У матеріалі представлені відомості щодо ринку басейнів у фітнес-клубах України у 2018 році. Розглянуто: питома вага фітнес-клубів України з басейнами, забезпеченість басейнами в областях України, порівняння кількості басейнів в Україні з нормативами.

Огляд містить інформацію щодо обладнання та засобів для обслуговування басейну. Розглянуто принцип фільтрації води в басейні, огляд пилососів для басейнів, хімія для чищення басейнів, етапи дезінфекції.

У матеріалі представлена інформація щодо особливостей встановлення басейнів, а саме: особливості вибору місця для встановлення, місця, де заборонено встановлювати, заходи, що передують установці, дії, необхідні для встановлення басейну на нерівній поверхні.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку басейнів України, розглядається: тенденції ринку, основні покупці басейнів, порівняння обсягів продажів басейнів, спа в 2013 з 2012 рр., драйвер, що негативно впливає на розвиток ринку, потенціал його розвитку, втрати ринку в цілому звітний рік.

У статті представлена інформація щодо ринку басейнів України, а саме: частка імпортних товарів у загальній структурі ринку, загальні тенденції щодо нього, фактори, що на нього впливають, порівняння обсягу ринку у 2013 з обсягом на 2014 рік, причини його скорочення, види басейнів, які мають найбільший попит.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку басейнів. Розглядається таке: потенціал українського ринку басейнів, структура збуту басейнів в Україні у грошовому вираженні за призначенням та ціновими сегментами у 2013 та 2014 рр., обсяг українського ринку басейнів у період з 2012 по 2014 рр., частка комерційних та громадських басейнів в обсязі реалізації, песимістичні очікування ринку басейнів України.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку басейнів. Розглядається таке: прогнозні показники щодо обсягів ринку водоочищення в Україні до 2015 року, показники обсягів ринку басейнів України у період з 2011 по 2013 рр., фактори, що впливають на український ринок басейнів, структура збуту басейнів в Україні з  по 2011 по 2013 роки. .(за технологією виробництва, за ціновими сегментами, за призначенням), потенціал ринку басейнів та перспективи розвитку.

Огляд містить інформацію щодо ринку басейнів в Україні. Розглядається наступне: найбільш популярні види басейнів, попит, цінова політика, новинки, вартість послуг з догляду за басейном та інше.

В даному огляді наведено дані про ринок басейнів України, а саме: обсяг українського ринку басейнів (млн. USD), а також структуру збуту басейнів у грошовому вираженні (за технологією виробництва, за призначенням, за ціновими сегментами)

В огляді подано інформацію щодо ринку басейнів України. Розглядається таке: ситуація на ринку, попит та тенденції ринку.

Кризовий час наклав свій відбиток на всіх учасників багатьох ринків нашої країни. Що стосується басейнобудування, то переважно мала місце «психологічна криза», ніж фінансова. Потенційні клієнти просто або загальмували переговори про будівництво басейнів, або відклали процес будівництва. Але рішення відмовитися від свого басейну прийняло лише 5-10% клієнтів компаній. Тому можна стверджувати, що на ринку будівництва басейнів збереглася тенденція зростання, нехай не така стрімка, як до 2008 року (до 30% щорічно), але поступово ринок «прокидається» та активізується. Одна з відомих компаній, що професійно працюють на даному ринку, – «Сучасні гідротехнології» – теж підтверджує цю тенденцію. Розширення асортименту обладнання, гнучкі системи знижок та програми лояльності для постійних клієнтів уже чекають на своїх клієнтів цього сезону в компанії «Сучасні гідротехнології». За прогнозами компанії Albion Group, стрімко почав зростати саме сектор.

Набагато дешевше, простіше та зручніше буде збудувати власний басейн у дворі чи в будинку. У такому разі ви убезпечите себе від шкідливих бактерій та мікроорганізмів, адже вода в басейні регулярно обробляється та дезінфікується. А також одноосібно володітимете ним, користуватиметеся, коли захочете, запрошуватимете друзів і рідних поплавати. Але будівництво басейнів та догляд за ними непростий, тому на допомогу приходять спеціалісти. Багато компаній сьогодні займаються будівництвом басейнів, мають співробітників, які займаються чищенням басейнів, дезінфекцією води, контролем показників. Однією з таких компаній є

Оператори планують, що цього року частка басейнів для індивідуального користування у загальному обсязі ринку збільшиться з 75% до 80% (у грошовому вираженні). У 2010 р. ринкова частка скловолоконних басейнів збільшиться з 25% до 30% (у грошовому вираженні), а частка бетонних басейнів, цілком імовірно, зменшиться з 40% до

У 2010 р. ринок басейнів збільшиться порівняно з 2009 р. і локомотивом продажів стануть басейни для індивідуального користування. Хоча у 2009 р. перспективним вважали субринок громадських басейнів, припускаючи, що завдяки підготовці до проведення в Україні Євро-2012 у країні розпочнуться активні реконструкції та будівництво готелів. Гравці ринку прогнозують, що в поточному році частка басейнів для індивідуального користування в загальному обсязі ринку збільшиться.

Протягом 2004-2006 років. продаж басейнів в Україні збільшувався на 30-40% щорічно. Позитивну динаміку ринку забезпечувало насамперед активний розвиток котеджного будівництва. Щоправда, починаючи з 2007 р. темпи приросту продажу басейнів почали сповільнюватися. Зокрема, за підсумками року в кількісному вираженні ринок виріс лише на

Експерти відносять басейни зі скловолокна до середньоцінового сегменту. Ціни на ці вироби коливаються в діапазоні $5-15 тис. Але іноді вартість такого басейну може становити $40 тис. і більше. Будівництво бетонного басейну, як правило, на 30-40% дорожче. Основний критерій при виборі покупцем басейну зі скловолокна – швидкість його спорудження.

У 2007-2008 рр., на думку експертів, варто очікувати на стабільне збільшення обсягів продажів басейнів на 35%. Водночас ще на 15% зростуть обсяги будівництва басейнів "під ключ", і на 10% зменшаться обсяги продажу продукції низького цінового сегменту. Великі надії оператори пов'язують із підготовкою України до проведення фінальної частини Чемпіонату з футболу Євро-2012, що може дати потужний імпульс розвитку ринку, насамперед унаслідок розвитку спортивної та туристичної інфраструктур. Якщо говорити лише про готельний бізнес, то, наприклад, лише у Києві до 2010 р. орієнтовно має бути побудовано близько 17 готелів категорії не нижче чотирьох "зірок". А це означає, що в цих готелях мають бути якщо не басейни (для 5-зіркових готелів це обов'язкова вимога), то хоча б spa-центри. "Ми очікуємо, що ринок відреагує на це збільшенням темпів розвитку на 20-30% щороку", – каже Олег Полуянов.

У найближчі кілька років на ринку очікують наплив нових гравців. Швидше за все, їхньою ключовою перевагою може стати комплексність послуг: від проектування та будівництва до обслуговування басейну після введення його в експлуатацію. Як показує практика, комплексна пропозиція для замовника, як правило, краща. "Ми йдемо стопами Росії. У наших сусідів вже виявлені лідери ринку, ми поки що таких назвати не можемо. Через кілька років вони визначаться, - запевняє Ігор Великий. - Темпи зростання ринку не знизяться і будуть як і раніше становити близько 30% на рік ". На думку Павла Бабича, також сприятиме розвитку ринку створення дієздатної законодавчої бази та дозвільної системи. Поки контролю немає, все залишається на совісті постачальників та виробників.

Перспективні напрямки українського ринку басейнів – будівництво розважальних та оздоровчих водних центрів. Саме в них вкладатимуть гроші бізнесмени, які бажають заробити на водних об'єктах.

Хоча каміни в Україні залишаються предметом розкоші, обсяги їх продажу стабільно зростають.

Зв'язатися з нами