В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту мінбудматеріалів з України за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту мінбудматеріалів за травень 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, обсяги перевезень вантажів на експорт у травні 2024 року порівняно із попереднім місяцем та роком, топ-3 експортних товарів України за травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку арматури у світі за травень 2024 року. Розглянуто наступне: світові ціни на арматуру протягом травня 2024 року, фактори впливу на ціну на арматуру, ціни на арматуру в Туреччині, ціни на арматуру на ринках Європи за період 3-24 травня, причини тенденцій на європейському ринку, котирування арматури за травень у регіоні Північної Америки та Китаї.

В матеріалі міститься аналітична інформація по будівельному ринку в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг виконаних робіт будівельних підприємств у першому кварталі 2023 року порівняно з аналогічним періодом 2022 року, будівництво житлових та нежитлових будівель за перший квартал 2023 року, обсяг інженерного будівництва за перший квартал 2023 року, тенденції інвестиційного клімата в Україні в період з 2022 по 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: прямі втрати внаслідок російського вторгнення та потреби у відновленні станом на кінець 2023 року, річний обсяг тендерів у будівництві та поточному ремонті у 2023 та 2024 роках, проблеми публічних закупівель відбудови, найпопулярніші коди закупівель в сфері будівництва і поточного ремонту за 2023 рік, кількість закупівель в окремих цінових діапазонах, середня кількість учасників завершених закупівель, розподіл завершених закупівель 2023 року по місяцях, рекомендації, які залишаються актуальними станом на травень 2024 року, розподіл будівельних закупівель за вартістю.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівництва в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: кількість пошкоджених або зруйнованих багатоквартирних будинків в Україні станом на січень 2024 року, середня ціна квадратного метра в новобудовах у березні 2024 року в регіонах України, опосередкована вартість квадратного метра загальної площі квартир з урахуванням ПДВ в Україні станом на 1 квітня 2024 року, у скільки обходиться будівництво житла в різних регіонах України, скільки коштують будівельні матеріали, яка різниця між запланованими та фактичними витратами на придбання будівельних матеріалів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних матеріалів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг витрат держави на придбання будівельних матеріалів в 2023 році порівняно із 2021 роком, частка імпорту будівельних матеріалі в покритті внутрішнього попиту за 2021-2023 рр., загальна потреба ринку в будівельних матеріалах для відновлення станом на 1 листопада 2022 року, очікуване річне споживання цементу під час відбудови України, обсяг споживання цементу в Україні станом на 2023 рік порівняно із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: стан будівельного ринку в Україністаном на 2023 рік, динаміка введення в експлуатацію будівель і споруд за 2023 рік порівняно із 2022 роком, реальні кроки, які зможуть поліпшити ситуацію в галузі архітектури та містобудування в Україні, середньомісячна заробітна плата працівників у будівельній галузі за 2021-2023 рр., сума прямих збитків, нанесених інфраструктурі України під час війни, станом на січень 2024 року, індекс виконаних будівельних робіт в Україні за підсумками I півріччя 2023 року порівняно з аналогічним періодом 2022 року, топ-5 міст з найбільшою ціною нерухомості, поквартальна оцінка продажів на первинці в Україні, загальна площа прийнятих в експлуатацію житлових будівель в Україні за 2020-2023 рр., хто орендує офіси в Києві.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку віконного скла в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: щорічні потреби України у віконному склі, обсяг та структура імпорту за країнами термополірованого скла за 2021 рік до України, причини подорожчання скла в Україні, необхідні потужності виробництва скла для стабільного забезпечення країни термополірованим склом, внутрішні сировинні можливості для виробництва флоат-скла в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шпалер в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг реалізації шпалер за 2017-2023 роках, переваги та недоліки різних видів шпалер.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в ЄС за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: виробництво в будівельному секторі Європейського Союзу за підсумками лютого 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, виробництво в будівельному секторі Європейського Союзу за країнами, будівництво інженерних споруд та зведення будівель (житлових і нежитлових) в ЄС за лютий 2024 року у порівнянні з попереднім місяцем та роком, середньорічне виробництво в будівництві ЄС за 2023 рік порівняно з 2022 роком, очікувані обсяги будівництва в ЄС на 2024 та 2025 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку листового скла в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: світові тенденції у виробництві листового скла, обсяг світового ринку листового скла у 2022 році, основні виробники та споживачі листового скла у світі, провідні компанії галузі у світі, загальна характеристика ринку силікатів в Україні, виробники листового скла в Україні, загальний обсяг імпорту каустичної соди, , вапняку, в Україну за товарними позиціями за період з 1 січня 2023 року по 30 вересня 2023 року, обсяг внутрішнього ринку вапняку в Україні у 2021 році, загальний обсяг виробництва доломіту, окатишів, сульфатів за товарними позиціями за період з 01.01.2023 по 30.09.2023, зовнішня торгівля України склом за січень-вересень 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку навісних вентильованих фасадів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: на яких об'єктах використовується НВФ, типи нерухомості в яких використовується НВФ за типом облицювального матеріалу, основні замовники, виклики ринку, склад основних гравців та основних замовників, тенденції уподобань щодо облицювальних матеріалів, пріоритетність під час вибору складових НВФ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельної галузі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяг втрати робітників в будівельній галузі за два роки повномасштабного вторгнення, скільки рук бракує на будівництві, як подолати дефіцит рук на будівництві, частка жінок на оздоблювальних роботах та в будівельній галузі в цілому, фактори впливу на вартість будівельних робіт і цін на житло.

В матеріалі міститься аналітична інфорамація по ринку каменю в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на добуванні декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві промислових споруд, крім нафтопереробних та хімічних заводів, будівництві споруд добувної промисловості та пов'язаних із ними споруд, таких як станції навантаження і розвантаження, головні шахтні стволи й шахтні копери, тунелі й горизонтальні виробки, поділ земель із подальшим їх благоустроєм за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві водних шляхів, портів і річкових споруд, морських вокзалів, шлюзів, дамб і гребель, а також дноочисних роботах за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві систем розподільчих ліній для передавання електроенергії, ліній телекомунікації, а також будівель і споруд, що є невід'ємною частиною цих систем за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві інженерних споруд, каналізаційних систем, водоочисних споруд, насосних станцій, бурінні водяних свердловин і колодязів, а також роботах з проходження шахтних стволів за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві мостів, у т. ч. надземних автомагістралей та тунелів за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку будівельних робіт в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на будівництві шляхів залізниць і метрополітенів за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

Зв'язатися з нами