В матеріалі міститься аналітична інформація по будівельному ринку в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг виконаних робіт будівельних підприємств у першому кварталі 2023 року порівняно з аналогічним періодом 2022 року, будівництво житлових та нежитлових будівель за перший квартал 2023 року, обсяг інженерного будівництва за перший квартал 2023 року, тенденції інвестиційного клімата в Україні в період з 2022 по 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: прямі втрати внаслідок російського вторгнення та потреби у відновленні станом на кінець 2023 року, річний обсяг тендерів у будівництві та поточному ремонті у 2023 та 2024 роках, проблеми публічних закупівель відбудови, найпопулярніші коди закупівель в сфері будівництва і поточного ремонту за 2023 рік, кількість закупівель в окремих цінових діапазонах, середня кількість учасників завершених закупівель, розподіл завершених закупівель 2023 року по місяцях, рекомендації, які залишаються актуальними станом на травень 2024 року, розподіл будівельних закупівель за вартістю.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість пошкоджених або зруйнованих багатоквартирних будинків в Україні станом на січень 2024 року, середня ціна квадратного метра в новобудовах у березні 2024 року в регіонах України, опосередкована вартість квадратного метра загальної площі квартир з урахуванням ПДВ в Україні станом на 1 квітня 2024 року, у скільки обходиться будівництво житла в різних регіонах України, скільки коштують будівельні матеріали, яка різниця між запланованими та фактичними витратами на придбання будівельних матеріалів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в ЄС за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: виробництво в будівельному секторі Європейського Союзу за підсумками лютого 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, виробництво в будівельному секторі Європейського Союзу за країнами, будівництво інженерних споруд та зведення будівель (житлових і нежитлових) в ЄС за лютий 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, середньорічне виробництво в будівництві ЄС за 2023 рік порівняно з 2022 роком, очікувані обсяги будівництва в ЄС на 2024 та 2025 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяг втрати робітників в будівельній галузі за два роки повномасштабного вторгнення, скільки рук бракує на будівництві, як подолати дефіцит рук на будівництві, частка жінок на оздоблювальних роботах та в будівельній галузі в цілому, фактори впливу на вартість будівельних робіт і цін на житло.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві промислових споруд, крім нафтопереробних та хімічних заводів, будівництві споруд добувної промисловості та пов'язаних із ними споруд, таких як станції навантаження і розвантаження, головні шахтні стволи й шахтні копери, тунелі й горизонтальні виробки, поділ земель із подальшим їх благоустроєм за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві водних шляхів, портів і річкових споруд, морських вокзалів, шлюзів, дамб і гребель, а також дноочисних роботах за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві систем розподільчих ліній для передавання електроенергії, ліній телекомунікації, а також будівель і споруд, що є невід'ємною частиною цих систем за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві інженерних споруд, каналізаційних систем, водоочисних споруд, насосних станцій, бурінні водяних свердловин і колодязів, а також роботах з проходження шахтних стволів за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві мостів, у т. ч. надземних автомагістралей та тунелів за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві шляхів залізниць і метрополітенів за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві автострад, вулиць, доріг, інших транспортних і пішохідних доріжок, укладанні поверхонь вулиць, доріг, автострад, мостів або тунелів та будівництві злітнопосадкових смуг за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві всіх типів житлових та нежитлових будівель, монтажі та установленні збірних конструкцій на будівельних майданчиках, а також реконструкції, реставрації та ремонті житлових будівель за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на розробленні проектів з будівництва житлових і нежитлових будівель шляхом об'єднання фінансових, технічних і фізичних засобів для їх реалізації з метою подальшого продажу за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг виконаних будівельних робіт в Україні за 2023 рік, індекс будівельної продукції в Україні за підсумками 2023 року до 2022 року, обсяги будівництва у секторі інженерних споруд, у секторі житлової/нежитлової нерухомості у 2023 році порівняно з 2022 роком, розподіл обсягів виробленої будівельної продукції за характером будівництва у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Євросоюзі за січень 2024 року. Розглянуто наступне: виробництво в будівельному секторі Європейського союзу за підсумками січня 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та січнем 2023 року, обсяги будівництва в Євросоюзі в розрізі країн союзу, будівництво інженерних споруд та зведення будівель в ЄС за січень 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та січнем 2023 року, середньорічне виробництво в будівництві ЄС за 2023 рік порівняно з 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: обсяг будівельних робіт в Україні за підсумками 2023 року, обсяг робіт у інфраструктурному будівництві, нежитловому будівництві, житловому будівництві за підсумками 2023 року, обсяг введених в експлуатацію офісних площ за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в світі. Розглянуто наступне: огляд екологічних трендів у будівельній галузі, середньорічні викиди СО2 будівельною промисловістю, експлуатаційні викиди вуглекислого газу у сфері будівництва та нерухомості, пов'язані з енергетикою у 2022 році порівняно із 2020 роком, середньорічне споживання сталі за галузями промисловості.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Україні. Розглянуто наступне: економічний та антикорупційний ефект від цифровізації будівельної сфери, кількість зареєстрованих користувачів системи «Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» (ЄДЕССБ), кількість зареєстрованих технічних інвентаризацій, дозвільних документів та проектної документації в ЄДЕССБ, кількість наданих послуг у ЦНАПах, на порталі Дія, кількість виданих будівельних паспортів, містобудівних умов та обмежень загалом за 2023 рік, загальна кількість людей, що відвідали портал ЄДЕССБ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вікон в світі. Розглянуто наступне: динаміка обсягів будівництва у Швейцарії, рівень продажів у першому кварталі 2023 року в Швейцарії, об'єм будівництва в інших країнах.

Зв'язатися з нами