У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку дверних доводчиків та антипанічного обладнання у світі. Розглянуто таке: стан та тенденції світового ринку дверних доводчиків та антипанічного обладнання, прогнози щодо вартості ринку дверних доводчиків у світовому масштабі до 2028 року, короткі висновки та прогнози аналітиків щодо попиту на цю фурнітуру.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дверної та віконної фурнітури в світі. за 2022 рік. Розглянуто наступне: вартість глобального ринку дверної та віконної фурнітури за 2022 рік та прогнозована вартість до 2030, домінуючий регіон на ринку, провідний сегмент на ринку в 2022 році, ключові гравці в індустрії.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку фурнітури в Україні за підсумками 2022 року. Розглянуто таке: стан та основні тенденції українського ринку фурнітури, кількість реалізованих комплектів поворотно-ухильної фурнітури в Україні у звітному 2022 році, трійка провідних підприємств сегменту, роль рекламної продукції виробників вікон, профільних систем та комплектуючих у салонах, популярність каналів реклами, наявність країни у соц. мережах, найбільш популярний склад асортименту продукції, пріоритети у роботі з постачальниками у 2022 році, вирішення рекламних питань постачальником, зміна термінів постачання, кількість постачальників вікон у дилерів у 2022 році.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку фурнітури в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто наступне: стан та основні тенденції українського ринку фурнітури, кількість реалізованих комплектів фурнітури в Україні у 2020 році, трійка провідних компаній з продажу фурнітури, зміна в асортименті продукції, що пропонувалася на ринку у 2020 році, склад асортименту продукції, що пропонувалася на ринку звітний період, основні пріоритети при роботі з постачальниками, зміна цін за рік, вирішення рекламних питань з постачальником, кількість постачальників вікон у дилера вікон у 2020 р.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку фурнітури України за підсумками 2019 року. Розглянуто: кількість реалізованих комплектів фурнітури в Україні в 2019 році, трійка лідерів з продажу фурнітури.

Ринок віконної та дверної фурнітури, за даними операторів, у січні — серпні 2009 р. порівняно з аналогічним періодом 2008 р. скоротився у грошовому вираженні майже в 2 рази. Якщо рівень продажів, що спостерігається, збережеться, то за підсумками цього року ринок зменшиться до $21 млн.

Тим часом у віконно-дверному сегменті спостерігається й активізація процесу укрупнення гравців, що властиво будь-якому ринку масової продукції. Хоча обсяг самого ринку в 2005 р. збільшився в 1,5 раза, виробників металопластикових вікон і дверей побільшало на 5-7%, і сьогодні їх налічується більше 1 тис. Говорити про те, що ті чи інші виробники зайняли на ринку помітні частки , поки що не доводиться. Але про те, що деякі з них розвиваються успішніше, свідчить, зокрема, зростання попиту на високопродуктивне автоматичне обладнання. Наприклад, на виставці німецька фірма Fimtec презентувала автоматичний центр "Multifab 3000" для свердління та фрезерування профілю з ПВХ та алюмінію, здатний випустити за зміну 150 заготовок для вікон. За оцінками експертів такі верстати коштують EUR100-150 тис.

Столярна (дверна) фурнітура, необхідна для встановлення дверей, включає: замки, петлі, шпингалети, доводчики, розсувні механізми і, звичайно ж, дверні ручки. Найбільша частка у структурі продажів належить, звісно ж, замкам — щонайменше 50%, петлі у цій структурі займають близько 20%, доводчикам відводиться приблизно 15%, розсувним системам — трохи більше 10%, але в шпингалети припадає лише 5%. Ринок столярної фурнітури дуже різноманітний і водночас досить складний. На думку всіх операторів ринку столярної фурнітури, ринку достатньо місця для інших учасників. А всі, хто вже працює на цьому ринку, займає настільки різні ніші, що жорсткої конкуренції просто не існує.

Ринок дверної та віконної фурнітури росте із завидною постійністю. Однак закордонні виробники ще не розглядають Україну всерйоз - за їхніми мірками, обсяги продажу замалі. За оцінками операторів, 2003 р. обсяг продажу дверної і віконної фурнітури збільшився щонайменше ніж 40-45% (дверна фурнітура - 30-35%, віконна - 40- 50%). Місткість ринку - близько $55-60 млн. Продовжує збільшуватися частка продажів середньої за ціною (надійної та функціональної) дверної фурнітури. Торговці прогнозують, що у найближчі три-чотири роки ця тенденція збережеться. Ринок вимагає наявності на складі великих запасів, а заводи після введення євро підвищили ціни на вироби на 10-15%, збільшилася плата за оренду складів. Частка продажів ручок дверей становить близько 75% всього обсягу реалізації дверної фурнітури.

Зв'язатися з нами