У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку теплої водяної підлоги в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку теплої водяної підлоги, географія імпорту труб для водяної теплої підлоги в Україну за 2021-2022 рр., зростання популярності теплої водяної підлоги, попит на екологічні рішення, розвиток нових технологій, інтеграція з "розумними" системами.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку лінолеуму в Україні. Розглянуто: різні класи лінолеуму та особливості їх вибору, інформація про кожен клас лінолеуму та його рекомендовані сфери застосування, основні критерії вибору лінолеуму, включаючи ступінь навантаження, тип приміщення та вимоги до дизайну.

У матеріалі представлена ​​аналітична інформація щодо ринку промислових підлог в Україні у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, дані по ринку промислових підлог: цементних і полімерних, обсяг ринку промислових підлог у 2021 році, структура ринку промислових підлог за видами, обсяг ринку цементних підлог у 2021 році, структура ринку підлог за типами, обсяг сегмента стяжки на ринку цементних підлог у 2021 році, основні конкуренти в сегменті "стяжки для підлоги", обсяг сегменту "нівеліри" на ринку цементних підлог у 2021 році, основні конкуренти в сегменті "нівеліри для підлоги", обсяг сегмента "топінги" на ринку цементних підлог 2021 року, основні конкуренти ринку, обсяг та структура ринку полімерних підлог у 2021 році, основні конкуренти в сегменті "Поліуретанові підлоги", "епоксидні підлоги", в сегменті "поліуретан-цементні підлоги".

У даній публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку ламінату в Україні в 2020 році. Розглянуто: ключові критерії вибору ламінату, вартість ламінату на ринку, колір і поверхню оздоблювального матеріалу, умови використання, класи зносостійкості, типи приміщення, товщина і розміри дошки, волого- та водостійкість ламінату, види фасок і замкова система, виробники ламінату, рекомендації.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ламінату України. А саме: стан та тенденції розвитку ринку, його динаміка з 2016-2018 рр., фактори, що впливають на розвиток ринку ламінату в Україні, драйвери позитивної динаміки розвитку ринку.

Огляд містить аналітичні дані щодо ринку підлогових покриттів України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, найбільш популярні види покриттів, класи покриттів для підлоги, динаміка введення в експлуатацію об'єктів житлової нерухомості в Україні з 2015-2018 рр., короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо рику ламінату України за підсумками 1 кварталу 2018 року. Розглянуто: стан та тренди ринку, порівняння обсягів ринку ламінату України за останні два роки (1 кв. 2017 та 1 кв. 2018 рр.), особливості та динаміка попиту, структура ринку ламінату України у розрізі гравців.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про ринок керамічної плитки в Україні за підсумками першого півріччя 2018 року. розглянуто основні події на даному ринку, кількість фабрик з виробництва плитки, динаміка виробництва керамічної плитки за 2007-6 міс. 2018 року, обсяг експорту глини, ситуація на ринках збуту глини, ситуація на ринку експорту української плитки.

У даному матеріалі представлена статистика щодо обсягу випуску покриттів дою підлоги та килимів з вулканізованої гуми в Україні за підсумками 2016 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за місяць (грудень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить статистику за обсягом випуску покриттів доя підлоги та килимів з вулканізованої гуми в Україні за підсумками 6 місяців 2016 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за місяць (червень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

У публікації представлені статистичні відомості щодо виробництва керамічних плит та плиток України у 2016 році, включаючи такі дані: фактичні дані виробництва за грудень та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить статистичні відомості щодо виробництва керамічних плит та плиток України за 7 місяців 2016 року, включаючи такі дані: фактичні дані виробництва за місяць (липень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Звіт містить статистичні відомості щодо виробництва керамічних плит та плиток України за 6 місяців 2016 року, включаючи такі дані: фактичні дані виробництва за місяць (червень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

У даному матеріалі представлена статистика щодо обсягу випуску дерев'яного щитового паркету в Україні за підсумками 2016 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за місяць (грудень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Звіт містить статистику щодо обсягу виробництва дерев'яного щитового паркету в Україні за підсумками 7 місяців 2016 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за місяць (липень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

У даному матеріалі представлена статистика щодо обсягу випуску дерев'яного щитового паркету в Україні за підсумками 1 півріччя 2016 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за червень та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Звіт містить статистичні відомості щодо виробництва керамічних плит та плиток України за 2015 рік, включаючи такі дані: фактичні дані виробництва у грудні та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Звіт містить статистичні відомості щодо виробництва керамічних плит та плиток України за 7 місяців 2015 року, включаючи такі дані: фактичні дані виробництва за місяць (липень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

У даній публікації представлено статистику щодо обсягу випуску дерев'яного щитового паркету в Україні за підсумками 2015 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за місяць (грудень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить статистику щодо обсягу випуску дерев'яного щитового паркету в Україні за підсумками 7 місяців 2015 року, включаючи дані щодо фактичного обсягу виробництва за місяць (липень) та з початку року, приріст показників до АППГ, залишки готової продукції на кінець звітного періоду.

Зв'язатися з нами