В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку цементу в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальна сума збитків для інфраструктури від повномасштабного вторгнення станом на початок 2024 року, обсяг необхідного цементу для відбудови, за розрахунками станом на листопад 2022 року, вміст цементу у бетоні, автоклавному газобетоні, залізобетоні, штукатурці, оцінка потенційного дифіциту цементу, головні наслідки нестачі цементу, хто саме впливає на обмеження конкуренції і монополізацію цементного ринку України, вартість цементу у лютому 2024 року порівняно із січнем, фактори впливу на вартість цементу.

В матеріалі міститься аналітчна інформація по ринку цементу в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: споживання цементу на внутрішньому українському ринку за 2023 рік порівняно з 2022 роком та 2022 порівняно з 2021 рр., очікуване внутрішнє споживання цементу на 2024 рік, обсяги експорту та імпорту цементу за 2023 рік, потенціал виробництва цементу підприємствами в Україні станом на початок 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку цементу в Україні. Розглянуто наступне: скільки заводів, які мають повний цикл виробництва знаходиться в Україні станом на грудень 2023 року, кількість підприємств – прямих покупців цементу в Україні станом на грудень 2023 року, кількість будівельних компаній в Україні станом на грудень 2023 року, кількість підприємств оптової та роздрібної торгівлі будматеріалами в Україні станом на грудень 2023 року, структура закупок цементу виробниками бетону, виробництво цементу за 2014 - шість місяців 2023 рр., співвідношення виробництва та внутрішнього споживання цементу в Україні станом на 2022 та 2023 роки, індекс Герфіндаля-Гіршмана (концентрації ринку) у 2021 році в Україні у порівнянні із Туреччиною та Польщею, як змінювався склад основних гравців ринку цементу за 2013-2022 рр., очікуваний попит на цемент на період відновлення України, як учасники ринку цементу оцінюють загрозу його концентрації, яка держполітика потрібна на ринку цементу в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку цементу в Україні. Розглянуто наступне: вплив війни на виробництво цементної продукції в Україні, виробництво портландцементу в 2021 та 2023 роках, загальна структура українського ринку цементу станом на грудень 2023 року, очікуваний попит на цемент в Україні, за прогнозом аналітиків для відновлення після війни, динаміка обсягів виробництва цементу 2020-2023 рік, оцінка спроможності ринку покрити потреби проєктів відбудови, індекс ринкової концентрації (Герфіндаля-Гіршмана) в цементній галузі України, Туреччини, Польщі, найбільші гравці на ринку цементу в Україні.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку цементу в Україні. Розглянуто: рішення та намір України скасувати антидемпінгові мита на імпорт цементу з Молдови, перелік виробників цементу в Україні на вересень 2023 року, потенційний вплив молдовського цементу на український ринок і причини затримки в ухваленні рішення, перспективи та можливі наслідки для українського ринку цементу від відкриття ринку для молдовського цементу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цементу в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку цементу, динаміка виробництва цементу в Україні, основні гравці, загальний обсяг випущеного цементу в Україні у 2022 р., основні виробники цементу в Україні, коментар учасника ринку, перспективи ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо цементної індустрії України. Розглянуто таке: карта цементних заводів України, динаміка виробництва цементу в Україні з 2016-2021 рр., рівень використання цементних потужностей на 2021 р., якість цементу, представленого на ринку, розрахунок вартості відновлення України.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цементу в Україні. Розглянуто наступне: адаптація виробників цементу до роботи в умовах війни, ряд складностей у роботі виробників (зниження попиту та проблеми з поставками сировини), способи подолання цих проблем, підвищення ефективності виробництва, впровадження нових технологій та пошук альтернативних джерел сировини, конкурентоспроможність гравців та робота на ринку будівельних матеріалів

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо цементної галузі в Україні. Розглянуто таке: проблема фальсифікації цементу на ринку в Україні, ризики, пов'язані з цим для споживачів, важливість якості цементу як основного будівельного матеріалу, що впливає на надійність конструкцій, важливість державного контролю за якістю товарів та послуг для захисту споживачів.

Матеріал містить дані щодо ринку цементу України за підсумком січня 2022 року. Розглянуто зміну індексу будівельної продукції за 1 міс. 2022 до АППГ, динаміка виробництва цементу/клінкера, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структура експорту/імпорту цементу у географічному розрізі.

В огляді представлені експериментальні дослідження бетонів, що містять сучасні суперпластифікатори і цементи, що володіють високою міцністю в ранні терміни твердіння.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку цементу України. Розглянуто: щорічний обсяг споживання цементу в Україні, імпорт цементу в Україну, коментар експерта з ринку, середньозважена ціна за турецький цемент, ціни на цемент у Європі, маржа збитків від імпорту в Україну товару походженням з Турецької Республіки, короткі висновки.

В огляді представлена інформація щодо ринку цементу в Україні. Розглянуто: стан та новини ринку, робота та виробничі потужності одного з гравців ринку, інвестиції компанії, частка фальсифікату серед імпортної продукції.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цементу в Україні. Розглянуто: стан ринку цементу України, ключові результати розслідування імпорту цементу з Туреччини, демпінгова маржа турецьких виробників, порівняння показників щодо ринку цементу України та Туреччини (виробництво цементу в 2020 році, зростання до 2019 року, виробництво клінкеру в 2020-му, приріст до 2 м., обсяг внутрішнього споживання, його динаміка, імпорт цементу з Туреччини в Україну, частка загального обсягу споживання), короткі висновки.

Стаття містить дані щодо ринку цементу України за підсумками січня-листопада 2021 року. Розглянуто зміну індексу будівельної продукції за 11 міс. 2021 до АППГ, динаміка виробництва цементу/клінкера, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структура експорту/імпорту цементу у географічному розрізі.

Публікація містить дані щодо ринку цементу України за підсумками січня-жовтня 2021 року. Розглянуто зміну індексу будівельної продукції за 10 міс. 2021 до АППГ, динаміка виробництва цементу/клінкера, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структура експорту/імпорту цементу у географічному розрізі.

Огляд містить дані щодо ринку цементу України за підсумком січня-вересня 2021 року. Розглянуто зміну індексу будівельної продукції за 9 міс. 2021 до АППГ, динаміка виробництва цементу/клінкера, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структура експорту/імпорту цементу у географічному розрізі.

Матеріал містить дані щодо ринку цементу України за підсумком січня-серпня 2021 року. Розглянуто зміну індексу будівельної продукції за 8 міс. 2021 до АППГ, динаміка виробництва цементу/клінкера, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структура експорту/імпорту цементу у географічному розрізі.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку цементу України за підсумком січня-липня 2021 року. Розглянуто: індекс будівельної продукції за 7 міс. 2021 до АППГ, приріст виробництва цементу/динаміка виробництва клінкеру, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структури експорту та імпорту цементу у межах країн.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку цементу України за підсумком січня-червня 2021 року. Розглянуто: індекс будівельної продукції за 6 міс. 2021 до АППГ, приріст виробництва цементу/динаміка виробництва клінкеру, приріст експорту цементу, динаміка імпорту цементу, структури експорту та імпорту цементу у межах країн.

Зв'язатися з нами