В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту мінбудматеріалів з України за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту мінбудматеріалів за травень 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, обсяги перевезень вантажів на експорт у травні 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, топ-3 експортних товарів України за травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг витрат держави на придбання будівельних матеріалів в 2023 році порівняно із 2021 роком, частка імпорту будівельних матеріалі в покритті внутрішнього попиту за 2021-2023 рр., загальна потреба ринку в будівельних матеріалах для відновлення станом на 1 листопада 2022 року, очікуване річне споживання цементу під час відбудови України, обсяг споживання цементу в Україні станом на 2023 рік порівняно із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: стан будівельного ринку в Україністаном на 2023 рік, динаміка введення в експлуатацію будівель і споруд за 2023 рік порівняно із 2022 роком, реальні кроки, які зможуть поліпшити ситуацію в галузі архітектури та містобудування в Україні, середньомісячна заробітна плата працівників у будівельній галузі за 2021-2023 рр., сума прямих збитків, нанесених інфраструктурі України під час війни, станом на січень 2024 року, індекс виконаних будівельних робіт в Україні за підсумками I півріччя 2023 року порівняно з аналогічним періодом 2022 року, топ-5 міст з найбільшою ціною нерухомості, поквартальна оцінка продажів на первинці в Україні, загальна площа прийнятих в експлуатацію житлових будівель в Україні за 2020-2023 рр., хто орендує офіси в Києві.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка імпортних будівельних матеріалів на українському ринку у 2023 році порівнянно з 2021 роком, ключові питання, які бізнес не зможе вирішити без участі держави.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг рекламного медіа ринку, показники 2021-2022 рр. та прогноз на 2023 р., ТОП обставини 2023 року, що визначають поведінкові патерни українців, фактори впливу на рішення про вибір будівельних матеріалів, сила бренда в категорії будматеріалів, співвідношення платформ за пошуком інформації щодо товарів і послуг, структура ринку гіпсових СБС за 2023 рік, структура ринку гіпсового в'яжучого за 2023 рік, динаміка зміни цін на спінений полістирол ЕРS, основні фактори, які впливали на собівартість спіненого полістиролу EPS в 2023 році, проблемні питання галузі виробництва будівельних матеріалів для утеплення із спіненого полістиролу EPS у 2023 році, динаміка ринку СЦС за 2021-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: вплив використання вітчизняної продукції у відбудові на ринок праці та будівельних матеріалів в Україні, категорії будівельних матеріалів у виробництві яких в Україні є профіцит, рівень забезпечення українського ринку бетоном, мінватою, профілем ПВХ, цементом та склом, виклики сектору виробництва будівельних матеріалів, кількість працюючих в Україні індустріальних парків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: витрати на придбання будівельних матеріалів, товарів для ремонту та DIY у 2023 році в онлайн-магазинах та офлайні, купівельна активність щодо частоти придбання будівельних матеріалів, товарів для ремонту, будівництва та DIY в 2023 році порівняно із 2022 роком, середній чек в будівельних магазинах, структура покупок в будівельних магазинах за статтю, віком, регіонами, середній чек під час купівлі товарів для ремонту в онлайн-магазинах у Києві та області у порівнянні із середнім значеннями в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку української будівельної промисловості. Розглянуто наступне: загальна вартість закупівлі всіх будівельних матеріалів, необхідних для повоєнної відбудови Україні за підрахунками станом на початок 2024 року, вплив використання будматеріалів вітчизняного виробництва на робочі місця, заробітну плату та податкові надходження, скільки цементу потрібно Україні для відбудови, виробництво цементу в Україні станом на 2021-2023 рр., виробники цементу на внутрішньому ринку України, прогнозоване щорічне споживання скла та його загальна сума, дефіцит яких матеріалів може виникнути під час відбудови, якими мають бути пріоритети відбудови України, частка будівництва у ВВП в Україні за останні 10 років.

В огляді представлена інформація про інвестиційне фінансування будівельної галузі. Розглянуто наступне: вплив війни на будівництво, стан цементної галузі в Україні, роль банків у розвитку цементної галузі, перспетиви розвитку цементної галузі та потенсіал експорту цементу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо відбудови м. Ірпінь після деокупації. Розглянуто наступне: вартість заміни вікон для бюджету; кількість зруйнованих будинків, квартир та їхній стан; кількість жителів, які залишился без житла; альтернативи зруйнованого житла; допомога європейських партнерів; порзорість процесів, якість та конкуренція програмии від держави єВідновлення; системи відновлення від місцевих та державних органів влади; процедура контролю витратів коштів; демотаж зруйнованих багатоповерхівок; побудова зруйнованих приватних будинків; відновлення іфраструктурних об'єктів; проблеми з будівельним сміттям.

Даний матеріал містить такі питання: обсяг будівельних матеріалів та обладнання, необхідних для відновлення, та їх значення для економіки України, обсяг руйнувань та пошкоджень та оцінка потреби у будівельних матеріалах для відновлення, значення виробництва будівельних матеріалів у контексті поточного стану економіки України, оцінка готовності української сектора будівельних матеріалів забезпечити потреби будівництва на етапі відновлення, поточний стан сектора, інформація виробників про стан виробничої діяльності, відсутність критично важливих будівельних матеріалів: інвестиційні потреби, заходи щодо підтримки (стимулювання) виробництва будівельних матеріалів та обладнання, необхідних для відновлення для основних виробників будівельних матеріалів в Україні, високі ризики капітальних інвестицій у зв'язку з війною, що триває, висновки та висновки можуть містити рекомендації та оцінки з кожного з розглянутих питань.

У даному матеріалі розглядаються такі питання: результати роботи програми "ЄВідновлення", витрати на ремонт, витрати на будівельні матеріали, частка транзакцій, пов'язані з придбанням шпалер, фарб та скла, частка оплати будівельних послуг, середній чек та розширення програми, законопроект про грошову компенсацію , інформація про програми підтримки та компенсації громадянам, чиї будинки постраждали.

В даному огляді подано аналітичну інформацію щодо результатів роботи програми ЄВідновлення в Україні. Розглянуто: значущість та популярність програми єВідновлення серед громадян України, товари та послуги, які є найбільш затребуваними у контексті відновлення житла після збройних конфліктів.

В даному матеріалі подано аналітичну інформацію за результатами роботи програми єВідновлення. Розглянуто: результати продажу одного з учасників програми, затребуваність програми, регіони, що найактивніше використовують програму єВідновлення, включаючи Київ та область, Харків, Дніпро та Запоріжжя, категорії товарів, які найчастіше набувають учасники програми, кешбек та фінансові бонуси для учасників програми.

Цей матеріал описує ситуацію на ринку будівельних матеріалів в Україні після періоду конфлікту та руйнувань, спричинених військовими діями. У ньому розглядаються такі ключові аспекти: оцінка збитків, необхідність у будівельних матеріалах, поточний стан будівельної галузі України, враховуючи руйнування та втрати, спричинені військовими діями, перспективи попиту та пропозиції на будівельні матеріали після відновлення, руйнування та обмежене виробництво деяких будівельних матеріалів, короткі висновки та прогнози експертів.

Стаття розглядає перспективи зростання ринку будівельних матеріалів України. Розглянуто таке: збитки України від військових дій, частка втрат виробництва сухих будівельних сумішей, частка зруйнованих або захоплених потужностей, частка втрачених потужностей гіпсових сумішей, цементна достатність в Україні.

Ця стаття містить аналітичну інформацію щодо ситуації на вітчизняному ринку будівництва. У ній розглядаються: підсумки та поточний стан ринку будівельних послуг та матеріалів в Україні, дані про динаміку обсягів будівельних робіт, зміни у попиті на житло та комерційні об'єкти, важливі події та тенденції, що впливають на галузь.

В даному огляді наведено важливі аспекти відновлення інфраструктури та будівництва в Україні. Розглянуто наступне: обсяги будівельних матеріалів та їх значення для відновлення України, вплив внутрішнього виробництва будівельних матеріалів на економічне становище країни та можливість зниження залежності від імпорту, поточний стан сектора та думка виробників щодо можливості задоволення потреб у будівельних матеріалах на етапі відновлення, відсутність ключових будівельних матеріалів і виявимо інвестиційні потреби для успішного відновлення, заходи підтримки та стимулювання виробництва будівельних матеріалів, які можуть сприяти ефективному процесу відновлення, ризики капітальних інвестицій в умовах війни і їх вплив на виробництво будівельних матеріалів, короткі висновки.

Зв'язатися з нами