В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: витрати на придбання будівельних матеріалів, товарів для ремонту та DIY у 2023 році в онлайн-магазинах та офлайні, купівельна активність щодо частоти придбання будівельних матеріалів, товарів для ремонту, будівництва та DIY в 2023 році порівняно із 2022 роком, середній чек в будівельних магазинах, структура покупок в будівельних магазинах за статтю, віком, регіонами, середній чек під час купівлі товарів для ремонту в онлайн-магазинах у Києві та області у порівнянні із середнім значеннями в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку української будівельної промисловості. Розглянуто наступне: загальна вартість закупівлі всіх будівельних матеріалів, необхідних для повоєнної відбудови Україні за підрахунками станом на початок 2024 року, вплив використання будматеріалів вітчизняного виробництва на робочі місця, заробітну плату та податкові надходження, скільки цементу потрібно Україні для відбудови, виробництво цементу в Україні станом на 2021-2023 рр., виробники цементу на внутрішньому ринку України, прогнозоване щорічне споживання скла та його загальна сума, дефіцит яких матеріалів може виникнути під час відбудови, якими мають бути пріоритети відбудови України, частка будівництва у ВВП в Україні за останні 10 років.

В огляді представлена інформація про інвестиційне фінансування будівельної галузі. Розглянуто наступне: вплив війни на будівництво, стан цементної галузі в Україні, роль банків у розвитку цементної галузі, перспетиви розвитку цементної галузі та потенсіал експорту цементу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо відбудови м. Ірпінь після деокупації. Розглянуто наступне: вартість заміни вікон для бюджету; кількість зруйнованих будинків, квартир та їхній стан; кількість жителів, які залишился без житла; альтернативи зруйнованого житла; допомога європейських партнерів; порзорість процесів, якість та конкуренція програмии від держави єВідновлення; системи відновлення від місцевих та державних органів влади; процедура контролю витратів коштів; демотаж зруйнованих багатоповерхівок; побудова зруйнованих приватних будинків; відновлення іфраструктурних об'єктів; проблеми з будівельним сміттям.

Даний матеріал містить такі питання: обсяг будівельних матеріалів та обладнання, необхідних для відновлення, та їх значення для економіки України, обсяг руйнувань та пошкоджень та оцінка потреби у будівельних матеріалах для відновлення, значення виробництва будівельних матеріалів у контексті поточного стану економіки України, оцінка готовності української сектора будівельних матеріалів забезпечити потреби будівництва на етапі відновлення, поточний стан сектора, інформація виробників про стан виробничої діяльності, відсутність критично важливих будівельних матеріалів: інвестиційні потреби, заходи щодо підтримки (стимулювання) виробництва будівельних матеріалів та обладнання, необхідних для відновлення для основних виробників будівельних матеріалів в Україні, високі ризики капітальних інвестицій у зв'язку з війною, що триває, висновки та висновки можуть містити рекомендації та оцінки з кожного з розглянутих питань.

У даному матеріалі розглядаються такі питання: результати роботи програми "ЄВідновлення", витрати на ремонт, витрати на будівельні матеріали, частка транзакцій, пов'язані з придбанням шпалер, фарб та скла, частка оплати будівельних послуг, середній чек та розширення програми, законопроект про грошову компенсацію , інформація про програми підтримки та компенсації громадянам, чиї будинки постраждали.

В даному огляді подано аналітичну інформацію щодо результатів роботи програми ЄВідновлення в Україні. Розглянуто: значущість та популярність програми єВідновлення серед громадян України, товари та послуги, які є найбільш затребуваними у контексті відновлення житла після збройних конфліктів.

В даному матеріалі подано аналітичну інформацію за результатами роботи програми єВідновлення. Розглянуто: результати продажу одного з учасників програми, затребуваність програми, регіони, що найактивніше використовують програму єВідновлення, включаючи Київ та область, Харків, Дніпро та Запоріжжя, категорії товарів, які найчастіше набувають учасники програми, кешбек та фінансові бонуси для учасників програми.

Цей матеріал описує ситуацію на ринку будівельних матеріалів в Україні після періоду конфлікту та руйнувань, спричинених військовими діями. У ньому розглядаються такі ключові аспекти: оцінка збитків, необхідність у будівельних матеріалах, поточний стан будівельної галузі України, враховуючи руйнування та втрати, спричинені військовими діями, перспективи попиту та пропозиції на будівельні матеріали після відновлення, руйнування та обмежене виробництво деяких будівельних матеріалів, короткі висновки та прогнози експертів.

Стаття розглядає перспективи зростання ринку будівельних матеріалів України. Розглянуто таке: збитки України від військових дій, частка втрат виробництва сухих будівельних сумішей, частка зруйнованих або захоплених потужностей, частка втрачених потужностей гіпсових сумішей, цементна достатність в Україні.

Ця стаття містить аналітичну інформацію щодо ситуації на вітчизняному ринку будівництва. У ній розглядаються: підсумки та поточний стан ринку будівельних послуг та матеріалів в Україні, дані про динаміку обсягів будівельних робіт, зміни у попиті на житло та комерційні об'єкти, важливі події та тенденції, що впливають на галузь.

В даному огляді наведено важливі аспекти відновлення інфраструктури та будівництва в Україні. Розглянуто наступне: обсяги будівельних матеріалів та їх значення для відновлення України, вплив внутрішнього виробництва будівельних матеріалів на економічне становище країни та можливість зниження залежності від імпорту, поточний стан сектора та думка виробників щодо можливості задоволення потреб у будівельних матеріалах на етапі відновлення, відсутність ключових будівельних матеріалів і виявимо інвестиційні потреби для успішного відновлення, заходи підтримки та стимулювання виробництва будівельних матеріалів, які можуть сприяти ефективному процесу відновлення, ризики капітальних інвестицій в умовах війни і їх вплив на виробництво будівельних матеріалів, короткі висновки.

Стаття містить результати дослідження ринку будівельних матеріалів України. Розглянуто таке: частка будівельних матеріалів, необхідних для відновлення України, які можуть бути вироблені вітчизняними компаніями, значимість розвитку внутрішнього виробництва будівельних матеріалів для забезпечення відновлення країни після війни, роль виробничих потужностей у секторі будівельних матеріалів України у вирішенні цього завдання, проблеми та виклики якими стикається будівельна галузь в умовах конфлікту, потенційні шляхи підтримки та інвестування у цей сектор для відновлення економіки країни.

В огляді представлена аналітична інформація щодо шляхів відновлення зруйнованого житла та інфраструктури України. Розглянуто таке: капітальний ремонт, реконструкція, нове будівництво, оцінка наслідків руйнування, класифікація.

У звіті подано оцінку експерта реалій відновлення України. Розглянуто наступне: концептуальний підхід та план заходів для державних органів та органів місцевого самоврядування щодо визначення шкоди, завданої внаслідок війни, уніфікації підходів та методів такого визначення, обсяги збитків, вартість відновлення, загальні економічні втрати, додаткові приватні інвестиції у розвиток економіки країни, весь план відновлення, прямі збитки економіки через дозвіл активів, непрямі збитки економіки в розрізі галузей, внаслідок військових дій, оцінка збитків за типами майна, регіональний розподіл; кількість дозволених/ушкоджених об'єктів житлового фонду , туризму внаслідок військової агресії проти України та попередня оцінка потреб секторів у відновленні.

У статті подано аналітичну інформацію з теми будівництва, як основного фактора, що впливає на розвиток будівельної галузі. Представлені наступні аспекти: обговорюються причини, які роблять швидке будівництво важливим аспектом для індустрії, та розглядаються способи оптимізації процесів для досягнення вищої ефективності, ключові моменти та висновки, зроблені на зустрічі, практичні рекомендації та інноваційні методи були запропоновані для покращення темпів будівництва, важливість швидкості виконання робіт у сучасній будівельній практиці; кроки, які можна зробити для оптимізації процесів та досягнення більш ефективних результатів.

Зв'язатися з нами