В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку цегли в Україні за 2020 рік. Розглянуто наступне: обсяг виробництва цегли в Україні за період з 2016 по 2020 рік, частка великих міст і їхніх околиць у споживанні цегли в Україні, вартість експорту та імпорту цегли за період з 2016 по 2020 рік.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ТОП-3 виробників цегли в Україні. Розглянуто: інформація про ТОП виробників облицьювальної цегли, особливості та види виготовленої продукції.

У даному матеріалі представлений перелік топ-виробників цегли в Україні в 2022 році, характеристика представлених на ринку виробників цегли.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цегли в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку цегли, сегменти ринку, загальний обсяг прийнятих в експлуатацію за видами з 2016-3 міс. 2022 р., частка вітчизняної та імпортної цегли на ринку у 2021 р., фактори, що впливають на український ринок цегли, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цегли в Україні у 2021 році. Розглянуто: тенденції розвитку ринку цегли в Україні, реалізація українськими виробниками керамічної цегли будівельної продукції в натуральному вираженні, реалізація українськими виробниками керамічної цегли будівельної продукції в грошах, динаміка середніх цін на керамічний цегла в 2017-2020.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку газобетону в Україні. Розглянуто таке: кількість зареєстрованих виробництв газосилікатних виробів різної потужності та форми організації виробництва, сумарна встановлена потужність виробників, карта виробників газобетону в областях України.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо обсягів споживання газобетону в Україні. Розглянуто таке: аналіз географічного розташування виробництв газосилікатних виробів, структура розподілу ринку по компаніях у розрізі областей, очікування по ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку газобетону в Україні та Європі. Розглянуто таке: регіони, що лідирують у виробництві газобетону, порівняння виробництва газобетону в Україні та Словаччині, Польщі, Румунії, Чехії, Білорусі.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку цегли рядової, лицьової, клінкеру, поризованого великоформатного блоку, цегли ручного формування в Україні за підсумком 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, популярні формати цегли, динаміка виробництва блоків із цементу, штучного каменю чи бетону для виробництва з 2007 – 2018 рр.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку цегли України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, структура ринку у розрізі вітчизняної/імпортної цегли, стан та основні тенденції попиту на цеглу, динаміка виробництва в основних галузях-споживачах вогнетривкої цегли, короткі висновки.

У матеріалі представлена статистична інформація про динаміку та обсяги виробництва керамічної цегли в Україні за 2008-6 міс. 2018 року.

У матеріалі подано огляд ринку цегли в Україні за 4 місяці 2018 року. Розглянуто: динаміку реалізації цегли з аналогічним періодом минулого року, індекс будівельної продукції.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про ринок цегли в Україні за 1 квартал 2018 року. Розглянуто: динаміку реалізації цегли українськими підприємствами, динаміку індексу цін будівельної продукції та виробництва цегли, тенденції на ринку та коментар експерта.

У цьому дослідженні представлено інформацію про виробництво стінових матеріалів на українському ринку. Зазначено обсяги виробництва та частки імпорту газобетону, цегли кармічної, цегли силікатної та блоків з цементу, обсяги споживання будівельних матеріалів та фактори, що на це впливають, географічну структуру виробництва з основними гравцями на ринку та перспективи розвитку.

Цей огляд містить статистичні дані щодо ринку цегли в Україні за підсумками 2016 року. Представлено: основні тенденції ринку, особливості попиту на цеглу, обсяги будівельних робіт за видами будівель, обсяги введених в експлуатацію одноквартирних та багатоквартирних будинків, загальний обсяг виробництва вогнетривкої цегли в Україні, особливості зовнішньої торгівлі.

Дослідження ринку будівельних матеріалів та конструкцій України містить аналітичні дані щодо будівельної цегли за жовтень 2015 року. Представлено наступне: обсяг виробництва керамічної невогнетривкої будівельної цегли в Україні у зазначеному періоді, її зміна у річному порівнянні, а також по відношенню до вересня 2015-го, щомісячний приріст виробництва, обсяг випуску блоків та цегли з цементу, штучного каменю та бетону в Україні жовтні поточного року, порівняння з попередніми періодами, сумарний обсяг виробництва цегли з початку року, зміна показників щодо минулих періодів.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку цегли. Розглядається наступне: обсяги виробництва блоків та цегли з цементу, бетону або штучного каменю для будівництва, зміни обсягу виробництва блоків та цегли з цементу, бетону або штучного каменю для будівництва в липні 2015 року порівняно з аналогічним періодом 2014 року, зростання обсягу виробництва блоків та цеглини з цементу, бетону або штучного каменю в червні 2015 року порівняно з червнем 2014 року.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку клінкерної цегли. Розглядається наступне: причини зростання ринку клінкерної цегли, споживчий попит на цеглу в Україні, ємність українського ринку клінкерної, лицьової та рядної цегли, показники обсягів імпорту клінкерної цегли в Україну, основні країни-постачальники лицевої цегли в Україну, короткі прогнози в Україні.

Цей огляд містить інформацію щодо українського ринку керамічної цегли. Розглядається таке: ситуація на ринку, основні тенденції на ринку, ємність ринку цегли та блоків керамічних в Україні у 2008-2012 рр., структурування імпорту цегли та блоків не вогнетривких керамічних у розрізі країн в Україну у 2012 р., частка імпорту керамічної основні проблеми цегляного ринку України

В огляді подано інформацію щодо українського ринку керамічної цегли. Розглядається таке: ситуація на ринку та основні тенденції, найбільші оператори на ринку клінкерної керамічної цегли України, частки операторів ринку цегли України, обсяги виробництва цегли в Україні, тенденції попиту на облицювальну цеглу в Україні, асортимент продукції на ринку цегли, перспективи цегляного ринку України.

Зв'язатися з нами