В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шпалер в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг реалізації шпалер за 2017-2023 роках, переваги та недоліки різних видів шпалер.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку роздрібної торгівлі покриттям для стін в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-24 компаній на ринку роздрібної торгівлі килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги у спеціалізованих магазинах в Україні за перший квартал 2024 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку шпалер в Україні у 2021 році. Розглянуто: обсяг реалізації шпалер українського виробництва за 2017-2021 рр., обсяг реалізації шпалер українського виробництва у 2017-2021 рр., динаміка середніх цін на шпалери, 2017-2020 рр.

У статті наведено аналітичні відомості щодо ринку шпалер України за підсумками січня-лютого 2018 р. Розглянуто: приріст випуску шпалер ПАТ «Слов'янські шпалери – КФТБ» за перші два місяці, і в лютому темп приросту обсягу товарної продукції КФТБ за перші два місяці.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському шпалерному ринку. Розглядається таке: показники обсягів виробництва шпалер в Україні у 2010 та 2011 рр., зміни в обсягах виробництва шпалер, показники обсягів імпортних поставок шпалер в Україну у 2011 та 2012 рр., обсяги експортних поставок шпалер з України у 2012 році, основні країни-споживачі українських шпалер, компанія-лідер на ринку шпалер в Україні.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку шпалер. Розглядається таке: державне регулювання галузі, динаміка виробництва шпалер та аналогічних покриттів з паперу в Україні з 2003 по 2012 рр., географічна структура експорту шпалер та аналогічних виробів з паперу у 2011 році, ставки ввізного мита, очікувані показники роботи основних виробників та експортерів шпалер Україні, розрахунок компенсації зменшення надходжень до бюджету основними виробниками та експортерами шпалер в Україні.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку шпалер у вересні 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів випуску шпалер та аналогічних матеріалів та паперу в Україні у вересні 2012 року у натуральному вираженні, а також темпи зростання/зниження та залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському шпалерному ринку у серпні 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів виробництва шпалер та аналогічних матеріалів із паперу у серпні 2012 року, а також темпи зростання/зниження порівняно з попереднім місяців.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському шпалерному ринку у липні 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів виробництва шпалер та аналогічних матеріалів із паперу у липні 2012 року, темпи зростання/зниження, а також залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Цей огляд містить матеріал щодо ситуації на українському шпалерному ринку в червні 2012 року. Представлено таке: показники обсягів випуску шпалер та аналогічних матеріалів з паперу в Україні у червні 2012 року у натуральному вираженні, темпи зростання/зниження порівняно з попереднім місяців та залишки готової продукції.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку шпалер у травні 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів виробництва шпалер в Україні у травні 2012 року, а також темпи зростання/зниження порівняно з попереднім місяців та залишки готової продукції на кінець звітного періоду на ринку шпалер.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському шпалерному ринку у квітні 2012 року. Розглядається таке: обсяги виробництва шпалер та аналогічних матеріалів із паперу у квітні 2012 року, темпи зростання/зниження порівняно з попереднім місяців та залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському шпалерному ринку у березні 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів виробництва шпалер та аналогічних покриттів із паперу на українському ринку у березні 2012 року у натуральному вираженні. а також темпи зростання/зниження по відношенню до попереднього місяця.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку шпалер у лютому 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів випуску шпалер та аналогічних покриттів з паперу в лютому 2012 року у натуральному вираженні, а також темпи зростання/зниження по відношенню до попереднього місяця та періоду з початку року.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському шпалерному ринку у січні 2012 року. Розглядається таке: показники обсягів виробництва шпалер та аналогічних покриттів із паперу в Україні в січні 2012 року, а також темпи зростання по відношенню до попереднього місяця та залишки готової продукції після закінчення звітного періоду.

Стаття містить дані щодо обсягів виробництва шпалер в Україні у грудні 2011 року у натуральному вираженні.

Огляд містить дані щодо обсягів виробництва шпалер в Україні за листопад 2011 року у натуральному вираженні.

Цей огляд містить інформацію щодо обсягів виробництва шпалер в Україні у жовтні 2011 року у натуральному вираженні.

В огляді подано дані щодо обсягів виробництва шпалер в Україні за вересень 2011 року.

Стаття містить інформацію щодо обсягів виробництва в Україні за серпень 2011 року у натуральному вираженні.

Зв'язатися з нами