У цій статті проводиться порівняння основних характеристик внутрішніх стінових касет (ТСК) з мінеральними та PIR сендвіч-панелями. Розглянуто таке: детальна характеристика матеріалів, порівняння вартості матеріалів, конструкції, монтажу, загальної вартості конструкції з монтажем.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку декоративних штукатурок в Україні в 2021 році. Розглянуто: актуальні дані щодо ринку фасадних декоративних штукатурок: мінеральних та полімерних, обсяг сегмента мінеральних фасадних декоративних штукатурок у 2021 році, структура продажів мінеральних декоративних штукатурок за ціновими сегментами у 2021 році, обсяг ринку полімерних фасадних декоративних штукатурок у 2021 році, структура продаж фасадів декоративних штукатурок за складом у 2021 році, структура продажу фасадних полімерних декоративних штукатурок за текстурою у 2021 році, структура площі фасадів, покритих мінеральними та полімерними у 2021 році, структура ринку фасадних декоративних штукатурок у грошовому вираженні (мінеральні/полімерні) у 2021 році.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку бітумної рулонної гідроізоляції в Україні у 2021 році. Розглянуто: обсяг ринку бітумної рулонної гідроізоляції у 2021 році, структура ринку бітумної рулонної гідроізоляції за виробниками, частка продажу бітумної рулонної гідроізоляції лідером ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку бетонних стінових блоків в Україні в 2018-1 половину 2021 року. Розглянуто: аналіз тенденцій розвитку ринку, динаміка індексу будівництва та індексу цін виробників за 2020 - 1п 2021 рр., фактори, що впливають на ринок, проблеми розвитку ринку стінових бетонних блоків, структурування ринку за видами продукції, на основі аналізу асортименту основних операторів, виробництво на ринку, аналіз галузей споживання бетонних блоків, обсяг виконаних будівельних робіт за 2018-1п2021 рр., обсяг виконаних будівельних робіт за типом будівель та будівель, площа житла на початок будівництва, площа житла, введеного в експлуатацію, висновки та прогнозні тенденції розвитку ринку.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку фасадних систем та суміжних ринків в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського фасадного ринку, коментарі експертів, обсяг ринку фасадів в Україні за підсумками 2020 року, згідно з оцінкою експерта, обсяги споживання житловим сегментом та комерційним, найбільші споживачі фасадної продукції в комерційному секторі, основні проблеми ринку, попит на продукцію, перспектив розвитку ринку скловолоконних сіток, коментар експерта з тенденцій на суміжних ринках, короткі висновки та прогнози.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку навісних вентильованих фасадів України. Розглянуто: стан, проблеми та виклики ринку навісних вентильованих фасадів, драйвери зростання ринку навісних вентильованих фасадів, оцінка ринку та його основні проблеми, споживчі переваги, коментарі учасників ринку, та їх очікування.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку навісних фасадів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, коментар експерта з його динаміки, прогноз щодо глобального ринку навісних фасадів до 2024 року.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку фасадів в Україні. Розглянуто: характеристика фасадів та новинки в сегменті, коментар експерта з найбільш затребуваних елементів, коментар експерта з найбільш застосовуваних матеріалів, альтернативні рішення традиційних вентфасадів, приклади нових розробок у сегменті теплоізоляційних матеріалів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вентильованих фасадів України. Розглянуто: ключові тренди ринку, коментар експерта з основних його тенденцій, очікування щодо зростання ринку у 2019 році до 2018 року.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку вентильованих фасадів України. Розглянуто: думка експертів щодо найбільш затребуваних матеріалів для облицювання вентфасадів комерційних будівель, тренди ринку сталі, гармонізація та стандартизація ринку.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку огороджувальних конструкцій для комерційного будівництва в Україні за 2018 рік. Розглянуто: структуру нового нежитлового будівництва, структуру ЗЕД сендвіч-панелей, структуру ринку фасадів, несучих профнастилів, ЛСТК, ключові тренди огороджувальних конструкцій для комерційного будівництва в Україні.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку фасадних матеріалів України за підсумком травня 2018 року. Розглянуто:  аналіз та прогноз світового ринку фасадів, стан та тенденції українського ринку фасадних матеріалів, динаміка введення житлових/нежитлових будівель в Україні з 2012 - 5 місяців 2018 рр., структура ринку фінішного оздоблення за матеріалами, структура обсягів використання фасадних систем у багатоповерховому будівництві типу, обсяг виконаних будівельних робіт за видами будівельної продукції з 2010 - 5 міс. 2018 р., коментарі експертів з ринку фасадних матеріалів.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку будівельних матеріалів в Україні за підсумками 3 кварталу 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку будівельних матеріалів у 3 кв., Зміна попиту у звітному періоді, попит на матеріали за продуктами, короткі висновки.

У матеріалі представлені дані щодо ринку будівельних матеріалів України. Розглянуто: стан та тренди ринку будівельних матеріалів країни, динаміка обсягів виконаних будівельних робіт в Україні з 2010 – 2017 рр., індекси будівельної продукції у динаміці з 2010 року, особливості вітчизняного виробництва, структура ринку будівельних матеріалів за класами, ціна та якість продукції.

У матеріалі представлені аналітичні дані щодо регулювання ринку будівельних металоконструкцій України. Розглянуто: загальна характеристика ринку "Будівельні металоконструкції та частини конструкцій", структура ринку, бізнес-процеси, БП та операції на ринку будівельних металоконструкцій та їх частин, показники ринку, поточний стан ринку, аналіз основних груп зацікавлених осіб, формування переліку та матриць рішень у сфері державної регуляторної політики, аналіз вартості, результативності, потреб регулювання, опис та обґрунтування причин недоліків чинного регулювання і перелік можливих заходів для виправлення недоліків регулювання.

В огляді представлені відомості щодо новинок ринку фасадів. Розглянуто: сучасний асортимент матеріалів для фасадних систем та сфера їх застосування, огляд сегмента традиційних систем та матеріалів, частка об'єктів у багатоповерховому житловому будівництві, які виконуються із застосуванням системи скріпленої ізоляції, коментарі експертів з тенденцій, Інновації в НВФ, нові розробки для скріплених огляд смарт-фасадів.

В огляді представлені відомості щодо ринку стінових матеріалів України за підсумками 2017 року. Розглядається основні тенденції розвитку ринку протягом останніх 5 років, динаміка обсягів споживання декоративних стінових панелей в Україні з 2013-2017 рр., динаміка споживання стінових матеріалів з 2013-2017 рр., конкурентне середовище ринку.

У даній публікації представлена інформація про седвіч-панелі України, а саме: коротка характеристика даного матеріалу, види сендвіч-панелей, їх внесок в енергозбереження, види наповнювачів, матеріали обшивок, геометричні параметри, види необхідних сертифікацій, аксесуари та монтаж, перелік виробників.

В даному огляді наведено основні відомості щодо ринку сендвіч-панелей України за підсумками 2017 року. Розглянуто наступне: коментар експерта щодо стану та основних тенденцій ринку, співвідношення вітчизняної та імпортної продукцією, приріст частки сендвіч-панелей українського виробництва у 2017 році, особливості конкуренції у сегментах, ключові покупці, думка експерта щодо прогнозів подальшого розвитку ринку.

Зв'язатися з нами