У статті представлена аналітична інформація щодо ринку світлодіодних чіпів. Розглянуто: тенденції попиту на світлодіодне освітлення, провідні країни їх виробництва, Топ-10 провідних світових брендів з виробництва світлодіодних чіпів, основні напрямки, переваги, місцезнаходження, історичні факти та інше.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку LED ламп в Україні. Розглянуто: програма безкоштовного обміну застарілих ламп розжарювання на нові LED, кількість ламп, які планують замінити, коментар учасника ринку, переваги програми, частка електроенергії, яку можна заощадити від заміни ламп, короткі висновки експерта.

У публікації представлена інформація щодо ринку LED ламп в Україні. Розглянуто: географія програми обміну старих лампочок на LED, кількість замовлених ламп за тиждень, області, які найбільше обміняли ламп, загальна кількість ламп, які планують поміняти.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку LED освітлення в Україні. Розглянуто: аналітичний огляд ринку світлодіодного освітлення/LED освітлення в Україні у 2019/2020 рр., тенденції ринку світлодіодного освітлення, фактори, що впливатимуть на обсяги ринку у 2020-2022 рр., прогноз ємності ринку світлодіодного освітлення в Україні у 2020 р. рр., драйвери розвитку галузі, обсяги виробництва та реалізації світлодіодної продукції у 2019 році, структура імпорту світлодіодного освітлення у 2019 році, географія імпорту світлодіодного освітлення у 2019 році, рейтинг ТОП 8 організаторів за кількістю процедур в Україні у 2019 році, географічний розподіл ринку короткі висновки.

Цей огляд містить аналітичну інформацію про ринок LED-ламп та світильників в Україні. У ньому розглядається стан та особливості виробництва LED-ламп в Україні, частка компаній, що імпортують повністю готовий виріб, а також частка тих, хто проводить складання з готових компонентів, перетворюючи їх на готовий товар вже на території країни, найбільш відомі імпортери LED-продукції в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку виробництва світлодіодів у Китаї в 2021 році. Розглянуто: ТОП 10 провідних виробників світлодіодів у Китаї на 2021 рік, частка компаній торгуючих LED в Україні, які імпортують готову продукцію та реалізують на ринку вже під своїми ТМ, частка компаній, які завозять повністю готовий виріб, частка тих, хто проводять збірку компонентів перетворюючи на готовий товар вже біля країни.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку світлодіодного освітлення. Розглянуто: динаміка світлодіодної революції, нове покоління світлодіодів надвисокої потужності, нові продукти ринку, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку освітлювальних ламп в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто таке: обсяг ринку ламп в Україні у 2020 році, динаміка ринку порівняно з 2019-м, основні країни походження ламп, домінуючі бренди ринку.

Даний матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку світлодіодного освітлення в Україні. Розглянуто: особливості сучасних світлодіодних (LED) світильників, споживання електрики у світлодіодній лампі, тенденції зростання ринку світлодіодного освітлення в Україні, очікування ринку на 2020 рік.

У даній публікації представлена аналітична інформація щодо ринку світлодіодного освітлення в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку, світлодіодного освітлення, географія імпорту світлодіодного освітлення у 2019 році, драйвери розвитку галузі, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку світлодіодних панелей. Розглянуто: короткий огляд світлодіодних панелей, особливості пристрою, види світлодіодних панелей, переваги купівлі LED панелей, способи монтажу приладів освітлення.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку експорту/імпорту освітлювальних приладів України за підсумками 2020 року. Розглянуто: загальний обсяг експорту освітлювальних приладів та обсяги експорту за країнами-партнерами за підсумками 2020 року, обсяг імпорту та обсяги імпорту за країнами-партнерами за підсумками 2020 року.

Аналітичний матеріал містить інформацію щодо ринку експорту та імпорту освітлювальних приладів України за перше півріччя 2020 року. У звіті розглянуто: загальний обсяг експорту та обсяги експорту освітлювальних приладів країнами-партнерами за першу половину 2020 року, а також обсяг імпорту та обсяги імпорту країнами-партнерами за період з січня по червень 2020 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо виробництва світлодіодів у Китаї під час коронавірусу. Розглянуто: вплив COVID-19 на роботу компаній у Китаї, очікування світлодіодних компаній по відновленню роботи на середину лютого, вплив епідемії коронавірусу на ланцюжок поставок, значення епідемії на виробництво світлодіодних пластин та мікросхем, виробництво панелей та модулів підсвічування.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку світлових рішень в Україні у 2019 році. Розглянуто наступне: основні бренди освітлювальних приладів, представлені в Україні, динаміка ринку ламп в Україні з 2018-2019 рр., лідери ринку по країні походження, частка світильників кімнатних, прожекторів та виробів для вулично-дорожнього освітлення на ринку у 2019 році.

Звіт містить аналітичні дані щодо ринку імпорту/експорту світлотехнічної продукції України за 2019 рік. У звіті представлені загальні обсяги експорту та імпорту світлотехнічної продукції, а також обсяги експорту та імпорту країнами-партнерами у 2019 році.

В огляді міститься інформація щодо ринку освітлювальних приладів в Україні на початок 2019 р. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку освітлювальних приладів країни, оцінка зростання світового ринку освітлювальних приладів за підсумками 2020 року, оцінка обсягу глобального ринку світла, причини зростання попиту на LED-світильники , динаміка українського ринку освітлювальних приладів та світлодіодного сегменту у 2018 р.

Матеріал містить аналітичні відомості щодо ринку світлодіодних світильників та стрічок в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку світлодіодних світильників та стрічок, виробництво світлодіодних стрічок та світильників в Україні на протязі 2017 та 2018 рр., вартісна структура виробництва світлодіодних світильників у розрізі основних гравців у 2018 р., обсяги експорту та імпорту світло  .

У цьому огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку освітлювальних приладів Великобританії. Розглянуто: структура глобального ринку LED-технологій у 2016 році, частка LED на ринку освітлювальних приладів по регіонах, обсяг європейського ринку в розрізі сегментів, структура європейського ринку за ціновими сегментами, динаміка ринку Британії з 2010-2018 рр., структура європейського ринку систем управління світлом у розрізі категорій за 2011/2016/2020 рр., згідно з прогнозами, структура ринку освітлення по секторах у Європі та Британії, статистика відвідування профільних виставок.

У цьому матеріалі представлено 8 причин перейти на LED освітлення. Розглянуто: перевага у використанні LED ламп (час роботи), міцність ламп, покращення контролю ламп, економія засобів, екологічність та інше.

Зв'язатися з нами