В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безалкогольних напоїв в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: особливість ринку безалкогольних газованих напоїв, аналіз структури ринку безалкогольних напоїв за сегментами, очікуваний стан вітчизняних виробників під впливом світових тенденцій.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто наступне: обсяг сплачених податків виробниками безалкогольних напоїв та мінеральної води за підсумками 2023 року у порівнянні із 2022 роком, обсяг вітчизняного ринку споживання солодких газованих напоїв у 2022 році в Україні у порівнянні із Великою Британією.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мінеральної води та солодких напоїв в Україні. Розглянуто наступне: лідери ринку та їх потужності, прибутки, власники.

У матеріалі представлена аналітична інформація по ринку квасу в Україні за 2023 рік, отриману за допомогою опитування експертів ринку. Розглянуто наступне: популярні бренди квасу в Україні за 2023 рік, критерії складання рейтингу, інформація про особливості продукції кожного бренду.

В матеріалі міститься аналітична інформація, щодо ситуації з відомим київським заводом. Розглянуто: інформацію про нового власника заводу, історична довідка про завод, банкрутство, рекит зі сторони росіян.

У матеріалі представлена аналітична інформація отримана за допомогою інтерв'ю з технологом підприємства, щодо ринку солодкої води. Розглянуто наступне: конкурентні переваги заводу по виготовленю солодких вод, потужності підприємства, добування води, очистка води, яка тара фасування, наявність вікових обмежень у споживані, безпечність барвників у солодкій воді, використання підсолоджувачів, дотримання стандартів у виробництві, представлення у торгових точках, експорт солодкої води, конкуренція на ринку, вплив війни на роботу півприємства та плани на майбунє.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо обмежень на ринку солодких безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто наступне: проблема споживання солодких газованих напоїв, плани держави на введення акцизу на такі напої, які захворювання може виникнути у людини, через надмірне споживання солодких газованих напоїв, позитивні фактори від законопроекту, рекомендації дієтолога, щодо вживання по іншим видам газованих напоїв.

В даному матеріалі представлено інтерв'ю експерта ринку безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто наступне: плани компанії на виробництво води, як компанія має намір розвиватися в умовах війни, очікування компанії з виручки у 2023 році та її частки на ринку для продуктів, інформація про ринок бутильованої води в Україні, його зміни та очікування у 2024 році, зміни в бізнес та трансформація компанії, плани компанії через п'ять років.

Цей матеріал представляє аналіз ринку напоїв в Україні. Розглянуто наступне: основні статистичні дані про ринок напоїв в Україні, включаючи обсяг виробництва, імпорту та експорту, а також його ємність на момент 2022 року, структура ринку напоїв за видами продукції (газовані напої, енергетичні напої, мінеральну воду, вітамінізовану воду, негазовану воду) , холодний чай та слабоалкогольні напої),  фактори, що мають найбільший вплив на ринок напоїв в Україні та тенденції зміни цих факторів.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку солодких безалкогольних напоїв в Україні. Розглянуто: новини українського ринку солодких БАН, обсяг ринку солодких газованих напоїв в Україні в 2022 р., динаміка ринку лимонаду України, коментар експерта ринку, перспективи нових продуктів ринку, найпопулярніша категорія ринку солодких газованих напоїв, структура ринку солодких БАН за категоріями, фактори , що впливають на попит на ринку, короткі висновки та очікування експертів.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку солодких безалкогольних напоїв України на початок 2023 року. Розглянуто: державне регулювання ринку солодких БАН в Україні, обсяг вітчизняного ринку споживання солодких газованих напоїв у 2022 р., ключові лідери ринку, порівняння зі споживанням солодких газованих напоїв у Великій Британії, попит на цукор в Україні, коментарі та прогнози експертів з ринку.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку безалкогольних напоїв України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, особливість ринку безалкогольних напоїв, динаміка продаж безалкогольних напоїв за категоріями, динаміка продажів з 2016-2019 рр., динаміка ціни за літр, частки ринку за категоріями (холодний чай, соки, нектари, морси, мінеральна вода) , енергетичні напої, газовані безалкогольні напої) з 2016-2019 рр., зміна продажів з 2017 року, внесок факторів на динаміку категорій, частка приватних марок в індустріях.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку безалкогольних напоїв України за підсумками 2019 року та прогнози на 2020 рік. Розглянуто: стан та тенденції ринку безалкогольних напоїв країни, особливості ринку, сезонність ринку, динаміка продажів за категоріями напоїв з січня-грудень, динаміка продажів та цін на ринку, частки категорій у продажах, вплив факторів у динаміку категорій, частка СТМ в індустрії, короткі висновки та очікування щодо ринку.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку квасу України за підсумками квітня 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку квасу України, динаміка виробництва квасу з 2017 по квітень 2019 рр., динаміка та тенденції експортних поставок квасу, основні країни-покупці квасу України, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку квасу в Україні за підсумками січня-квітня 2019 року. Розглянуто: динаміка експорту квасу з 2017 року, коментарі експертів з ринку, його сезонність, обсяг постачання квасу у січні-квітні, приріст до показника АППГ, основні країни-покупці квасу.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку безалкогольних напоїв України за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку безалкогольних напоїв України, основні драйвери ринку, структура ринку за частками категорій безалкогольних напоїв, динаміка зростання за категоріями, основні фактори, що впливають на зростання категорій, лідери за часткою продажів СТМ, середня ціна та її зміна за категоріями напоїв, розподілу каналів продаж Б/А напоїв, короткі висновки.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку безалкогольних напоїв в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: динаміка продажу безалкогольних напоїв у грудні 2017 – листопаді 2018 рр., види продукції, що увійшли до категорії, основні драйвери зростання, частка продажу мінеральної води та газованих напоїв із загальної структури продажу безалкогольних напоїв.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку безалкогольних напоїв в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, продукти, що входять до складу ринку БАН, характеристика, основні категорії, виробники на ринку води, солодких напоїв, квасу, динаміка обсягів продажів безалкогольних напоїв в Україні з 2017-2018 рр., структура продажів по торгових мережах 2017-2018 рр., динаміка обсягів продажу за категоріями (вода, солодкі напої, соки, морси, нектари, холодний чай, кава, енергетичні напої), динаміка підкатегорій безалкогольних напоїв, топ-10 марок за категоріями, рейтинг продажів, короткі висновки.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку безалкогольних напоїв України за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та основні тренди ринку, динаміка виробництва безалкогольних напоїв за видами (сидр, квас, енергетики, ізотоніки, функціональні напої, соєві молочні напої, вітамінізовані та соковмісні напої) в країні з 2013 - 10 місяців 2017 р.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку безалкогольних напоїв України за підсумками 2017 року. Розглядається: стан та основні тенденції ринку, фактори, що впливають на продаж безалкогольних продуктів, ключові виробники безалкогольних напоїв, найбільш привабливі канали збуту, топ-5 виробників води за сумою чистого доходу та чистого прибутку за 2016 та 2015 рр., топ-5 виробників соків .

Зв'язатися з нами