В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку арматури у світі за травень 2024 року. Розглянуто наступне: світові ціни на арматуру протягом травня 2024 року, фактори впливу на ціну на арматуру, ціни на арматуру в Туреччині, ціни на арматуру на ринках Європи за період 3-24 травня, причини тенденцій на європейському ринку, котирування арматури за травень у регіоні Північної Америки та Китаї.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку металоконструкцій в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: основні макроекономічні показники України у 2021-2023 роках, середньодобові офіційний та готівковий курси UAH/USD у 2023 році, кількість нових вакансій у 2022-2023 роках, кількість нових резюме у 2022-2023 роках, оцінка збитків за галузями з 22 лютого 2022 року, загальна сума збитків, завдана інфраструктурі України станом на січень 2024 року, обсяг виробленої будівельної продукції за видами у 2022-2023 роках, загальна площа будівель, прийнятих в експлуатацію у 2021-2023 роках, загальна площа нежитлових будівель прийнятих в експлуатацію у 2021-2023 роках, розподіл обсягів виробленої будівельної продукції за характером будівництва у 2021-2023 роках, металургійне виробництво України за основними категоріями у 2021-2023 роках, споживання металопрокату в Україні у 2021-2023 роках, галузева структура попиту на металопродукцію в Україні у 2023 році, зведений індекс цін на прокат будівельного сортаменту у 2021-2023 роках, споживання металоконструкцій у 2016-2024 роках, основні показники ринку прокату з полімерним покриттям в Україні у 2021-2023 роках, споживання прокату з полімерним покриттям в Україні у 2021-2023 роках.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку арматури в світі за березень 2024 року. Розглянуто наступне: світові ціни на арматуру протягом 8-15 березня 2024 pоку в Туреччині, США та Китаї у порівнянні з попереднім тижнем, прямий вплив на собівартість продукції від підвищення витрат на зарплату в Туреччині.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку виробів з металу в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку оптової торгівлі залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку композитної арматури в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість виробників композитної арматури до та після початку повномасштабного вторгнення, зовнішній огляд представленої на українському ринку композитної арматури, фактори, що зумовлюють складність розвитку ринку композитної арматури в Україні, дослідження залежності діаметра від міцності арматури.

В матеріалі міститься інформамція по ринку виробів з металу. Розглянуто наступне: виклики з якими стикається металургійне виробництво, основні показники зовнішньоторговельної діяльності України, експорт металопродукції,обсяги експорту, імпорту та споживання металопродукції в Україні, товарна структура експорту та імпорту металопродукції, регіональна структура експорту та імпорту української металопродукції, основа імпорту металопродукції в Україну, поквартальні обсяги українського експорту та імпорту металопродукці

В матеріалі міститься інформамція по ринку виробів з металу. Розглянуто наступне: тенденції імпорту металу, частка імпорту металопрокату в Україні, фактори що впливають на тренд, види імпортних товарів, що користуються найбільшим попитом, прогноз щодо майбутнього імпорту виробів з металу.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку металургії в Україні. Розглянуто наступне: вплив війни на металургійну промисловість, обсяги виплавки чавуну та сталі в Україні з 2013-2022 рр., виробництво залізорудної продукції в Україні з 2021-2022 (за виробниками), географія експорту залізничної продукції з України до 2021-2022 рр. ., експорт окремих видів металопродукції України у 2019-2022 рр., географія імпорту товстого листа до ЄС, географія імпорту сталевих напівфабрикатів, міжнародна підтримка, короткі висновки.

Огляд надає загальний огляд поточної ситуації на українському ринку металоторгівлі та динаміку ключових параметрів. Розглянуто таке: зниження обсягів торгівлі металопродукцією, динаміка ринку та позитивні сигнали, динаміка попиту в різних сегментах металопродукції, галузі-споживачі, ціни на сталь.

Цей огляд надає інформацію щодо скорочення експорту плоского прокату металургійних підприємств України у першому півріччі 2023 року. Розглянуто таке: динаміка експорту металургійного прокату, виторг від експорту, зміни обсягу експорту у червні 2023 року, основні споживачі українського плоского прокату без покриття.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку металопрокату в Україні. Розглянуто наступне: структура споживання металопрокату в різних регіонах України, обсяги та види металопрокату, які потрібні у кожному регіоні, категорії металопродукції найбільш популярні в різних частинах України, специфіка попиту на металопродукцію в різних регіонах країни та приймати засновані на даних рішення на ринку.

У цьому матеріалі представлений коментар експерта ринку щодо впливу будівельної галузі на ринок металопрокату в Україні. Розглянуто таке: взаємозв'язок між будівництвом та попитом на металопродукцію, експертна думка про те, як будівельна активність впливає на ринок металопрокату, його обсяги та динаміку, роль будівельної галузі як одного з ключових споживачів металопродукції, як попит на будівельні матеріали, у тому числі металопрокат, може вплинути на ціни та загальну динаміку ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію про те, як змінилася структура споживання металопрокату в Україні в період воєнних дій. Розглянуто наступне: аналіз змін у структурі споживання металопрокату в умовах воєнного часу, зміни у попиті на різні види металопрокату, виявляються тенденції та зрушення у структурі споживання, значимість адаптації бізнесу до нових реалій та змін у споживчому попиті на металопрокат в умовах конфлікту, динаміка змін у споживання металопрокату в період військових подій, що може бути корисним для бізнесу та фахівців у будівельній та металургійній галузях.

У даному матеріалі подано коментар експерта ринку металоконструкцій щодо прогнозованого збільшення потреби в металоконструкціях, особливо в рамках реалізації проектів з відновлення інфраструктурних об'єктів в Україні. Представлено наступні аспекти: стан та тренди сектора, попит на металоконструкції в будівельній галузі, інновації, сучасні технології та підходи до використання металоконструкцій у різних будівельних проектах, адаптація до нових вимог та потреб ринку.

Цей огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку металевих виробів у Польщі. Розглянуто: стан та тенденції польського ринку металевих виробів, фактори, що негативно впливають на ринок протягом 2021-2022 рр., ціни на основні види металевих виробів у 2021 році, виробництво та імпорту металевих виробів Польщі, прогнозні показники споживання стали в ЄС у 2022 році. 2023 р.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку арматури в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку, вартість металопрокату в Україні у 2021 році, зростання цін на сталь та металопрокат, попит на сировину та промислові товари після закінчення карантину, баланс світового ринку металопрокату, динаміка оптових цін на арматуру за 2021 рік.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку металоконструкцій в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку металоконструкцій, фактори, що впливають на ринок у 2022 році, український ринок металоконструкцій у 2021 та 2022 рр., фактори, що призвели до зростання вартості металопрокату влітку 2022 року, прогнози експертів на 2023 рік.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку металоконструкцій в Україні у 2022 році та прогнози та очікування на 2023 рік. Розглянуто: рівень завантаження заводів з виробництва металоконструкцій в Україні, обсяг та динаміка виконаних будівельних робіт у першому півріччі 2022 року порівняно з АППГ, найбільший учасник ринку металобудування України, попит на металопродукцію, перспективи ринку металоконструкцій.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку металевих виробів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку металевих виробів, основні споживачі аналізованих сегментів ринку металевих виробів в Україні, динаміка будівельного ринку та фактори, що вплинули на нього, динаміка введення в експлуатацію об'єктів житлової нерухомості в Україні за 2018-6 місяців 2021 р., динаміка обсягів дорожнього будівництва, короткі висновки.

Зв'язатися з нами