Дана характеристика матеріалу висвітлює специфіку європейського економічного середовища та можливості для українського бізнесу, сфокусувавшись на наступних аспектах: експортна готовність українських виробників та здатність працювати на ринку ЄС, вимоги до українських постачальників (ринкових операторів), до товару та до походження товару на ринку ЄС, етапи розробки маркетингового плану для міжнародного ринку, включаючи вибір потенційних ринків, розробку маркетингового плану, вибір моделі виходу на ринок, пошук партнера, укладання перших угод та необхідну документацію, інструменти та методи для успішної інтернаціоналізації бізнесу, історії успіху та поради від українських компаній, які вже успішно експортують свої товари на ринок ЄС, бази даних та ресурси, які можуть бути корисними для аналізу та планування експорту.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку керамічної плитки в Україні у 2021 році. Розглянуто: тенденції українського ринку керамічної плитки, реалізація українськими виробниками керамічної плитки власної продукції у виразі, обсяг реалізації керамічної плитки українського виробництва за 2017-2020 рр., динаміка середніх цін на керамічну плитку у 2017-2020.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку керамічної плитки в Україні на 2020 рік. Розглянуто таке: стан та перспективи розвитку індустрії, виробництво та функціонування ринку керамічної плитки в Україні, основна характеристика ринку, основні гравці.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку керамічної плитки в Україні. Розглянуто наступне: економічні показники у сфері керамічних матеріалів на території України з метою виявлення проблем, ефективність інноваційних керамічних матеріалів та доцільність їх впровадження у виробництво українськими будівельними підприємствами для збільшення ринкової частки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку керамічної плитки в Україні. Розглянуто: особливості торговельно-посередницької діяльності на ринку керамічної плитки, теоретичні аспекти торговельного посередництва та його головні принципи, аналіз торговельно-посередницької діяльності в Україні та за кордоном, особливості європейського ринку та основні тенденції його розвитку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку керамічної плитки в Україні в 2019 році. Розглянуто таке: стан та тенденції розвитку українського ринку керамічної плитки, динаміка ринку з 2018-2019 рр., основні виробники керамічної плитки в Україні, структура виробництва у 2019 р. за основними гравцями, експорт та імпорт плитки на ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку керамічних матеріалів в Україні. Розглянуто: результати економічних показників в області керамічних матеріалів на території України, ефективність інноваційних керамічних матеріалів і доцільності впровадження у виробництво українськими будівельними підприємствами для збільшення ринкової частки.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку керамічної плитки та керамограніт в Україні. Розглянуто: стан та короткі тенденції розвитку сегменту, динаміка виробництва плитки та плит керамічних з 2007 – 2018 рр.

Звіт містить аналітичні відомості щодо регулювання ринку керамічної плитки та плити в Україні. Розглянуто: поточний стан правового регулювання ринку керамічної плитки та плити в Україні, загальна характеристика ринку, основні бізнес-процеси, оцінка поточного стану ринку керамічної плитки та плити, аналіз основних груп зацікавлених осіб, формування переліку та матриці рішень у сфері державної регуляторної політики ринку, аналіз вартості, результативності, потреб регулювання, "дружності для бізнесу", опис та обґрунтування причин недоліків чинного регулювання і перелік можливих заходів для виправлення недоліків регулювання.

У матеріалі представлена статистична інформація про динаміку та обсяги виробництва плитки та плитки керамічної  в Україні за 2008-6 міс. 2018 року.

В огляді наведено відомості щодо експорту керамічної плитки з України. Розглянуто: коментар учасника ринку щодо особливостей виходу на зовнішній ринок керамічної плитки, основні поради щодо виходу, експортні пріоритети, вимоги до експортованої продукції та ризики, конкурентоспроможність продукції українського виробництва.

В огляді представлена інформація щодо ринку керамічної плитки в Україні за 2016 рік. Розглянуто: динаміка світового та вітчизняного ринку керамічної плитки, обсяг виробництва, структура імпорту та експорту також представлено інформацію про основні перешкоди для виробників на даному ринку.

Стаття містить аналітичні відомості щодо ринку керамічної плитки України за підсумками червня 2016 року. Розглядається таке: темп зростання виробництва керамічних плит у червні 2016 до червня 2015-го, обсяг їх випуску у звітному місяці та загалом з початку року.

У цій роботі представлені аналітичні відомості щодо ринку керамічної плитки України, розглядається: обсяги виробництва з 2000-2015 років. та у розрізі виробників, обсяги експорту, імпорту з 2000 р., у географічному розрізі, сировинні можливості України, споживання керамічної плитки з 2000-2015 рр., динаміка імпорту польового шпату за останні 10 років.

У дослідженні представлені відомості щодо ринку керамічної плитки України, розглядається: динаміка виробництва плитки та плит керамічних з січня 2015/16 рр., динаміка споживання цього будівельного матеріалу з 2000-2015 рр., сумарний обсяг імпорту та експорту керамічної неглазурованої/глазурованої плитки та стін з 2011 р., структура експорту цих плит у географічному розрізі у 2015 році, інші тенденції ринку, короткі прогнози щодо його подальшого розвитку.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку керамічної плитки у 2014 році, а саме: темп зниження ринку керамічної плитки за 2014 рік, темп скорочення обсягу виробництва плитки всередині країни та обсягу імпорту продукції іноземного походження у 2014 році порівняно з 2013 р. -м, частка імпорту в споживанні керамічної плитки в Україні в поточному році, порівняння з аналогічним показником 2013-го, причини зниження цього показника, структура ринку в розрізі основних гравців, структура експорту керамічної плитки країнами в 2014 році, частка експорту української керамічної плитки у загальному обсязі реалізації за підсумком 2014 року.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку керамічної плитки. Розглядається наступне: зниження обсягів ринку керамічної плитки в Україні за 10 місяців 2014 року порівняно з аналогічним періодом 2013 року, зниження обсягів виробництва та обсягів імпорту керамічної плитки в Україні за 10 місяців 2014 року, частка імпорту в споживанні плитки керамічної в Україні, найбільші виробники керамічної плитки в Україні, зниження обсягів експорту керамічної плитки з України за 10 місяців 2014 року, порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку керамічної плитки. Розглядається таке: темпи зростання ринку керамічної плитки в Україні, показники обсягів ринку керамічної плитки в Україні в динаміці з 2008 по 2011 рр., сегментація ринку керамічної плитки у розрізі класів, частка елітної продукції, найбільші постачальники кахлів на російський ринок.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку керамічної плитки у 2010 році. Розглядається таке: ситуація на ринку, виробничі потужності на ринку плитки в Україні, основні країни-постачальники керамічної плитки в Україну, показники обсягів імпорту керамічної плитки в Україну у період з 2008 до 2010 року.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку керамічної плитки. Розглядається таке: ситуація на ринку, найбільші виробники керамічної плитки в Україні, динаміка темпів приросту виробництва плитки в Україні в період з 2004 по 2011 рр., попит на керамічну плитку в Україні, частка імпортної продукції на українському ринку керамічної плитки, структура постачальників керамічної плитки в Україну, структура експорту керамічної плитки; обсяги світового виробництва керамічної плитки.

Зв'язатися з нами