В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку гідроізоляційних та покрівельних мембран в Україні. Розглянуто таке: стан українського ринку гідроізоляційних та покрівельних мембран, фактори будівництва, що впливають на ефективність покрівельних мембран, динаміка скорочення ринку покрівельних та гідроізоляційних матеріалів у 2022 році, згідно з оцінкою, динаміка обсягу імпортованої продукції у 2022 році порівняно з обсягами імпортної продукції у 2021 р. .

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку покрівельних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку покрівельних матеріалів, ціна деяких позицій сортаменту з початку 2022 року, потужності українських виробників покрівельних матеріалів, коментар експерта ринку, приріст цін на покрівельні матеріали з початку року, причини зростання цін на покрівельні матеріали, споживання оцинкованого металу у 2022 р., за оцінкою експерта, оцінка експерта найближчих перспектив розвитку ринку.

У даному матеріалі представлена інформація щодо покрівельних робіт в Україні. Розглянуто таке: види покрівельних робіт, найбільш потрібні роботи, пов'язані з монтажем покрівлі, перелік необхідних робіт, порядок виконання покрівельних робіт, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку покрівельних ПВХ-мембран в Україні. Розглянуто: частка мембранних покриттів в Україні, ситуація на європейському ринку, частка використання мембранних покрівель, причини попиту на мембранні покрівлі, огляд ПВХ мембран.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку покрівельних та фасадних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, зростання цін на профнастил в Україні, зростання цін на металочерепицю у 2022 році, зростання цін на фальцеву покрівлю.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку покрівельних матеріалів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку покрівельних матеріалів, стан та тренди ринку до лютого 2022 року та після цього періоду, зростання цін на ринку, приріст цін на профнастил, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо онлайн-ринку металочерепиці та профнастилу України. Розглянуто: динаміка та ємність ринку металочерепиці та профнастилу України, пошук металочерепиці та профнастилу в інтернеті, відмінність трендів у попиті на металочерепицю та профнастил, покупка в спеціальних магазинах і маркетплейсах, найбільш популярні виробники металочерепиці та профнастилу.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку покрівельних матеріалів України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку покрівельних матеріалів країни, коментарі експертів щодо ринку, нюанси сегмента, нові матеріали, практичні підходи, короткі висновки експертів.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку металевих покрівельних та фасадних систем України. Розглянуто: призначення та сферу застосування металевих покрівельних та фасадних систем, переваги їх використання, особливості зовнішнього матеріалу, технічні характеристики та властивості сталі, пожежна безпека сталевих конструкцій та матеріалів, огляд фасадних систем, конструктивних рішень покрівлі, каталог фасадних та покрівельних матеріалів.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію про ринок керамічної черепиці за 2017 рік. Розглянуто: основні оператори на даному ринку та їх продукція, а також фактори впливу на розвиток ринку черепиці в Україні.

Дослідження містить аналітичні матеріали щодо ринку покрівельних матеріалів України у 2013 році. Розглянуто наступне: основна характеристика ринку, його обсяг та структура станом на 2013 рік, частка бітум-вмісних покрівельних матеріалів, обсяг проданих полімерних мембран у 2012 році, основні виробники та імпортери єврорубіроїду, частка рулонних покрівельно-ізоляційних матеріалів на українському ринку будівельних матеріалів, короткі висновки щодо ринку.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку профнастилу. Розглядається таке: обсяг споживання рулонної сталі в Україні, основні оператори на українському ринку профнастилу, частка вітчизняних виробників на ринку профнастилу України, проблеми на ринку покрівельних матеріалів.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку полімерів для покрівельних матеріалів. Розглядається наступне: переваги рулонних полімерних матеріалів, популярні полімери для покрівельних матеріалів в Україні, найбільші вітчизняні та зарубіжні оператори на українському ринку полімерів для покрівельних покриттів, торгові марки на ринку полімерів для покрівельних матеріалів.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку металочерепиці. Розглядається таке: основні тенденції на ринку, оператори українського ринку металочерепиці, цінова політика на ринку металочерепиці України, темпи падіння на будівельному ринку України у 2012 році.

В огляді подано інформацію щодо українського ринку металочерепиці за підсумками 2011 року. Розглядається таке: тенденції ринку, темпи зростання обсягів виконаних будівельних робіт, переваги металочерепиці, структура попиту на ринку металочерепиці України, основні оператори на ринку металочерепиці України, параметри лідерства на думку учасників ринку металочерепиці, проблеми на ринку металочерепиці України, цінова політика на ринку металочерепиці України , перспективи розвитку ринку

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку металевої покрівлі у 2011 році. Учасники ринку металевої покрівлі відповідають на такі питання: які тенденції спостерігалися на даному ринку у 2011 році, вітчизняна забарвлена сталь, перспективи розвитку підприємства у 2012 році.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку покрівельних матеріалів України. Представлено таке: ситуація та основні тенденції на ринку, найбільші оператори на українському ринку покрівельних матеріалів, торгові марки кріпильних систем, представлені на ринку України, торгові марки пластикових водостічних систем, оператори на ринку трубопроводів для внутрішнього водовідведення в Україні, перспективи ринку покрівельних матеріалів в Україні .

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку елітних покрівельних матеріалів. Розглядається таке: ситуація на ринку та основні тенденції, класифікація покрівельних матеріалів, частка елітних покрівельних матеріалів у структурі українського ринку матеріалів для скатних покрівель України, основні виробники на ринку елітних покрівельних матеріалів України, ціни на покрівельний сланець України, проблеми на ринку елітних покрівельних матеріалів, перспективи ринку

У даному огляді розглядаються тенденції на ринку покрівельних матеріалів України, а саме: частки покрівельних та стінових будівельних матеріалів, обсяг українського ринку виробів із забарвленої сталі, структура ринку виробів із забарвленого металу за гравцями, український субринок металочерепиці та профнастилу із забарвленого металу, структура ринку виробів з пофарбованого металу, середня вартість оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що імпортується в Україну, імпорт металочерепиці та профнастилу з полімерним покриттям в Україну та інше.

В огляді розглядаються тенденції на ринку металочерепиці України, а саме: структура попиту, частки виробників, обсяги виробництва, лідери ринку, динаміка цін, проблеми та прогнози.

Зв'язатися з нами