В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку бетонних стінових блоків в Україні. Розглянуто таке: аналітика ринку бетонних стінових блоків за 2018 – 1 підлогу. 2021 рр., аналіз тенденцій розвитку ринку,динаміка індексу будівництва та індексу цін виробників за 2020 - 1п. 2021 рр., сегментація та структурування ринку (за видами, походженням), обсяги виробництва на ринку, аналіз галузей споживання бетонних блоків, обсяг виконаних будівельних робіт за типом будівель та будівель, висновки та прогнозні тенденції розвитку ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бетонних стінових блоків в Україні. Розглянуто: стан і тенденції ринку бетонних стінових блоків, частка імпорту на ринку за результатами 2020 року, переважні тенденції ринку, структура ринку за видами продукції (бетонні блоки, керамзитобетонні блоки, шлакобетонні блоки) на основі аналізу асортименту основних операторів.

Огляд містить інформацію щодо логістики ЗБВ до дорожнього будівництва в Україні. Розглянуто: об'єкти дорожнього будівництва, які створюються за допомогою ЗБВ, елементи з армованого бетону, які найчастіше використовують, організація доставки ЗБВ, фактори, які варто врахувати при розрахунку витрат на логістику.

Публікація містить інформацію щодо нововведень у виготовленні залізобетонних виробів та залізобетонних конструкцій в Україні. Розглянуто: нові способи та методи виготовлення бетонних сумішей, нові вимоги до якості виготовлення бетонних сумішей, технологічні процеси виробництва ЗБВ, короткі висновки.

Матеріал містить перелік стандартів якості ЗБВ в Україні в сегменті сировини та матеріалів. Розглянуто: основні складові бетону та вимоги до якості, стандарти армування ЗБВ, короткі висновки.

В огляді представлені нові стандарти у виробництві залізобетонних виробів та конструкцій. А саме: вимоги до якості бетону, стандарти якості арматури, технологія виробництва та стандарти екологічної безпеки, стандарти контролю.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку залізобетонних виробів при будівництві міських комунікацій в Україні. Розглянуто: тенденції у комунікації котеджних містечок, комунікація у новобудовах, особливості індивідуального виготовлення ЗБВ.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку використання залізобетонних виробів у будівництві аеропортів України. Розглянуто: види ЗБВ, які використовують при будівництві українських аеропортів, якості та переваги таких виробів, вимоги до ЗБВ для будівництва сучасних українських аеропортів.

У публікації представлена інформація щодо ринку залізобетонних виробів у будівництві енергетичних об'єктів в Україні. А саме: перспективи та виклики ринку будівництва енергетичних об'єктів, вимоги до будівництва, попит на залізобетонні вироби в енергетичному будівництві, переваги та місця, де використовують ЗБВ.

Матеріал містить інформацію щодо використання залізобетонних виробів у дорожньому будівництві України. Розглянуто: місця, де використовують ЗБВ, огляд видів ЗБВ, яких використовують у будівництві доріг, види ЗБВ вітчизняного виробництва, які використовують при будівництві шляхопроводів.

Огляд містить інформацію щодо ринку ЗБВ України. Розглянуто: основні складові укомплектування ЗБВ, тенденції розвитку попиту на ринку ЗБВ в Україні, параметри якості ЗБВ, розрахунок вартості будівництва, постачання ЗБВ на будівництво, кейс співпраці.

У матеріалі представлені аналітичні новини щодо ринку залізобетонних виробів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вплив державного регулювання ЄС на регулювання ринку ЗБВ, переваги для підприємств, виклики українського бізнесу, недоліки чинного регулювання ринку ЗБВ та способи їх усунення, заходи щодо виправлення ситуації, короткі висновки.

У матеріалі представлена інформація щодо експорту металоконструкцій з України з 2011 по третій квартал 2017 року. Розглянуто: динаміку імпорту металоконструкцій за сегментами, основні напрямки експорту та обсяги, перспективні країни розвитку, а також труднощі та перспективи експорту.

У матеріалі представлений огляд на ринок металоконструкцій в Україні за 2011-3 квартал 2016 року. Розглянуто: обсяг внутрішнього споживання, обсяг виробництва металоконструкцій, обсяг нежитлового будівництва, кількість підприємств з виробництва металоконструкцій, та розподіл обсягів виробництва.

В огляді подано інформацію щодо будівельного ринку України за 2014 рік. А саме: кількість домобудівних комбінатів, що діють на території України, рівень їхньої завантаженості, зміна частки великопанельного домобудівництва в Україні, скорочення обсягу виробництва ЗБВ у 2014 році порівняно з 2013 роком.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку залізобетонних виробів та конструкцій. Розглядається таке: класифікація залізобетонних конструкцій, переваги та недоліки застосування збірного залізобетону, частка збірних залізобетонних конструкцій у будівництві житла, будівельні проекти, які були реалізовані з використанням вітчизняних залізобетонних конструкцій, кількість операторів на ринку залізобетонних конструкцій в Україні, перелік найбільших гравців збірного залізобетону в Україні , виробництво залізобетонних конструкцій за перше півріччя 2014 року, перспективи розвитку ринку ЗБК

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку металоконструкцій. Розглядається таке: досвід інших країн, частка будівельних матеріалів у будівельному секторі Великобританії, фактори, що визначають успіх галузі металобудування, приклади функціонування центрів сталевого будівництва у світовій практиці, загальноекономічна ситуація в Україні, обсяги виконаних будівельних робіт в Україні, вартість запроваджених основних фондів, частка сталі у сегменті нежитлового будівництва, динаміка обсягу виробництва металоконструкцій, баланс ринку металоконструкцій, структура споживання прокату, насичення ринку сталі з полімерним покриттям, структура споживання рулонів з ПП, прогноз попиту та пропозиції прокату, структура імпорту оцинкованого прокату в Україну.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку залізобетонних виробів та конструкцій. Розглядається таке: тенденції на ринку залізобетонних виробів та конструкцій, попит на ЗБВ в Україні, сегментація ринку залізобетонних виробів та конструкцій, регіони-лідери за тенденціями попиту на ЗБВ, географічна структура продажів ЗБВ в Україні, споживачі на ринку залізобетонних виробів в Україні.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку залізобетонних виробів України. Розглядається таке: розвиток ринку ЗБВ в Україні, виробничі потужності деяких компаній на ринку залізобетонних виробів України, оператори ринку залізобетонних виробів України, темпи зростання/падіння обсягів будівництва в Україні в 2013 році, обсяги вироблених «елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю в Україні, проблеми на ринку ЗБВ України, що стримують фактори на ринку ЗБВ України.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку залізобетонних конструкцій. Розглядається таке: основні тенденції ринку залізобетонних конструкцій України, обсяги виробництва елементів збірних конструкцій для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю, індекс виробництва елементів збірних конструкцій у травні 2013 року, обсяг українського ринку бетону та ЗБК, основні оператори на ринку залізобетонних конструкцій України, основні споживачі на ринку ЖБК України, будівельні проекти, прогнозні показники сегменту ЗБК в Україні.

Зв'язатися з нами