В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: бренди, що отримали частку продажів після виходу лідеру ринка після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, зміни на ринку соків України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: інтерес споживачів, структура сучасного ринку виробництва сокової продукції, структура вживання соків в загальному обсязі виробництва, реєстрація та організація бізнесу, необхідна документація, приміщення та обладнання, сировина і постачальники, технологія виробництва, персонал, реклама і збут, фінансова складова бізнесу, вартість відкриття і підтримки, розмір майбутніх доходів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: промислові потужності виробника, сортовий склад садів, вартість початку бізнесу, напрями діяльності господарства.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку соків в Україні. Розглянуто наступне: зміни на ринку соків, вплив повернення бренду ринку, та аналіз змін у дереві прийняття рішень покупців, включаючи переходи між різними брендами та типами соків, визначення важливості брендів для покупців, і як вони часто роблять вибір усередині одного бренду, навіть при переходах між брендами.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку соків в Україні. Розглянуто: місце України серед глобальних експортерів соку, обсяги та частка експорту на світовому ринку, попит та конкурентоспроможність українських соків на міжнародній арені, основні види соків, що експортуються з України, ключові покупці, перспективи для розвитку експорту українського соку та потенційні можливості для розширення присутності на світовому ринку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку соків в Україні у 2021 році. Розглянуто: стан та загальний тенденції ринку соків в Україні, фактори, що впливають на ринок соків у країні, проблеми ринку, динаміка виробництва соків в Україні, динаміка експорту соків з України в 2019-2020 рр., динаміка імпорту соків в Україну в 2019-2020 рр., споживання на ринку соків, ключові фактори, що впливають на вибір соку в Україні, структура споживання соків за віком споживача, короткі висновки щодо ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку соків в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку соків, обсяг виробленого соку в Україні у 2021 році, конкурентні продукти на ринку, коментар експерта з ринку, особливості виробництва соків в Україні.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку соків України. Розглянуто: загальна характеристика ринку соків в Україні, проблеми ринку, динаміка виробництва соків в Україні в 2020-2019 рр., динаміка експорту соків з України в 2019-2020 рр., динаміка імпорту соків в Україну в 2019-2020 рр., споживання соків в Україні, ключові фактори, що впливають на вибір соку в Україні, структура споживання соків за віком споживача.

Огляд містить коментар експерта з ринку соків України. Розглянуто: оцінку експерта роботи компанії з виробництва соків в Україні, Молдові, Польщі, під впливом карантину, собівартість виробництва соку, маржа рітейлу, цінова політика ринку, частка нектарів із загальної структури сокових напоїв, плани за фінансовими показниками компанії.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку соків України за підсумками 8 місяців 2019 р. Розглянуто: обсяг експорту соків з України за результатами 8 місяців, приріст до АППГ, основні покупці українського соку, товарна структура експорту соку, коментар експерта з постачання соку.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку соків України за підсумками 6 місяців 2019 р. Розглянуто: обсяг експорту соків з України за результатами 6 місяців, приріст до АППГ, основні покупці українського соку, товарна структура експорту соку, коментар експерта з постачання соку.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку яблучного концентрату України за липень-вересень 2019 р. Розглянуто: обсяг експорту яблучного концентрату за 3 місяці нового сезону, оцінка експертів ситуації на ринку, коментар експертів щодо тенденцій, основні імпортери українського яблучного концентрату.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку яблучного концентрату України. Розглянуто: обсяг закупівель США українського яблучного концентрату, приріст до експорту яблучного концентрату 2017 року, обсяг постачання яблучного концентрату з України у січні 2019 р.

Матеріал містить аналітичні відомості щодо ринку соків України за підсумками 1 півріччя 2019 року. Розглянуто: обсяг експорту соків з України та його приріст за 1 півріччя 2019 р., сальдо торговельного балансу з соків, основні країни-споживачі українського соку, квоти на постачання соків.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку соків України за підсумками 2018 року. Розглянуто: порівняння споживання соків в Україні та світі, динаміка виробництва фруктових та овочевих соків в Україні з 2016 року, структура експорту соків та нектарів у розрізі країн.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку соків та соковмісних напоїв України в динаміці січень-жовтень 2017/2018 років. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку соків та соковмісних напоїв, методи виробництва соків в Україні, обсяги продажів соків та соковмісних напоїв за 10 місяців 2017/2018 рр., ємність ринку категорії у звітній динаміці, щомісячна динаміка продажів за категорією соки та соковмісні1 напої /2018 рр., структура продажів соків та соковмісних напоїв за видами, динаміка переваг за видами, розподіл продажів соків за обсягом упаковки, структура ринку соків та соковмісних напоїв за торговельними мережами, топ-9 брендів з продажу за 10 міс. 2017/2018 рр., динаміка продажів по виробниках, короткі висновки.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про український ринок соків. Розглянуто: місце України на світовому ринку, експорті соків, а також тенденції даного ринку.

Матеріал містить звітні відомості щодо ринку соків України. Розглянуто: загальні тенденції розвитку українського ринку соків, частка імпорту на українському ринку фруктових та овочевих соків, обсяги експорту соків за 1 півріччя 2017 року, структура експорту у географічному розрізі, місце України у рейтингу світових експортерів.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку соків Британії. Розглянуто: Фактори, що впливають на вибір продуктів британцями, обсяг щорічного імпорту соків Британією, динаміка імпорту з 2010-2015 рр., порівняння роздрібних цін в Україні та Великій Британії (фруктовий сік, фруктовий бленд, овочевий сік, фруктово-овочеві) у зазначених категоріях.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку соків України та Великобританії. Розглянуто: стан та тренди ринку Сполученого Королівства, бренди-основні конкуренти, порівняння роздрібних цін в Україні та Великій Британії (фруктовий сік, фруктовий бленд, овочевий сік, фруктово-овочевий бленд), рівень конкуренції у зазначених категоріях.

Зв'язатися з нами