У даній статті докладно розглядається аналітична інформація щодо планів будівництва заводу по виробництву мінеральних вод на Львівщині. Розглянуто: потужнисті нового заводу, майбутній обсяг виробництва, дати введення в експлуатацію, площа нового заводу, кількість робочих мість, скільки податків буде сплачувати новий завод, інформація про власника проекту з нового заводу.

У даному матеріалі подано коментар представника компанії ринку мінеральної води в Україні. Розглянуто: розвиток компанії на ринку, аналіз конкурентного середовища на ринку мінеральних вод в Україні, ринкові тенденції, загальний аналіз ринку мінеральних вод в Україні та його динаміка у 2022 році, оцінки експертів щодо можливих сум та деталей угод.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку води в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку мінеральної води в Україні, новини ринку мінеральної води в країні, виторг першої трійки лідерів ринку мінеральної води в Україні в 2021/2022 рр., нові лідери ринку.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку води в Україні. Розглянуто: стан та основні новини ринку води в Україні, частка найбільшого виробника бутильованої води в Україні, згідно з оцінкою експертів, виторг компанії в 2022 р., показник EBITDA, інші новини компанії.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку столової та мінеральної води в Україні. Розглянуто: загальна характеристика ринку їдалень та мінеральних вод в Україні, основні тенденції на ринку мінеральної води України, фактори впливу на український ринок мінеральної води, проблеми розвитку, виробництво та ємність ринку їдалень та мінеральних вод в Україні в 2017 – 2021 рр., загальні показники ринку мінеральної негазованої води України в 2017-2021 рр., динаміка виробництва мінеральних вод (газованих та негазованих) в Україні, 2017-2021 рр., динаміка виробництва* мінеральних вод (газованих та негазованих) в Україні, 2017-2021 рр., зовнішня торгівля на ринку їдалень та мінеральних вод в Україні, основні компанії-отримувачі у 2017-2021 рр., канали збуту продукції на ринку: перелік існуючих каналів та їх короткий опис, короткі висновки та прогнози.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку мінеральної води України. Розглянуто таке: стратегічні цілі розвитку торгівлі України відповідно до Експортної стратегії, затвердженої урядом з метою використання наявних можливостей для розвитку експорту, експортні можливості України, структуру та динаміку експорту, бар'єри розвитку міжнародної економічної політики та торгівлі, напрями посилення експортного потенціалу зовнішньоекономічної діяльності для економіки , вплив пандемії коронавірусу (COVID - 19) та введених карантинних заходів на експортний потенціал країни, стратегічні завдання щодо посилення експортного потенціалу ринку мінеральної води, реалізація яких дозволить підвищити рівень внутрішнього споживання продукції промисловості та національної конкурентоспроможності країни.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бутильованої води в Києві. Розглянуто: стан та тенденції ринку бутильованої води в Києві, динаміка виробництва мінеральної негазованої води в Україні з 2017-2020 рр., середня ціна на 1 сулій води в динаміці з 2017 - 8 місяців 2021 рр., основні фактори, що впливають на формування цін на продукцію ринку бутильованої води, особливості ринку, найактивніших напрямків розвитку бізнесу на ринку бутильованої води.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку води в Україні. Розглянуто: Частка українців, які купують питну воду, обсяг ринку питної води України, вартість води з автомата, приріст продажів води на розлив з диспенсерів та автоматів з вбудованими фільтрами компанії Ecosoft у 2020 році, області-лідери за обсягами купівлі води, споживання бутильованої води на душу населення ЄС, порівняння з обсягами споживання в Україні.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку мінеральної води в Україні. Розглянуто таке: потенціал ринку мінеральної води, ринок мінеральної води в системі національної економіки, глобалізаційні процеси на ринку мінеральної води, конкурентоспроможність підприємств, стратегічний розвиток ринку мінеральної води, євроінтеграційні умови розвитку ринку мінеральної води в Україні, інноваційний потенціал зростання економіки країни, стратегічний план ринку мінеральної води.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку столової та мінеральної води в Україні за підсумками 1 півріччя 2020 року. Розглянуто: сезонність виробництва газованої та негазованої мінеральної води за місяцями 2019 року, структура ринку мінеральної води за типом води в Україні за 2017 – 1 половину 2020 р., фактор впливу на споживання води у пляшках.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку води в Україні. Розглянуто: частка дорослого населення столиці, яке купує питну воду у пляшках мінімум кілька разів на рік, частка киян, які купують регулярно воду, частота покупок води за межами Києва, середні витрати українців на купівлю води, влаштування ринку мінеральної води в Україні, його представники, обсяг ринку питної води в Україні; розрахунок річного споживання води.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мінеральної води України. Розглянуто: аналіз конкуренції на вітчизняному ринку мінеральних та столових вод, визначення конкурентоспроможності продукції основних конкурентів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку мінеральної води в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку мінеральної води, виробництво газованої мінеральної води за останні три роки, частка виробництва газованої води в загальній структурі виробництва води в динаміці з 2016-2019 рр., найбільший регіон споживач, частка споживання води, основні області-виробники мінеральної води в Україна.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку мінеральної води в Україні у 2019 році. Розглянуто таке: аналіз динаміки та тенденцій розвитку українського споживчого ринку мінеральної води, його особливості, кількість підприємств, які виробляють мінеральну воду в Україні в 2014-2018 рр., обсяг виробництва мінеральної води в Україні, обсяги виробництва води в Україні за її видами протягом періоду 2014-2018 рр., виробництво мінеральної води в областях за 2014-2018 рр., динаміка виробництва та реалізації мінеральної води в Україні, переваги покупців при виборі місця купівлі мінеральної води.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку мінеральної води в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку води в Україні, статистика споживання води українцями, продаж мінеральної води в літрах на 1 особу по областях України на 2018 рік, особливості ринку, виробництво мінеральної води в Україні з 2011-березень 2019 р., гравці вітчизняного ринку бутильованої води.

У матеріалі подано аналітичні відомості щодо ринку води України за підсумками 2018 року. Розглянуто: динаміка часток продажу води за категоріями (сильногазована, негазована, слабогазована, інша) за 2017-2018 рр., приріст/падіння часток ринку за всіма представленими категоріями, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку їдальні негазованої води України. А саме: стан та основні тренди розвитку українського ринку їдальні негазованої води, кількість ТМ в Україні, зайнятих виробництвом їдальні негазованої води, динаміка цін виробників з 2016 року – 6 міс. 2018 рр., характеристика негазованих вод в Україні та Полтавській області.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку мінеральної води України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, динаміка виробництва мінеральної води в Україні з 2014-11 місяців 2017 рр., сегментація виробництва мінеральної води у розрізі газованої та негазованої, короткі висновки.

У даному матеріалі представлений комплексний рейтинг брендів питної води для малюків за результатами голосування споживачів у період з 1 кварталу до поточного 2018 року.

Публікація містить комплексний рейтинг брендів мінеральної води на вибір трьох респондентських груп (споживача/експерта/знаменитості) за звітний період з 1-3 кв. 2018 року.

Зв'язатися з нами