Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ринку фанери в Україні. Розглядається таке: сегментація ринку фанери та панелей, динаміка виробництва фанери та дерев'яних фанерованих панелей в Україні, обсяги виробництва фанери за видами, регіонами України, обсяги виробництва фанери в Україні в розрізі виробників, частки операторів ринку, динаміка складських залишків готової продукції у виробників, динаміка обсягів реалізації фанери та панелей фанерованих дерев'яних, динаміка експорту фанери, обсяги експорту фанери за видами та країнами-отримувачами, частка в експорті фанери провідних країн-отримувачів, обсяги експорту по компаніях-відправниках, частка в експорті провідних компаній-відправників, динаміка імпорту фанери в Україну, імпорт фанери та дерев'яних фанерованих панелей за видами, обсяги імпорту фанери за країнами походження продукції.

Огляд містить інформацію щодо українського ринку фанери, а саме: ситуація на ринку, застосування фанери у будівництві та дизайні, провідні українські виробники фанери, частки операторів у структурі виробництва фанери, перспективи фанерного ринку в Україні.

В даному огляді подано інформацію щодо українського фанерного ринку. Розглядається таке: динаміка виробництва фанери в Україні у період з 2005 по 2011 рр., обсяги експорту фанери з України у натуральному та грошовому вираженні, обсяги імпорту фанери в Україну, вартість імпорту фанери.

Зв'язатися з нами