В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бетону в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: основні тенденції на ринку бетону за 2023 рік, структура споживачів за 2023 рік, виробництво розчин бетонних готових до використання за 2011-2021 рр., обсяг реалізовоних виробів із бетону, гіпсу та цементу за 2017-2022 рр, прогноз вартості бетону на літо 2024 року, основні тенденції сегмента добавок до бетонних сумішей, основні тенденції сегмента БЗУ, структура ринку обладнання для виробництва бетону, розподіл реалізації вживаного та нового обладнання.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку автоклавного газобетону за 2023 рік. Розглянуто наступне: ціна на цемент на ринку автоклавного газобетону ціни на автоклавний газобетон у 2023 році, загрози на ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку газобетону в Україні. Розглянуто наступне: аналіз тенденцій розвитку ринку газобетону в Україні, тенденції та фактори впливу на ринку газобетону України, проблеми розвитку ринку газобетону в Україні, обсяги ринку газобетону України в грошових показниках, 2018-6 міс. 2023 рр., види газобетонних блоків в Україні, Частка ринку автоклавного та неавтоклавного газобетону в Україні у 2022 рр., експорт газобетону в 2021, 2022 роках та І півріччі 2023 року, географія експорту газобетону з України, в натуральних показниках, обсяги імпорту газобетону 2021-2022 роки, географічна структура імпорту газобетону в Україну в 2022- 6 міс. 2023 рр., в натуральних показниках, структура споживачів газобетону та їх вподобання.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку цементу та бетону в Україні за період повномаштабного вторгнення. Розглянуто наступне: динаміка зростання вартості цементу та бетону в Україні з 2019-2023 рік, вплив на житловий ринок України, потреба держави у регулювані цін.

В огляді представлена аналітична інформація по ринку бетону в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяги виробництва та продажів, варіанти збуту продукції, причини підвищення цін за м2, порівняння показників 2021-2023 років, порівняння будівництва багато поверхівок та приватних будинків, прогнози для ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бітуму в Україні за підсумками квітня 2023 року. Розглянуто таке: обсяг імпорту бітуму в Україну у квітні 2023 року, причини зростання попиту на бітум, обсяг імпорту бітуму в Україну з січня–квітня 2023 р., основні постачальники бітуму до України.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку цементу та бетону в Україні за результатами 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: стан та тенденції українського ринку цементу та бетону, тенденції галузі житлового будівництва в Україні у 2 кварталі 2023 р., ціни на нерухомість та попит на ринку, драйвер попиту на ринку будматеріалів, виробництво та продаж цементу в 1 півріччі 2023 року, коментар експерта ринку, обсяги експорту цементу з України з січня-червень 2023 р., попит на бетон, попит клієнтів на залізобетонні конструкції, популярність "літніх" марок бетону, конкуренція на ринку, короткі висновки та очікування експерта.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку склофібробетону та його аналогів в Україні. Розглянуто: результати моніторингу ринку будівельних матеріалів в Україні, ключові сегменти ринку, динаміка ринку будівельних категорій (з найбільшим приростом/з найменшим), ключові характеристики продукції ринку склофібробетону та його аналогів в Україні, структура ринку GRC за ключовими сегментами, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку залізобетону України у 2021 році. Розглянуто: тенденції ринку збірного залізобетону, виробництво на ринку, основи гравці ринку, зовнішня торгівля, ціни на ринку, динаміка ринку збірного залізобетону, 2015-2021 рр., конкуренція на ринку, динаміка цін, динаміка середніх цін на збірний залізобетон, 2015-2021 рр..

У звіті представлена ​​аналітична інформація щодо ринку бетону та залізобетону України за підсумками 2021 року. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, статистика ринку будівництва в Україні за підсумками перших 9 місяців 2021 року, основні фактори зростання індексу споживчих цін, розподіл обсягів виробництва будівельної продукції за характером будівництва за 2020-2021 рр., коментарі експертів з ринку, поточна ситуація та прогнози щодо ринку бетону в Україні, динаміка виробництва бетону в Україні з 2011-11 міс. 2021 р., особливості роботи бетонних заводів в Україні, тренди виробництва залізобетонних виробів та конструкцій, структура виробництва залізобетонних виробів за видами, короткі висновки.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку бітуму в країні, стан та тренди будівництва доріг, потреба у бітумі на 2021 рік, ціна закупівлі бітуму, виробництво бітуму в Україні.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку бітуму України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку бітуму в Україні з 2010-2020 рр., обсяги виробництва, експорту та імпорту бітуму в Україні з 2010 року, основні країни-експортери бітуму в Україну та обсяги їх постачання, рівень попиту на бітум в Україні.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні за підсумками серпня 2021 року. Розглянуто: обсяг імпорту дорожнього бітуму у серпні 2021 р., приріст до АППГ, структура поставок у географічному розрізі, компанії, які здійснюють постачання.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бітуму в Україні за підсумками липня 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку бітуму в Україні, новини ринку, відновлення постачання бітуму з Росії.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні за підсумками липня 2021 року. Розглянуто: баланс українського ринку бітумів у січні-липні, внутрішнє виробництво на ринку, динаміка виробництва за виробниками, сезонність ринку, імпорт дорожнього бітуму у січні-липні 2021 року, порівняння з показником АППГ.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні за підсумками липня 2021 року. Розглянуто: обсяг імпорту дорожнього бітуму в липні 2021 р., приріст до АППГ, структура поставок у географічному розрізі, компанії, які здійснюють постачання, підсумки 2020 року.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні за підсумками червня 2021 року. Розглянуто: баланс українського ринку бітумів у січні-червні, внутрішнє виробництво на ринку, динаміка виробництва за виробниками, сезонність ринку, імпорт дорожнього бітуму у січні-червні 2021 року, порівняння з показником АППГ.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні за підсумками червня 2021 року. Розглянуто: обсяг імпорту дорожнього бітуму у червні 2021 р., приріст до АППГ, структура поставок у географічному розрізі, компанії, що здійснюють постачання.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку бітуму в Україні за підсумками травня 2021 року. Розглянуто: баланс українського ринку бітумів у січні-травні, внутрішнє виробництво на ринку, динаміка виробництва по виробниках, сезонність ринку, імпорт дорожнього бітуму у січні-травні 2021 року, порівняння з показником АППГ.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бітуму в Україні за підсумками травня 2021 року. Розглянуто: обсяг імпорту дорожнього бітуму у травні 2021 р., приріст до АППГ, структура поставок у географічному розрізі, компанії, які здійснюють постачання.

Зв'язатися з нами