В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку роздрібної торгівлі залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

У цій статті подано аналітичну інформацію про компенсацію за пошкоджене житло, на що найчастіше витрачаються кошти та яка середня сума очікування компенсації. Розглянуто наступне: на що найчастіше йдуть кошти, що надаються як компенсація, і якою є середня сума очікування цієї компенсації, інформація про ситуацію в якомусь конкретному регіоні чи країні, де мешканці можуть стикатися з руйнуваннями житла.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку рітейлу будівельних матеріалів України за підсумками червня 2023 року. Розглянуто: стан і тренди ринку рітейлу у категорії будівельних матеріалів в Україні, показник працюючих точок в цілому з початку війни за 16 місяців, динаміка працюючих та закритих магазинів у сегменті України, щомісячна динаміка працюючих та закритих об'єктів рітейлу будівельними матеріалами з березня 2022-червень 2023р.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку будівельних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку будівельних матеріалів, дефіцит продукції металопрокату, мінеральної вати, віконних профілів, коментарі експертів ринку, проблема в сегменті скла та віконних профілів, думки компаній ринку, короткі очікування та прогнози щодо ринку будівельних матеріалів України до кінця року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку будівельних матеріалів в Україні. Розглянуто: коментар експерта ринку щодо стану та основних тенденцій ринку будівельних матеріалів у воєнний час, дефіцит будматеріалів, ключові фактори зростання цін на будматеріали в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку будівельних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції вітчизняного ринку будівельних матеріалів, коментар учасника ринку щодо його готовності цілком задовольнити потреби у відновленні об'єктів інфраструктури та житлового фонду, подальшому підвищенню цін на будматеріали, очікування по ринку після закінчення війни.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продажу будівельного інструменту в Україні. Розглянуто: історії розвитку Dnipro-M в Україні, стратегія експансії українського ринку та можливі загрози для розвитку компанії Dnipro-M.

В огляді наведено відомості щодо розцінок на будівельні матеріали на ринку України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, коментар експерта з цінових трендів, питома вага використання вітчизняних матеріалів компаніями-забудовниками.

У статті подано аналітичну інформацію про ринок будівельних супермаркетів в Україні за 2017 рік. Розглянуто: найбільші гравці на даному ринку за підсумками виторгу за 2016-2017 рр. та перспективи розвитку ринку в майбутньому.

У даному матеріалі представлені основні тенденції будівельного рітейлу України, а саме стан виробництва на внутрішньому ринку, тенденції імпорту, основні країни-постачальники, кількість підприємств, зайнятих у сфері виробництва будівельних матеріалів, проблеми ринку, основні гравці будівельного рітейлу та інші тренди ринку.

У даному матеріалі подано звітні відомості щодо споживання будівельних матеріалів України за підсумками 1 кварталу 2017 року. Розглянуто: приріст споживання будівельних матеріалів за підсумками 1 кварталу поточного року порівняно з попереднім, динаміка ринку будівельних матеріалів із січня-березня.

У даному матеріалі подано звітні відомості щодо споживання будівельних матеріалів України за підсумками 1 кварталу 2017 року. Розглянуто: приріст споживання будівельних матеріалів за підсумками 1 кварталу поточного року порівняно з попереднім, динаміка ринку будівельних матеріалів із січня-березня.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами та товарами для дому. Розглядається таке: тенденції попиту на ринку товарів для дому в Україні, зниження/зростання обсягів реалізації бойлерів в Україні у червні та вересні 2014 року, зниження обсягів продажів твердопаливних газових котлів, попит на послуги з утеплення будинків, темпи зростання цін на пінопласт.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на ринку будівельного рітейлу в Україні та країнах Центральної Східної Європи. Розглядається таке:  темпи зростання ринку будівельного рітейлу в країнах Центрально-Східної Європи за 2013 рік, частка Росії в структурі регіонального DIY ринку, частка Польщі та України, витрати DIY на одного мешканця в Польщі, найбільші гравці на ринку будівельного рітейлу в ЦСЄ.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку будівельного рітейлу (DIY). Розглядається наступне: найбільший гравець на українському ринку будівельного рітейлу, кількість гіпермаркетів, які має найбільший гравець даного сегмента, обсяг обороту DIY в Україні в 2012 році, принципи, за якими покупці обиратимуть місце купівлі в сегменті Home Improvement в найближчі кілька років, можливість і потенціал розвитку роздрібної торгівлі у сегменті DIY, ефективна асортиментна політика у сегменті DIY, Вибір конкурентної стратегії у сегменті DIY.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Розглядається таке: частка власних торгових марок на ринку, динаміка частки власних торгових марок у товарообігу «ЕпіцентрК» у період з 2010 по 2012 рр., проблеми на ринку власних торгових марок, фактори успішного розвитку власних торгових марок у сегменті.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Розглядається таке: тенденції на ринку будівельного рітейлу в Україні, найбільші міжнародні оператори ринку будівельного рітейлу Європи, середньорічний темп зростання ринку DIY-рітейлу в країнах ЄС, структура збуту, щорічні темпи приросту на ринку будівельного рітейлу Росії, основні фактори, що сприяють розвитку будівельного рітейлу Україні, основні показники розвитку споживчого ринку в Україні, динаміка кількості угод на первинному та вторинному ринку нерухомості України у 2000-2012-му році, динаміка роздрібного товарообігу в Україні у розрізі окремих каналів продажу у 2007-2012 рр., основні канали збуту на ринку будівельного рітейлу в Україні, найбільші оператори українського ринку будівельного рітейлу та інше.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Розглядається таке: найбільші оператори на ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами в Україні, кількість магазинів деяких учасників ринку, мережі, що пішли з українського ринку будівельного рітейлу у 2013 році, причини популярності традиційних магазинів, розмір внеску за вхід у мережу, націнка в магазинах DIY у Україною.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Розглядається таке: перелік найбільших операторів українського ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріалами, опис операторів ринку, рік створення, в яких містах представлені, плюси та мінуси операторів ринку будівельного рітейлу.

Зв'язатися з нами