В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку труб і профілів з ПВХ в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку ПВХ-виробів, виробництво ПВХ-профілю в Україні до війни, вплив війни на ринок, динаміка виробництва труб та профілю з ПВХ в Україні у 2021-2022 рр., сезонність ринку, короткі висновки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ПВХ-профілів в світі за 2022 рік. Розглянуто наступне: обсяг перероблених ПВХ-профілів у 2021 році, вартість світового ринку перероблених ПВХ-профілів у 2022 році, частка нафти у виробництві ПВХ-профілів, переваги переробки ПВХ-профілів, тенденції на ринку переробки ПВХ-профілів.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ-профілю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку ПВХ-профілю, звернення виробників щодо скасування спеціальних мит на імпорт ПВХ сировини, поточна ситуація на ринку, умови, в яких опинилися національні виробники.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку армування в Україні у 2022 році. Розглянуто наступне: стан і тенденції українського ринку армування, обсяг реалізованих погонних метрів оцинкованого армування в 2022 році, порівняння з показником 2020 року, порівняння товщини армування, реалізованого з 2017 по 2022 рік, попит на армування товщиною менше 1,0 мм або 0 мм, попит інші види.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ-профілю в Україні у 2022 році. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку ПВХ-профілю у звітному 2022 році, вплив війни на ринок, основні новини ринку, фактори, які найбільше вплинули на результати продажів у 2022 р., найчастіші причини втрати клієнта у 2022 р., сектори некомпетентність менеджерів, поведінка покупців у 2022 р., поінформованість покупців, ставлення до вітчизняних комплектуючих у 2022 р., оцінка поінформованості відвідувачів салону, основні джерела звернення клієнтів.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку ПВХ України за підсумками 2021 року. Розглянуто таке: імпортні поставки суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну за підсумками 2021 року, експортні продажі українського ПВХ, динаміка імпорту ПВХ-С в Україну з січня 2020 по грудень 2021 р., основні постачальники смоли в Україну.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку армування в Україні у 2020 році. Розглянуто наступне: стан та тенденції українського ринку армування, обсяг реалізованих погонних метрів оцинкованого армування у 2020 році, порівняння з показником 2019 року, порівняння товщини армування, реалізованого з 2017 по 2020 рік, попит на армування товщиною менше 1,0 мм або 0 мм, попит інші види.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ-профілю в Україні у 2020 році. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку ПВХ-профілю у звітному 2020 році, трійка провідних гравців ринку, найчастіші втрати клієнтів ринку, рівень поінформованості клієнтів (пластиковий профіль, скло/склопакети, фурнітура, загалом), ставлення споживачів до вітчизняних комплектуючих, компетентність менеджерів у 2020 році, навчання персоналу, роль рекламної продукції виробників вікон, профільних систем та комплектуючих у 2020 році, основні канали реклами, які використовуються виробниками, наявність сторінки в соціальних мережах).

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку ПВХ-профілів України за підсумками 2019 року. Розглянуто: обсяг реалізованих ПВХ у 2019 р., трійка лідерів ринку ПВХ-профілів, ключові фактори сезону 2019 року, топ основних тенденцій ринку року, що минає.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) за січень-серпень 2015 року. Розглядається таке: обсяг постачання ПВХ-С в Україну, зміни порівняно з аналогічними показниками попереднього 2014 року, вплив сезонного фактора на постачання суспензійного полівінілхлориду в Україну, географія імпорту ПВХ.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку полівінілхлориду (ПВХ). Представлено наступне: обсяг поставок суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну за перші чотири місяці 2015 року, зміни показників по відношенню до аналогічного минулого 2014 року, обсяги імпорту ПВХ за квітень та березень 2015 року, приріст імпорту суспензійного полівініл суспензійного полівінілхлориду за перші чотири місяці 2015 року.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку ПВХ. Розглядається наступне: обсяги імпортних поставок суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну за перші три місяці 2015 року, зміни щодо аналогічного періоду 2014 року, обсяги імпорту ПВХ в Україну в лютому 2015 року, фактори впливу на постачання, основні країни- суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україні за вказаний період.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку полівінілхлориду (ПВХ). Розглядається таке: тенденції попиту на полівінілхлорид у світі, цінова політика на світовому ринку полівінілхлориду, основні компанії-постачальники полівінілхлориду в Україну, причини зниження вартості на полівінілхлорид, попит на ПВХ-профілі в Україні.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку ПВХ-профілів. Розглядається таке: частка українських систем у загальному обсязі переробки, сукупні потужності українських виробників профілю, загальна кількість операторів у цьому секторі ринку, показники обсягів виробництва ПВХ-профілів в Україні в період з 2008 по 2011 рр., ємність ринку ПВХ-профілів України в динаміці з 2008 по 2011 рр., українські виробники ПВХ-профілів, регіон, в якому розташоване виробництво в розрізі виробників, кількість ліній з виробництва ПВХ-профілю, продуктивність цехів.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку ПВХ-профілів України. Розглядається таке: обсяги імпорту віконного ПВХ-профілю в Україну в розрізі країни-походження та торгових марок у 2012 році, показники обсягів виробництва ПВХ-профілів в Україні в розрізі виробників, обсяги експорту ПВХ-профілів з України в розрізі основних компаній-експортерів ринку ПВХ-профілів за підсумками 2012 року, споживання ПВХ-профілів українським віконним ринком у 2011 та 2012 роках.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку ПВХ-профілів. Розглядається таке: показники обсягів виробництва ПВХ-профілів в Україні в 1-3-х кварталах 2009 року, обсяги імпорту ПВХ-профілів в Україну, ємність ринку ПВХ-профілів України, співвідношення імпорту та виробництва ПВХ-профілів в Україні, імпорт ПВХ-профілів в Україні у розрізі торгових марок, споживання ПВХ-профілів на українському ринку, торгові марки-лідери на українському ринку ПВХ-профілів.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку ПВХ-профілів. Розглядається наступне: Показники обсягів імпорту матеріалів для виробництва віконних конструкцій у динаміці з 1998 по 2010 рр., споживання віконним ринком імпортованих алюмінієвих матеріалів та комплектуючих у 2009 та 2010 рр., споживання імпортованих алюмінієвих профільних систем в Україні 2010 систем в Україні за підсумками 2010 року, оператори на ринку профільних систем, обсяги виробництва архітектурних профілів в Україні в 2010 році, обсяги виробництва систем для світлопрозорих конструкцій, ємність українського ринку архітектурних алюмінієвих профілів.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С). Розглядається таке: сумарний обсяг зовнішніх поставок суспензійного полівінілхлориду в Україну в 2013 році, ключові постачальники суспензійного ПВХ в Україну, обсяги імпорту смоли в Україну, обсяги імпорту суспензії в Україну, обсяги потужностей по виробництву .

Огляд містить інформацію щодо українського ринку полівінілхлориду (ПВХ). Представлено таке: ситуація на ринку ПВХ, фактори, що впливають на ринок ПВХ України, пропозиції на постачання смоли, частка угорського ПВХ на українському ринку, експортні ціни на постачання полівінілхлориду.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку ПВХ та поліпропілену України. Розглядаються основна ситуація на ринку, тенденції, споживання, основні оператори та багато іншого.

Зв'язатися з нами