В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ЛФМ в Україні та світі. Розглянуто наступне: обсяги споживання ЛФМ у 2023 році порівняно з 2022 роком, основні тенденції, які формують світовий ринок ЛФМ, обсяг ринку ЛФМ у 2021 році порівняно із 2020 роком, структура світового споживання ЛФМ за призначенням, країни, де сконцентровано споживання лакофарбових матеріалів, співвідношення споживання дисперсій для ЛФМ та СБС за типами за 2021-2023 (8 міс.) рр., споживання дисперсій для ЛФМ та СБС за типами за 2018-2023 (8 міс.) рр., структури ринку дисперсій для ЛФМ та СБС за країнами походження за 2023 рік порівняно із 2020 роком, чинниками, які вплинули на розвиток ринку ЛФМ в Україні у 2022-2023 рр., обсяги споживання ЛФМ в Україні за 2016-2023 (8 міс) рр., співвідношення споживання ЛФМ за призначенням за 2023 рік порівняно з 2017 роком, тренди на вітчизняному ринку декоративних лакофарбових матеріалів, структура ринку ВД ЛФМ за виробниками за 2023 рік.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку будівельного клею в Україні в 2022 році. Розглянуто наступне: ціни на ключові товари сегмента клеїв для плитки 1Q-3Q 2021-2022, середня динаміка цін на матеріали в сегменті, частка ТОП-продуктів від кожного з виробників, динаміка цін на клей у сегменті клей для плитки, клей СМ-11, клей "П-12 СТАНДАРТ-ПЛЮС", зростання цін на клей по кожній категорії в сегменті В2С та DIY.

В огляді представлено таке: загальні поняття і термінологія вогнезахисту, межа вогнестійкості сталевих конструкцій, сертифікат відповідності на вогнезахисний матеріал, критична температура елемента сталевої конструкції, ступінь вогнестійкості будівлі, вогнезахисний обробіток, вибір засобу вогнезахисту, представлене вогнезахисне реактивне покриття, інша продукція, представлена на ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку клею для шпалер в Україні у 2021 році. Розглянуто: актуальні дані щодо ринку клею для шпалер: готовий для використання (рідкий) та клей, що вимагає додавання води (сухий порошок), обсяг ринку клею для шпалер у 2021 році, структура ринку клею для шпалер у 2021 році, обсяг сегменту сухого клею для шпалер шпалер у 2021 році, основні конкуренти у сегменті сухого клею для шпалер, обсяг сегмента готового клею для шпалер у 2021 році, основні конкуренти у сегменті клею для шпалер готового.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку фарб та просочок для бетону в Україні в 2021 році. Розглянуто:  данні по ринку захисних фарб, покриттів та просочок для бетону, обсяг ринку захисних фарб, покриттів та просочок для бетону в 2021 році, структура ринку захисних фарб (покриттів) та просочок для бетону в 2021 році, основні гравці ринку фарб та просочок для бетону бетону в Україна.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку фасадних водно-дисперсійних фарб в Україні в 2021 році. Розглянуто: дані по ринку водно-дисперсійних фарб: акрилові, силіконові, силікатні, обсяг ринку фасадних водно-дисперсійних фарб у 2021 році, структура ринку фасадних водно-дисперсійних фарб у 2021 році, обсяг ринку у сегменті акрилових фарб у 2021 році у сегменті силіконових фарб у 2021 році, обсяг ринку у сегменті силікатних фарб у 2021 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку розчинників для лакофарбової промисловості за перше півріччя 2021 року. Розглянуто: прямі втрати державного бюджету через імпорт безакцизних октанопідвищуючих компонентів під виглядом розчинників для лакофарбової промисловості за перше півріччя 2021 року, приріст імпорту розчинників для лакофарбової промисловості в 1 півріччі 2022 до АППГ, структура імпорту розчинників по компаніям.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку будівельних ґрунтовок в Україні в 2019 році. Розглянуто наступне: стан та тенденції українського ринку ґрунтовок, динаміка ринку ґрунтовок в Україні у 2019 до 2018-го, щомісячна динаміка ринку з січня 2018 до кінця 2019 року, основні виробники ринку, геомаркетингова структура реалізації ґрунтовок в Україні.

В огляді наведено відомості щодо розвитку ринку лакофарбових виробів в Україні. Розглянуто: загальні тенденції сегмента ЛКМ країни, коментар експерта з новинок у лінійці на ринку ЛКМ, основні проблеми ринку лакофарбових виробів в Україні.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку вогнезахисних засобів для сталевих конструкцій в Україні за підсумками 2018 р. Розглянуто: світові тенденції розвитку ринку вогнезахисних засобів, стан та розвиток ринку вогнезахисних засобів в Україні, нові законодавчі ініціативи в Україні вартість, огляд вогнезахистних реактивних покриттів, вогнезахистних покриттів штукатурного типу, конструктивного вогнезахисту, вогнезахист сталевих повітроводів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку лакофарбових матеріалів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку лакофарбових матеріалів в Україні, порівняння обсягів споживання ЛКМ в Україні та Західній Європі, частка імпортної продукції на ринку, системи закупівель та їх робота, штрафи в галузі, короткі висновки.

У матеріалі подано каталог вогнезахисних засобів для сталевих конструкцій в Україні. А саме: перелік вогнезахистних реактивних покриттів, вогнезахистних покриттів штукатурного типу, конструктивного вогнезахисту, вогнезахист сталевих повітроводів.

У матеріалі подано інформацію про ринок ЛКМ за підсумками 2017 року в Україні. Розглянуто: обсяг реалізації ЛКМ в Україні та обсяг експорту в грошовому вираженні, тенденції на ринку, а також основні оператори, їх опис та продукція представлена на українському ринку.

В огляді представлений каталог вогнезахисних засобів для сталевих конструкцій в Україні в 2016 р. А саме: перелік вогнезахисних реактивних покриттів, вогнезахисних покриттів штукатурного типу, конструктивного вогнезахисту, вогнезахист сталевих повітроводів.

У цій статті наведено статистичний огляд ринку лакофарбових матеріалів України за результатами 2016 року та першого півріччя 2017 року. У статті зазначено інформацію про динаміку виробництва суміжних продуктів, структуру імпорту ЛКМ у розрізі видів, динаміку виробництва та споживання ЛКМ в Україні, думку експертів про існуючі проблеми та тенденції розвитку даного ринку.

У дослідженні представлені аналітичні відомості щодо ринку лакофарбових матеріалів України за підсумками 3 кварталу 2016 року. Розглядається: стан та тенденції розвитку ринку, основні фінансові результати компаній галузі за підсумками 2015 року, коментар експерта з тенденцій попиту на ринку, структура ринку за видами продукції, обсяг випущеної лакофарбової продукції за 3 квартали.

Стаття містить звітні дані щодо ринку лакофарбових виробів України за підсумками 1 півріччя 2016 року. Розглядається: стан та тенденції ринку лакофарбових матеріалів країни, динаміка виробництва лакофарбових виробів з 2013-2015 рр., ключові причини скорочення ринку, топ провідних операторів ринку, цінові тренди галузі, тенденції попиту, частка імпорту лакофарбових виробів на внутрішньому ринку, обсяг виробництва ЛКМ по підсумками 1 півріччя, короткі прогнози щодо ринку.

В аналітичній роботі представлені відомості щодо ринку засобів захисту деревини України, а саме: стан та тенденції ринку, недоліки деревного будівельного матеріалу, сегментація захисних деревних матеріалів, основні вимоги до антисептичних матеріалів, перспективні напрямки у розвитку антисептичного захисту середовища, тенденції у розробках антисептичних препаратів, порівняльна характеристика лакофарбових матеріалів на основі органо- та водорозчинних плівкоутворюючих.

У публікації представлений каталог вогнезахисних засобів для сталевих конструкцій в Україні в 2015 р. А саме: перелік вогнезахисних реактивних покриттів, вогнезахистних покриттів штукатурного типу, конструктивного вогнезахисту, вогнезахист сталевих повітроводів.

Зв'язатися з нами