто: стан та тенденції ринку, його динаміка з травня 2016 року по квітень 2017 року, категорії галузевої продукції з найбільшим зростанням цін та попиту на товари, зміна частки продуктів ключові чинники впливу ринку побутової хімії, основні тенденції рітейлу у галузі.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку побутової хімії України, розглянуто стан та тенденції ринку, динаміка обсягів продажів за деякими категоріями товарів, коментар експерта з ринку.

У даному матеріалі представлена інформація щодо розвитку ринку авторського мила України, а саме: обсяги виробництва та реалізації миючих засобів та чищення, полірування, парфумерних та косметичних засобів за підсумками січня-вересня 2016 року, основні гравці ринку ручного мила, фактори, що впливають на розвиток ринку .

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України, розглядається: стан та тенденції розвитку галузі, обсяг продажів побутової хімії у 2016 році, основні товарні категорії, з найбільшим обсягом продажів, динаміка продажів за категоріями та прогнози з продажу на 2017-2018 рр. ., споживчі переваги на ринку, тренди розвитку українських гравців на ринку, короткі висновки.

Дослідження містить звітну аналітичну інформацію щодо ринку твердого туалетного мила України за підсумком 2014 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, темп скорочення ємності ринку у 2014 році, кількість представлених виробників за підсумком року, топ виробників та короткі відомості щодо них, питома вага брендів мила на ринку за вартісною оцінкою.

Звіт отримає аналітичні відомості щодо ринку білого твердого господарського мила України за підсумками 1 півріччя 2014 року. Розглянуто: основні бренди галузі, питома вага за вартістю та тоннажем, причини падіння, структура брендів мила за категоріями, короткі висновки.

У цьому дослідженні представлені аналітичні відомості щодо ринку побутової хімії України, розглядається: тенденції виробництва на ринку, динаміка ринку за 2013-2015 рр., структура виробництва за видами продукції, ключові оператори ринку, питома вага закордонних виробників на українському ринку, перелік вітчизняних виробників, представлених на ринку, інші тренди ринку, топ компаній-виробників побутової хімії за сумою чистого прибутку та доходами за 2015/14 рр.

У цьому дослідженні представлено аналітичну інформацію щодо ринку побутової хімії України, розглянуто: основні тенденції ринку, ключові гравці, фактори, що гальмують розвиток ринку побутової хімії, товарні категорії, на які припадає основний попит.

Стаття містить аналітичну інформацію щодо ринку порошку за підсумками 1 півріччя 2016 року, розглянуто: основні економічні показники діяльності компанії Henkel у першому півріччі, включаючи суму чистого прибутку, суму операційного прибутку, виручки.

Зв'язатися з нами