В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку теплоізоляції на європейському ринку за 2023 рік. Розглянуто наступне: прогнозований обсяг ринку ізоляції до 2027 року, частка ТОП-4 країн на європейського ринку ізоляції, частка ринку мінеральної вати та полістирол у 2023 році, продажі за типом та сферою застосування, найважливіші компанії на європейському ринку, динаміка ринку в проаналізованих країнах за 2021-2025 рр.

Даний матеріал містить інформацію щодо ринку кристалічних гідроізоляційних матеріалів в Україні. Розглянуто наступне: робота одного з гравців ринку, основні переваги продукції компанії, інноваційні технології в галузі гідроізоляції та бетонних рішень, значимість компанії на ринку кристалічних гідроізоляційних матеріалів та її роль у забезпеченні довговічності та надійності бетонних конструкцій у різних будівельних проектах.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку теплоізоляційних матеріалів в Україні в 2022 році. Розглянуто: тенденції ринку теплоізоляційних матеріалів цього року в сегментах: кам'яна вата, скловата, пінополістирол, обсяг ринку мінеральної вати (кам'яна та скловата) у 2021 році, структура ринку мінеральної вати у 2021 році, обсяг ринку мінеральної вати (кам'яна та скловата) 1 півріччя 2022 року, структура ринку мінеральної вати у 1 півріччі 2021/2022 року, обсяг ринку кам'яної вати у 2021 році, структура ринку кам'яної вати у 1 половині 2021/22 рр., динаміка ринку кам'яної вати у 1 півріччі 2021-20 динаміка ринку склювати в 1 півріччі 2021-2022 років, оцінка тенденцій ринку полімерної теплоізоляції.

У матеріалі представлена порівняльна інформація 2-х найбільш поширених виду утеплювачів: пінополіуретан (ППУ) і мінеральну вату. Розглянуто таке: порівняння теплоізоляційних властивостей матеріалів, легкості та сфери застосування, вологостійкості та пожежної безпеки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку герметиків в Україні у 2021 році. Розглянуто: актуальні дані щодо ринку герметиків: акрилових, силіконових, поліуретанових та бітумних, обсяг ринку герметиків у 2021 році у грошовому вираженні, структура ринку герметиків за видами, основні конкуренти ринку акрилових герметиків, обсяг ринку у сегменті силіконових герметиків у 202 ринку, обсяг ринку у сегменті поліуретанових герметиків у 2021 році, порівняння даних з 2020 роком, основні конкуренти у сегменті поліуретанових герметиків.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку мінеральної гідроізоляції в Україні в 2021 році. Розглянуто: актуальні дані щодо ринку мінеральної гідроізоляції: одно- та двокомпонентні, обсяг ринку мінеральної гідроізоляції у 2021 році, структура ринку мінеральної гідроізоляції у 2021 році, обсяг ринку у сегменті однокомпонентної гідроізоляції у 2021 році, основні конкуренти у сегменті однокомпонентної гідроізоляції сегменті двокомпонентної гідроізоляції в 2021 році, основні конкуренти в сегменті двокомпонентної гідроізоляції.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку рідкої гідроізоляції в Україні в 2021 році. Розглянуто: актуальні дані щодо ринку бітумної рідкої гідроізоляції: мастики та праймери, структура ринку бітумної рулонної гідроізоляції по виробниках.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку монтажної піни в Україні в 2021 році. Розглянуто: обсяг ринку монтажної піни в 2021 році, приріст до показника 2020 року, структура ринку монтажної піни по виробниках, частка продажів монтажної піни на топ-6 виробників.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку спінених поліетиленів в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто таке: історія розвитку та поширення даного матеріалу, найбільш популярними теплоізоляційними матеріалами на українському ринку, обсяг світового ринку теплоізоляції, частка України від загального обсягу світового споживання всіх різновидів теплоізоляційних матеріалів, один із постачальників полімерної ізоляції в «поліетиленовому» сегменті.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку ізоляційних матеріалів (теплова, гідро- та звукоізоляція) в Україні за підсумками 1 півріччя 2021 року. Розглянуто: стан та аналіз тенденцій розвитку ринку ізоляційних матеріалів, особливості, проблеми, фактори впливу на ринок, обсяг ринку ізоляційних матеріалів в Україні з 2017-2020 рр., структура ринку за походженням продукції, обсяг виробництва у розрізі 4-х сегментів, обсяг та динаміка виробництва пінополістиролів (XPS, EPS) в Україні, за 2017-2020 рр., динаміка експорту ізоляційних матеріалів з України за 2017-2020 рр., динаміка імпорту ізоляційних матеріалів з України за 2017-2020 рр., частки сфер у споживанні в Україні у 2019 році, висновки та прогнозні тенденції розвитку ринку ТІМ в Україні до 2021 р.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку теплоізоляційних матеріалів в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку теплоізоляційних матеріалів, частка пінополістиролу та інших пінопластів на ринку, структура ринку за видами використаної теплоізоляції, основні оператори, представлені на ринку, система реалізації теплоізоляційних матеріалів в Україні, сезонність ринку, ціни, основні проблеми та перспективи ринку , частка пеностиролу на ринку, частка мінераловатної продукції, скловатних виробів, інших теплоізоляційних матеріалів, частка мінеральної вати на ринку, спіненого полістиролу, екструдованого полістиролу, готових теплоізоляційних штукатурних сумішей, інших видів теплоізоляційних матеріалів.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку теплоізоляційних матеріалів в Україні за підсумками 1 півріччя 2020 року. Розглянуто: частка провідного гравця на ринку теплоізоляційних матеріалів України, зміна часток на ринку за 6 міс. 2019/6 міс. 2020 р.

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку полімерних теплоізоляційних матеріалів в Україні в 2019 році. Розглянуто таке: результати аналізу обсягів виробництва, експорту та імпорту полімерних теплоізоляційних матеріалів на українському ринку, частки найбільших країн-портерів та експортерів, структура ринку полімерних теплоізоляційних матеріалів за видами та виробниками, основні проблеми, прогноз тенденцій розвитку ринку.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку теплоізоляційних матеріалів в Україні. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку теплоізоляційних матеріалів, динаміка ринку теплоізоляції, структура ринку ТІМ за основними сегментами у 2019 році, потенціал для виходу на іноземні ринки українських виробників.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку монтажної піни в Україні у 2018 році. Розглянуто таке: інформація про обсяг, структуру та динаміку ринку будівельної хімії України, коментар експерта ринку з основними тенденціями ринку в розрізі ринку монтажної піни.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку утеплювачів в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та короткі тенденції щодо ринку утеплювачів, динаміка виробництва мінеральної вати в Україні з 2007 – 2018 років.

У матеріалі представлена статистична інформація про динаміку та обсяги виробництва плитки та плитки керамічної  в Україні за 2008-6 міс. 2018 року.

У даній аналітичній статті наведено огляд ринку теплоізоляційних матеріалів в Україні за підсумками 2017 року. Розглянуто: динаміка ринку теплоізоляційних матеріалів з 2010-2017 рр., структура ринку за типом, топ лідерів ринку ТІМ на основі мінеральної вати, екстрадованого пінополістеролу, спіненого пінополістеролу, розподілу використання матеріалів за сферами застосування, динаміка цін та коментарі щодо подальшого розвитку даного ринку.

У даному матеріалі представлено перелік стандартів та нормативів правової бази України та ключові зміни в них, які регулюють використання теплоізоляційних матеріалів для утеплення будівель.

Зв'язатися з нами