У матеріалі представлена аналітична інформація про випуск лідером ринку нових енергетичних напоїв. Розглянуто наступне: інформація про розширення асортименту енергетичного напою, причини розширення, прогноз компанії до кінця року обсяг за обсягами продаж, перелік асортименту, аналіз дизайну енергетика, довідкова інформація про компанії виробника.

В даному огляді подано аналітичну інформацію щодо вплив збройного конфлікту на ринок енергетичних напоїв в Україні. Розглянуто таке: попит на енергетичні напої під час війни, зростання ринку енергетиків, прогнози щодо його динаміки до кінця 2023 року, різні аспекти ринку енергетичних напоїв, включаючи дані про доходи та учасників ринку, нові учасники ринку, цільова аудиторія, світові тренди, інвестиції та перспективи.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку енергетиків в Україні. Розглянуто: основні новини українського ринку енергетиків, попит на енергетики в Україні, причини зростання попиту на енергетики, коментар експерта ринку, обсяги реалізації води в Україні за 9 місяців 2022 року, динаміка ринку енергетиків у 2022 р., частка найбільшого ринку бутильованої води на ринку , собівартість випуску продукції 2022 року.

У публікації представлена ​​аналітична інформація щодо ринку енергетичних напоїв України. Розглянуто: стан та тенденції ринку енергетичних напоїв України та світу, динаміка ринку енергетиків, обсяг реалізованих безалкогольних тонізуючих енергетичних напоїв (БТЕН) у 2020 році, порівняння з показником 2019 року, частка «енергетичних» брендів групи компаній "Нові продукти", Red Bull на українському ринку, структура продажів каналами за результатами 1 півріччя 2021 року, топ 6 глобальних трендів сегменту БТЕН.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку енергетичних напоїв України. Розглянуто: приріст продажів енергетичних напоїв в Україні за 2018 рік, категорії-лідери продажів, коментар експерта з основних трендів напоїв, структура продажів напоїв за категоріями, приріст вартості за категоріями напоїв, приріст продажів безалкогольних напоїв (мінеральна вода, солодка газована вода, холодний чай та енергетичні напої) з грудня 2017 по листопад 2018р.

У матеріалі представлений комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту Енергетиків в Україні з початку 2018 року до липня поточного у розрізі топ-20 брендів, представлених на ринку.

У звіті представлено комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за 2 квартал 2018 року у розрізі топ-20 брендів, представлених на ринку (Red bull, Burn, Non Stop та інші).

Публікація містить комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за 1 квартал 2018 року у розрізі топ-20 брендів, представлених на ринку (Red bull, Burn, Revo Energy та інші).

Публікація містить комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за 1 квартал 2018 року у розрізі топ-20 брендів, представлених на ринку (Red bull, Burn, Revo Energy та інші).

У матеріалі представлений комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за результатами 2016 року у розрізі топ-24 брендів, представлених на ринку (Red bull, Non Stop, Burn та інші).

Звіт містить комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за результатами 2015 року у розрізі топ-24 брендів, представлених на ринку (Red bull, Non Stop, Burn та інші).

Огляд містить відомості щодо ринку енергетичних напоїв України, розглядається: стан та тенденції ринку, динаміка обсягів реалізації безалкогольних напоїв в Україні з 2004-2015 рр., причини скорочення реалізації, структура ринку у розрізі марок за 2010/2014 рр., порівняння ринку енергетиків України та світу, обсяги споживання енергетичних напоїв у європейських країнах.

В огляді міститься інформація щодо ситуації на українському ринку енергетичних напоїв. Розглядається таке: державне регулювання галузі енергетичних безалкогольних напоїв, розмір прогнозованого податку на енергетичні напої, обсяг ринку енергетичних напоїв в Україні, пропозиції лікарів щодо вживання цих напоїв.

Матеріал містить комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за результатами 2014 року у розрізі топ-24 брендів, представлених на ринку (Red bull, Non Stop, Burn та інші).

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку енергетичних напоїв за підсумками 2014 року. Розглядається таке: показники обсягів продажу енергетичних напоїв в Україні за підсумками 2014 року, зміни щодо 2013 року, найбільші оператори на ринку енергетичних напоїв та їх сумарна частка, ТМ п'яти найпопулярніших енергетичних напоїв в Україні, обсяг продажів енергетичних напоїв в Україні згідно з прогнозом на 2015 рік.

Огляд містить комплексний рейтинг брендів категорії безалкогольних напоїв сегменту "Енергетиків" в Україні за результатами 2013 року у розрізі 23 брендів, представлених на ринку (Red bull, Non Stop, Burn та інші).

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку енергетичних напоїв. Розглядається таке: структура споживання енергетичних напоїв у розрізі торгових марок у 2013 році, показники обсягів продажу енергетичних напоїв у 2013 році, зміни щодо 2012 року, обсяги споживання енергетичних напоїв на душу населення, споживання енергетичних напоїв у розрізі деяких країн світу, компанії Нові продукти.

Огляд містить інформацію щодо ринку енергетичних напоїв України. Представлено таке: ситуація та основні тенденції українського ринку енергетичних напоїв, обсяги споживання енергетичних напоїв в Україні на душу населення, критерії вибору енергетичних напоїв при покупці, портрет споживача енергетичних напоїв в Україні, місця покупок енергетичних напоїв, динаміка обсягів продажу енергетичних напоїв в Україні, сегментація ринку енергетичних напоїв, структура ринку енергетичних напоїв за торговельними марками, оператори українського ринку енергетичних напоїв.

Зв'язатися з нами