В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку листового скла в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: світові тенденції у виробництві листового скла, обсяг світового ринку листового скла у 2022 році, основні виробники та споживачі листового скла у світі, провідні компанії галузі у світі, загальна характеристика ринку силікатів в Україні, виробники листового скла в Україні, загальний обсяг імпорту каустичної соди, , вапняку, в Україну за товарними позиціями за період з 1 січня 2023 року по 30 вересня 2023 року, обсяг внутрішнього ринку вапняку в Україні у 2021 році, загальний обсяг виробництва доломіту, окатишів, сульфатів за товарними позиціями за період з 01.01.2023 по 30.09.2023, зовнішня торгівля України склом за січень-вересень 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку флоат-скла в світі за 2023 рік. Розгялнуто наступне: прогнозований обсяг світового ринку флоат-скла у 2024 та 2027 роках, темп зростання ринку в Європі на 2023-2030 роки, фактори підтримки попиту, від яких галузей залежить обсяг попиту на листове скло.

В матеріалі мітситься аналітична інформація по ринку скла в Україні. Розглянуто наступне: російський вплив на галузь протягом періоду незалежності України, споживання листового скла Україною до 2021 року, необхідний обсяг листового скла завтовшки 4-5 мм станом на 2023 рік, частка фальсифікованих будівельних товарів до війни, наслідки безконтрольного руху на ринку будматеріалів, частка світового виробництва соди, що йде на виготовлення скла, вартість щорічного імпорту соди до України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку скла в Україні. Розглянуто наступне: обсяг імпортованого флоат скла в Україну за 7 місяців 2023 року у порівнянні із 2022 роком, долі імпорту флоат-скла 4 мм в Україну по виробниках за 7 місяців 2023 р., долі імпорту скла з покриттям 4 мм в Україну по виробниках за 7 місяців 2023 р., імпорт скла з покриттям за 7 місяців 2023 року у порівнянні із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельного скла в Україні. Розглянуто наступне: завантаження виробничих потужностей, дефіцит сировини, грошове вираження ринку скла, країни-імпортери скла в Україну, попит на скло.

Цей матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку будівельного скла в Україні. Розглянуто наступне: коментарі експерта ринку, проблеми дефіциту скла на ринку в Україні, частка імпорту будівельного скла в Україну, основні країни постачальники скла в Україну, вплив війни на ринок, динаміка виробництва віконних конструкцій в Україні в 2022 р. порівняно з довоєнним періодом, можливість створення власного заводу з виробництва скла, короткі висновки та прогнози.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо світового ринку будівельного скла. Розглянуто: стан та тенденції світової скляної індустрії, доходи та зростання витрат операторів індустрії, огляд результатів діяльності деяких гравців ринку скла за підсумками 1 кварталу 2022 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку будівельного скла. Розглянуто наступне: стан та тенденції ринку будівельного скла, очікування зростання продажів у 2022 р., збільшення скла з покриттям, найважливіший споживач скла, тренди та очікування на ринку ламінованого безпечного скла (VSG).

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку будівельного скла України у 2022 році. Розглянуто таке: стан та тенденції ринку будівельного скла в Україні, динаміка імпорту флоат-скла в Україну з 2018-2022 рр., вплив війни на ринок флоат-скла, новини ринку скла, динаміка імпорту флоат-скла товщиною 4 мм, у % по виробникам, динаміка імпорту Lowe + MF з 2018-го року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку будівельних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку будівельних матеріалів в Україні, вплив військових дій на ринку будівельних матеріалів, коментар експерта з виробництва будівельних матеріалів під час війни, обсяги матеріалів вітчизняного виробництва, коментар експерта станом на ринку скла, середнє зростання цін на матеріали, попит на будівельні матеріали, загальні втрати ринку сухих будівельних сумішей, карта ринку сухих будівельних сумішей з втратами виробничих потужностей, втрати від війни на ринку будматеріалів по сегментах (ринок сухих цементних сумішей, сухих гіпсових сумішей, скла, скловати, кам'яної вати, металоконструкцій), цементних сумішей, найбільший виклик ринку будматеріалів сьогодні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку флоат скла в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку флоат скла в Україні, передумови для розвитку ринку флоат-скла та створення власних виробничих потужностей для його випуску, динаміка реалізації флоат-скла в Україні за 2019-6 міс. 2021 рр., структура використання сировини для виробництва флоат-скла в Україні, фактори, що мають найбільший вплив на ринок.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку скляної галузі України. Розглянуто: стан та новини ринку, інвестиції на ринку, оцінка експертів його динаміки, кількість виробників склопакетів та вікон в Україні, частка ключових виробників на ринку, динаміка ринку та попит на галузеву продукцію, зростання цін на ринку, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку будівельного скла в Україні у 2021 році. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку скла, обсяг флоат-скла завтовшки 4 мм, основний постачальник флоат-скла в Україні, динаміка імпорту флоат-скла в Україну з 2017-2021 рр., динаміка імпорту флоат скла за виробниками, обсяги імпорту скла із покриттям, розподіл ринку між виробниками.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку флоат-скла в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяги реалізації флоат-скла за 2017-2021 рр., обсяги реалізації флоат-скла, динаміка середніх цін на флоат-скло, 2017-2021 рр.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку архітектурного плоского скла в Північній Америці. Розглянуто наступне: обсяг ринку плоского архітектурного скла в Північній Америці, середньорічний темп зростання в період з 2021 по 2027 рік, згідно з оцінкою експертів, збільшення попиту на шумоізолююче скло для нежитлових приміщень, зростання попиту на економічне листове скло для внутрішнього та зовнішнього застосування, тренування ня і поглинання залишаться ключовими бізнес-стратегіями серед гравців ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку будівельного скла України у 2020 році. Розглянуто таке: стан та тенденції ринку будівельного скла в Україні, динаміка імпорту флоат-скла в Україну з 2017-2020 рр., динаміка імпорту флоат-скла завтовшки 4 мм, у % за виробниками, динаміка імпорту Lowe + MF з 2017-го року , відсоток тендерних замовлень на скло великих об'єктів, виконання монтажу вікон дилера у 2020 році, частка у продаж вікон, частота проведення монтажу за ДСТУ з використанням парагідроізоляційних стрічок або герметиків у 2020 році, використання при монтажі "теплого підставочного" профілю в 20 звернень за сонцезахисною продукцією (склопакети з багатофункціональним склом на кшталт Солар) у 2020 році.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку скла в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто таке: стан та тенденції розвитку українського ринку скла, зміни ринку скла в Україні, фактори, що впливають на динаміку українського ринку скла.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку флоат-скла в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку флоат-скла, обсяг та динаміка ринку флоат-скла в Україні з 2011-2019 рр., динаміка ринку скла з розподілом за видами з 2009-2019 рр., динаміка ринку скла з покриттям по групах ( теплозберігаючі, мультифункціональні, сонцезахисні) з 2015-2019 рр., динаміка розвитку ринку безпечного скла, динаміка імпорту скла в розрізі ТМ за 2018-2019 рр., тенденції та прогнози на 2020 рр.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку флоат-скла в Україні. Розглянуто: динаміка зростання ємності ринку флоат-скла в Україні за 2016-2019 рр., фактори, що впливають на ринок флоат-скла, основні напрямки постачання флоат-скла з України, заводи виробництва флоат-скла, короткі висновки та прогнози.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку флоат-скла в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку флоат-скла в Україні в 2019 р., загальний обсяг ринку флоат-скла в Україні в динаміці з 2011-2019 рр., динаміка розвитку ринку скла з розподілом за видами 2009-2019 рр., динаміка ринку скла з розподілом за видами по країнах походження, динаміка розвитку ринку скла з покриттям, розвиток ринку безпечного скла, імпорт флоат-скла в розрізі ТМ, імпорт скла з покриттям в розрізі ТМ, тенденції на 2020 рік.

Зв'язатися з нами