В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку 3D будівництва в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: переваги 3D-друку в українських реаліях, орієнтовна вартість квадратного метра будинку за технологією 3D-друку порівняно із традиційними технологіями, недоліки 3D-будівництва.
В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дерев'яного домобудування в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: оцінка потреб у реконструкції та відновленні України з 2024 по 2033 рік, сума збитків, завданих житловому сектору, очікуваний рівень самозабезпечення будівельними матеріалами для відновлення в Україні в майбутньому, частка українських лісів, що відповідають міжнародним вимогам щодо FSC-сертифікації, структура ринку модульного будівництва в Україні, тенденції будівельного ринку України.
В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку модульного будівництва в Польщі за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальний дохід виробників збірних будівель з дерева, сталі, бетону або LECA в Польщі за 2022 рік, обсяг ринку модульного будівництва в Польщі у 2023 році порівняно із 2022 роком, динаміка ринку модульного будівництва в Польщі за 2012-2023 рр., очікуваня на ринку на 2024 рік, основні позитивні та негативні фактори впливу на ринок.
У статті представлена аналітична інформація про вибір місцевих органів влади модульних будинків для переселенців. Розглянуто наступне: ситуація з відбудовою зруйнованого житла; кількість переселенців; програми по відбудові та їх прозорість; приклади вирішування даного питання від Чернігівщини, Рівненщини, Ірпеня та Бучі які постраждали від агресії; інші приклади проектів від студентів та інших міст та країн.
В цьому матеріалі представлена аналітична інформація по ринку бомбосховищ в Україні. Розглянуто наступне: попит на ринку, варіанти бомбосховищ пропонують виробники в Україні, матеріали які використовують для будівництва бомбосховищ, цінова політика на бомбосховища, основні замовники бомбосховищ.
Ця стаття розглядає технологію швидкомонтажних котеджних містечок для внутрішньо переміщених осіб із використанням сендвіч-панелей. Основні принципи: рекордно короткі терміни будівництва, комфортне проживання, висока енергоефективність та надійність, кілька варіантів планування швидкомонтованих будинків для внутрішньо переміщених осіб, включаючи одноповерхові будинки площею 20 кв. м для 1-3 осіб та одноповерхові будинки площею 43 кв. м для 2-4 осіб.
Ця стаття проводить порівняння різних технологій будівництва житлових будинків, розглядаючи ціни, терміни монтажу, переваги та обмеження кожної з них. Представлено таке: результати аналізу найбільш популярних технологій будівництва в Україні, включаючи нові безкаркасні рішення, а також традиційні методи будівництва котеджів та багатоповерхових житлових будинків.
Цей огляд висвітлює принципи проектування будівельних несучих конструкцій з урахуванням комплексного підходу до них як до продукту, включеного до циклів обігу матерії та енергії життєвого циклу. Розглянуто таке: методика аналізу життєвого циклу несучих каркасів комерційних будівель, показано екологічні та економічні переваги металевих конструкцій як матеріалу для будівництва та реконструкції, показники для вибору раціональних та оптимальних рішень, а також наведено приклади їх визначення на різних рівнях будівельних систем.
В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку швидкомонтованих конструкцій в Україні. Розглянуто: стан і тенденції українського ринку швидко споруджуваних будівель, коментар експерта ринку, поточна ситуація в секторі БМК, географія розміщення потужностей виробників БВК в Україні, склад гравців українського ринку швидкомонтованих конструкцій у 2022, релокація бізнесу, цінову ситуацію на ринку БМК, структура виробників прогнози стану ринку ШМК на найближчу перспективу.
В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку будівель, що швидко зводяться України. Розглянуто: стан та тенденції ринку швидкобудівельних будівель України, динаміка попиту на ринку, обсяг ринку, структура попиту, основні гравці ринку, вектори розвитку ринку, динаміка цін на ринку, прогнози щодо ринку.
В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку швидкомонтованих будівель в Україні. Розглянуто: коментар експерта з основних тенденцій розвитку ринку швидкомонтованих будівель в Україні, динаміка будівельного ринку, оцінка експертів динаміки зростання сегменту БМЗ в Україні за 1 півріччя 2019 р., коментар експерта з ринку.
Матеріал містить інформацію щодо технічних вимог до холодно-формованих сталевих будівельних елементів та конструкцій для покрівель, стель, підлог та стін в Україні. Розглянуто: сфера застосування, нормативні документи, технічні умови та документація, основні складові, виробництво, варіння, механічні способи кріплення, монтаж, обробка поверхні, допуски, контроль, випробування, коригування, додаткова інформація.
В огляді представлені дані щодо виконання алюмінієвих та сталевих конструкцій в Україні. Розглянуто: сфера застосування, нормативні документи, технічні умови та документація, основні складові, підготовчий етап, варіння, механічні способи кріплення, монтаж, обробка поверхні, допуски, контроль, випробування, коригування, додаткова інформація.
У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку металоконструкцій в Україні за підсумками 1 кварталу 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку металоконструкцій в Україні протягом січня-березня 2019 р., динаміка виробництва металоконструкцій 1 кв. 2018 – 1 кв. 2019 р., обсяг споживання металоконструкцій та динаміка обсягів виробленої продукції в Україні з 1 кв. 2018 р., обсяги ЗЕД категорії металоконструкції у звітному періоді, структура ЗЕД за основними постачальниками, обсяги імпорту непокритого листового прокату, динаміка імпорту прутків, арматури та катанки, фасованого прокату та інше.
У звіті подано аналітичні дані щодо ринку металоконструкцій України за підсумком 2018 року. Розглянуто: макроекономічні умови розвитку будівельного ринку України, стан та тенденції ринку будівництва в країні, стан ринку металоконструкцій, сегмента прокату з покриттям.
Звіт містить звітні відомості щодо ринку легких сталевих тонкостінних конструкцій України. Розглянуто: огляд частки сталі в будівництві, динаміка частки з 2010-2017 рр., частка сталевого будівництва в сегменті нежитлових будівель, по країнах, споживання оцинкованого прокату в динаміці з 2010-2018 рр., переваги технології ЛСТК, переваги технології ЛСТК, у структурі споживання по регіону походження, частка ЛСТК у загальному обсязі житлового будівництва в географічному розрізі, структура замовлень на ЛСТК за видами об'єктів в Україні в 2012 та 2018 рр., коментарі експертів з основних тенденцій вітчизняного ринку ЛТСК, короткі висновки.
В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку металоконструкцій в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку сегменту металопрокату, коментарі експертів з ринку прокату з покриттям, конструкціями, що захищають, кількість побудованих конструкцій у 2018 році за видами, коментарі експерта з тенденцій на ринку покрівлі, думка експерта зі споживання стали гравцями ринку.
У звіті подано відомості щодо монтажу внутрішніх інженерних мереж, спеціалізованих будівельних робіт із завершення будівництва в Україні. Розглянуто: загальна характеристика ринку, основні бізнес-процеси, оцінка поточного стану ринку монтажу внутрішніх інженерних мереж, спеціалізованих будівельних робіт із завершення будівництва, аналіз основних груп зацікавлених осіб, формування переліку та матриці рішень у сфері державної регуляторної політики ринку, аналіз вартості, результативності, потреб регулювання, опис та обґрунтування причин недоліків чинного регулювання і перелік можливих заходів для виправлення недоліків регулювання.
У матеріалі представлена статистична інформація про динаміку та обсяги виробництва елементів збірних конструкцій із цементу бетону або каменю в Україні за 2008-6 міс. 2018 року.