В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку віконного скла в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: щорічні потреби України у віконному склі, обсяг та структура імпорту за країнами термополірованого скла за 2021 рік до України, причини подорожчання скла в Україні, необхідні потужності виробництва скла для стабільного забезпечення країни термополірованим склом, внутрішні сировинні можливості для виробництва флоат-скла в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вікон в Україні від власників віконних салонів за 9 місяців 2023 року. Розглянуто наступне: оцінка трафіку у віконних салонах за 9 місяців 2023 року в порівнянні з 2022 роком, оцінка запиту на вікна економ класу в порівнянні зі стандартним класом 2023/2022, оцінка продаж преміум-сегменту у 2023 році в порівнянні з 2022 роком, оцінка поведінки покупців у 2023 році, оцінка середньої інформованості відвідувачів салонів, оцінка готовності споживача здійснити покупку відразу після звернення в салон, фактори, що найбільше впливали на результати продажів у 2023 році, найбільш часті втрати клієнта у 2023 році, чи змінився асортимент продукції, яку віконні салони пропонували клієнтам, з якою кількістю постачальників вікон салони працювали в 2023 році, який відсоток у продажах займають тендерні замовлення на скління великих об'єктів, яку частку в продажах займають вікна, відповідні ДБН та ДСТУ, кількість вироблених СПК в Україні 2015-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вікон у Німеччині за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість проданих вікон у Німеччині у 2023 році порівняно з 2022 роком, причини нижчих продажів вікон на думку аналітиків, продажі віконних блоків для нового будівництва та для ремонту.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вікон в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість світлопрозорих конструкцій, вироблених в Україні за 2015-2023 рр., п'ятірка лідерів-виробників віконних конструкцій, співвідношення білих та ламінованих вікон на ринку України у 2023 році, експорт світлопрозорих конструкцій, вироблених в Україні у 2023 році у порівнянні із 2022 роком, топ-3 українських лідерів-експортерів віконної продукції за 2023 рік, імпорт флоат-скла в Україну 2017-2023 рр., імпорт LOW-Е + МF скла в Україну 2017-2023 рр., динаміка імпорту флоат-скла у відсотках по виробниках за 2018-2023 рр., імпорт флоат-скла 4 мм у відсотках по виробниках 2022-2023 рр., імпорт флоат-скла в Україну у 2023 році з товщинами 6-10 мм у відсотках по виробниках, обсяг імпортованого та виробленого ПВХ профілю у 2023 році порівняно із 2022 роком, доля українських виробників на ринку ПВХ профілю, кількість реалізованих комплектів поворотно-ухильної фурнітури у 2022 році, споживчі тенденції у 2023 році, трафік у віконних салонах у 2023 році в порівнянні з 2022 роком, оцінка продажів економ сегменту в порівнянні зі стандарт класом у 2022 році, продажі преміум-сегменту у 2023 році в порівнянні з 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вікон у Німеччині за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість проданих віконних конструкцій у Німеччині у 2023 році, кількість завершених будівельних об'єктів у житловому та нежитловому будівництві, продажі вікон у сегменті нового будівництва та ремонту у 2023 році, частка 10 найбільших міст Німеччини від обсягу ринку вікон країни, продажі вікон у розрізі земель.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дверей в Австрії за 2023 рік. Розглянуто наступне: доходи виробників дверей у 2023 році у порівнянні з попереднім роком, обсяг продажів на ринку дверей за 2023 рік у порівянні з 2022 та 2020 рр., причини спаду ринку дверей.

В цьому матеріалі представлена аналітична інформація по ринку вхідних та міжкімнатних дверей в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: основні оператори ринку, типи дверей, популярна продукція, матеріал з якого виготовлені двері та експлуатаційні характеристики продукції.

У даному матеріалі подано аналітичну інформацію щодо віконної індустрії України на 2023 рік. Розглянуто таке: бачення експертів, щодо ситуації на ринку, українські потреби у склі, основні країни постачальники до вторгнення, потреба у ринковому нагляді, шляхи вирішення проблеми зі склом.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо віконної індустрії України на 2023 рік. Розглянуто таке: бачення власників та топ-менеджерів компаній для віконної галузі України, ризики, роздуми та прогнози на 2023 рік.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо віконної індустрії України на 2023 рік. Розглянуто: коментар експерта щодо стану та основних тенденцій ринку вікон на 2023 р., стан ринку світлопрозорих конструкцій у 2023 році, думка експерта про бізнес-тренди галузі.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вхідних дверей у Німеччині. Розглянуто наступне: стан і тенденції ринку зовнішніх вхідних дверей в Німеччині в 2022 році, рівень викликів і проблем, з якими зіткнулися виробники зовнішніх вхідних дверей минулого сезону в Німеччині, попит на зовнішні вхідні двері в 2022 році, динаміка цін на ринку, динаміка вартості класів безпеки RC1 та RC2.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку промислових воріт у Європі. Розглянуто: прогнози щодо попиту на промислові ворота в Європі до 2026 року, стан та тенденції сектора промислових дверей, фактори, що негативно вплинули на діяльність компаній, середньорічний приріст обсягу продажів до 2026 р., динаміка зростання продажів в індустрії промислових дверей з 2021 року, частка ринку Франції та Німеччини на європейському ринку, найважливіші компанії ринку, короткі висновки експертів, щорічні обсяги реалізації секційних воріт, рулонних дверей.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо глобального ринку вікон та дверей. Розглянуто таке: поточні дані з ринку будівельних столярних виробів, обсяг світового ринку вікон та дверей у 2022 році, прогнози щодо ринку до 2032 року, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку дверних замків в Австрії у 2022 році. Розглянуто наступне: попит на циліндри безпеки в 2022 до АППГ, динаміка кількості механічних циліндрів замків, середня ціна у звітному році до попереднього, основні гравці ринку.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію за результатами дослідження вітчизняного ринку металопластикових віконних конструкцій в Україні. Розглянуто наступне: його ключові характеристики, аналіз галузі металопластикових віконних конструкцій за моделлю М. Портера, огляд діяльності найбільш відомих вітчизняних та зарубіжних підприємств-виробників і продавців металопластикових вікон у мережі Інтернет та соціальних мережах, рекомендації щодо збільшення впізнаваності виробників металопластикових віконних¦конструкцій конструкцій них переваг за рахунок ведення сторінок в Інтернеті та соціальних мережах.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку СВК Польщі. Розглянуто: результати опитування менеджерів компаній ринку СПК про тенденції та проблеми, з якими стикається сегмент світлопрозорих конструкцій.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вікон в Україні. Розглянуто: назву, вид діяльності та місцезнаходження компанії, продовження та поновлення діяльності компанії, обсяги виробництва та продажу (порівняно з 2021 р.), логістика та постачальники, зміна місцезнаходження виробництва/складських приміщень/салону з продажу, кадрові зміни в компанії, терміни виготовлення/установки СПК, зміна вартості СПК у зв'язку з воєнними діями (порівняно з січнем 2022 року).

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо європейського ринку вікон. Розглянуто: вплив війни в Україні на ринок вікон у Європі, санкції та настрої покупців негативно вплинули на попит у короткостроковій перспективі, реакція польського ринку на війну в Україні, вплив зростання цін на енергоносії на ціни на польському ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку світлопрозорих конструкцій Польщі. Розглянуто таке: стан польського ринку світлопрозорих конструкцій, коментарі основних гравців ринку щодо тенденцій та проблем, з якими стикається наш сегмент і як на них реагувати.

Зв'язатися з нами