Цей огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку сантехнічних виробів у Польщі. Розглянуто наступне: загальні показники ринку сантехнічних виробів у Польщі з урахуванням змін у його ємності в період з 2020 по 2022 рік, фактори, що впливають на ринок сантехнічних виробів у Польщі, а також виявляє тенденції та проблеми, з якими він стикається у процесі розвитку, обсяги виробництва сантехнічних товарів у Польщі та зовнішні постачання такої продукції.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку сантехніки України до 2019 р. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку сантехнічних виробів, його динаміка за 2013/2015/2018 рр., частка поставок сантехніки з Китаю, потенціал українських фабрикантів сантехніки.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку сантехніки в Україні у 2018 році. Розглянуто: топ-10 найкращих виробників сантехніки, найменування, характеристика у рейтингу.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку сталевих ванн в Україні у 2018 році. Розглянуто: ТОП-10 найкращих фірм-виробників сталевих ванн, найменування, характеристика у рейтингу.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку змішувачів для ванної в Україні на 2018 рік. Розглянуто: топ 10 кращих фірм змішувачів для ванної, кращі змішувальні фірми для ванни бюджетного сегменту, кращі змішувальні фірми для ванни середнього класу мас-маркет, кращі фірми змішувачів для ванни преміум-класу.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку змішувачів для кухні в Україні на 2018 рік. Розглянуто: топ 10 кращих фірм змішувачів для кухні, кращі недорогі виробники змішувачів для кухні: бюджет до 5000 грн., кращі виробники змішувачів для кухні середньої цінової категорії: бюджет 5000-8000 грн., найкращі виробники змішувачів для кухні.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку раковин для ванни в Україні на 2018 рік. Розглянуто: Топ-5 найкращих раковин для ванни, місце бренду у рейтингу, найменування, характеристика у рейтингу.

У даному матеріалі представлена інформація щодо ринку унітазів в Україні на 2018 рік. Розглянуто: рейтинг унітазів в Україні, місце бренду в рейтингу, найменування, характеристика в рейтингу, найкращі виробники недорогих унітазів, найкращі виробники унітазів середнього цінового сегменту, найкращі виробники унітазів класу «Люкс».

У матеріалі представлені відомості щодо ринку сантехнічних виробів України на 2018 рік. Розглянуто: стан та основні тенденції вітчизняного ринку сантехнічних виробів, фактори, що впливають на ринок, зміна споживчих переваг при виборі сантехніки.

У матеріалі подано огляд ринку сантехнічних виробів в Україні за 2017 рік. Розглянуто: тенденції на ринку сантехніки, інформація про виробництво, частку імпорту, а також прогнози щодо ринку сантехнічних виробів на 2018 рік.

У даному матеріалі подано інформацію про ринок сантехніки в Україні за 2017 рік. Розглянуто огляд основних тенденцій та змін на даному ринку, частку імпорту на українському ринку сантехніки.

У даному матеріалі подано інформацію про ринок сантехніки в Україні за 2016 рік. Розглянуто: тенденції та зміни на даному ринку, основні регіони збуту ринку сантехніки в Україні, основні ринки збуту сантехніки та частку ринку українських виробників.

У статті представлені аналітичні відомості щодо ринку сантехніки України, розглядається таке: щорічний обсяг продажів сантехнічних виробів у країні, частка тіньового ринку, згідно з оцінкою, частка сантехнічних виробів українського виробництва, причини зростання вітчизняної сантехніки, країни, що завозять сантехніку на ринок України, товари, які мають найбільший попит у споживачів.

У цій роботі подано звітні відомості щодо ринку сантехніки України за підсумками 8 міс. 2013 року, а саме: динаміка та структура імпорту сантехнічних виробів, найбільші країни-постачальники сантехніки в Україну та обсяги їх ввезення, структура імпорту в товарному розрізі та країнами, найбільші компанії імпортери сантехвиробів в Україну, динаміка та структура експорту продукції з країни з 2008 -8 міс. 2013 р., структура експорту сантехніки в регіональному розрізі, топ виробників керамічної сантехніки та його динаміка, та інше.

У цьому дослідженні представлені відомості щодо ринку сантехніки України станом на 2016 рік. А саме: тенденції розвитку ринку у звітному році, динаміка ринку з 2010 р., області, в яких ринок сантехніки залишається ємним, щорічний приріст продажів сантехнічної продукції з 2003-2008 рр., обсяг ринку у 2013 р., частка українських виробників у загальну структуру ринку.

В огляді міститься інформація щодо українського ринку душових кабін. Розглядається таке: рейтинг душових кабін, ?частки виробників душових кабін, типи сантехніки, установка, форми душових кабін, види розкриття дверей, функції, які користуються найбільшим попитом у покупців, гарнітура та можливості, комплектації душових кабін.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку душових кабін. Розглядається таке: темпи зростання обсягів імпорту душових кабін, душових боксів, шторок для душових кабін та ванн в Україну за підсумками 9 міс. 2014 року, частка душових кабін у структурі імпорту, частка душових боксів у структурі імпорту, частка душових перегородок, душових куточків, шторок для душових кабінок та ванн у структурі імпорту, основні країни-постачальники душових кабін, боксів, шторок для душових кабін в Україну, структура імпорту продукції з компаній-імпортерів, популярні торгові марки в Україні.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку сантехнічних виробів України. Розглядається таке: динаміка імпорту сантехніки в Україну, структура імпорту сантехніки, найбільші країни-постачальники сантехніки в Україну, структура імпорту пластикових ванн та душових кабін в Україну, структура імпорту сантехнічного фаянсу в Україну, структура імпорту змішувачів та душових панелей, структура імпорту меблів кімнат в Україну, найбільші компанії-імпортери сантехніки в Україну, динаміка експорту сантехніки з України, структура українського експорту сантехніки, найбільші країни-отримувачі сантехніки.

У огляді розглядається український ринок змішувачів. Наведено таку інформацію: динаміка ринку, структура імпорту змішувачів в Україну, основні оператори українського ринку змішувачів, цінова політика (економ-сегмент, середній сегмент, преміум сегмент), проблеми ринку, основні канали збуту, перспективи ринку змішувачів.

Зв'язатися з нами