Огляд містить аналітичну інформацію щодо появи на ринку води нового конкурента у Львівській області. Розглянуто наступне: конкурентні переваги нового конкурента, технічні характеристики підприємства, ким фінансується, ціни та точки розливу.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку бутильованої води та її доставки в Україні. Розглянуто: аналіз тенденцій розвитку ринку бутильованої води (фактори впливу, проблеми розвитку), основні тенденції на ринку бутильованої води України, особливості ринку, ціна та ціноутворення на ринку, фактори формування ціни на негазовану воду, асортимент продукції, представлений на ринку (за видами води ), асортимент основних гравців ринку за видами бутильованої води, позиціонування, реклама та присутність в соц. мереж основних конкурентів, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку коагулянтів для очищення води в країнах Європи. Розглянуто: стан та тенденції розвитку європейського ринку коагулянтів для очищення води, фактори, що впливають на ринок, стан та структура водних ресурсів (сумарні водні ресурси, обсяг водних ресурсів на 1 жителя, частка зовнішнього припливу із сусідніх країн) Угорщини, Румунії, Польщі, Чехії , Словаччини, показники, що впливають на споживання продукції ринку коагулянтів для очищення води, забір води з поверхневих та підземних вод у 2021 р., найпоширеніші види коагулянтів, фактори, що мають найбільший вплив на сферу бізнесу, що розглядається.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку послуг з доставки питної води України. Розглянуто: огляд кейсу за просуванням сайту служби доставки води, основні проблеми оператора ринку, поставлені цілі та результати SEO, загальний трафік сайту  служби доставки води з січня-листопада 2020 року, проблеми сайту, видимість сайту за ключовими словами, обсяг органічного трафіку, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку води та її доставки в Україні. Розглянуто: стан та тренди ринку бутильованої води в Україні в цілому та в столиці нашої країни, динаміка виробництва натуральної мінеральної негазованої води в Україні з 2017-2020 рр., ціновий аналіз ринку бутильованої води в Києві, середня ціна на 1 бутіль води за 2017 рік 2021 рр., основні фактори, що впливають на формування цін на продукцію ринку бутильованої води, особливості ринку бутильованої води, найбільш активні напрямки розвитку бізнесу на ринку бутильованої води, рівень проникнення ринку бутильованої води офісного сегменту,  наших співвітчизників, короткі висновки.

У статті подано коментар експерта з ринку води та її доставки в Україні. Розглянуто: споживчі переваги на ринку води, популярність води з бюветів, частка дорослого населення столиці, які купують питну воду в пляшках мінімум кілька разів на рік, середня сума витрат на купівлю питної води, обсяг ринку питної води в Україні, загальний дохід шести найбільших виробників мінеральної води в 2019 році, основні варіанти поповнення запасів питної води для сім'ї, попит на мережу продажів доочищеної водопровідної води у «вотершопах» і вендингових автоматах, найбільш перспективний сегмент для зростання, основний гравець ринку вітершопів, заробіток на воді з автомата, собівартість води.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку бутильованої води в Україні на 2021 рік. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку послуг по доставці бутильованої води, сезонність ринку, основна проблема ринку доставки бутильованої води, середня ціна за 1 сулія води в динаміці за 2017-2021 рр., частка сімей, які замовляють бутильовану воду, основні товари-заміни бутильованої води, частка населення, яка не фільтрують воду взагалі.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку безалкогольних напоїв в Україні. Розглядається: тенденції ринку питної води, структура споживання сегментів (газована, негазована, непідсолоджена), динаміка продажів питної води в торговельній мережі по регіонах за 9 міс. 2014 року, показники виробництва води з 2010 року, зміна ємності ринку в динаміці з 2010, показники ЗЕД України в галузі, структура експорту/імпорту в географічному розрізі за 2 роки, обсяги виробництва води вітчизняними гравцями ринку, структурування споживчих переваг (мінеральна, вода), тенденції виробництва.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку бутильованої води. Розглядається таке: темпи зниження обсягів виробництва бутильованої води в Україні за підсумками 2014 року порівняно з 2013 роком, причини зниження обсягів виробництва бутильованої води в Україні, склад членів Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг із доставки питної води. Розглядається наступне: темпи зростання цін на ринку послуг з доставки питної води в Україні, цінова політика на українському ринку послуг з доставки питної води на сьогоднішній день, стратегії, які застосовують оператори ринку для збереження клієнтури.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на ринку послуг з доставки питної води (HOD) у Дніпропетровській області. Розглядається наступне: тенденції розвитку ринку, насиченість українського ринку HOD, основні фактори, що відображають популярність сервісу з доставки води, чисельність Дніпропетровського регіону, середня заробітна плата, потенційна ємність ринку послуг з доставки води, екологічні проблеми, середня вартість одного балону води.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг з доставки води в Україні. Розглядається таке: основні тенденції на ринку послуг з доставки води в Україні, основні причини падіння продажів, структура продажів на ринку послуг з доставки води в Україні в період з 2007 по 2009 рр., обсяги продажів на ринку послуг з доставки води в Україні в динаміці з 2005 по 2009 р.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку послуг з доставки питної води. Розглядається наступне: показники обсягів реалізації води HOD в Україні в динаміці з 2005 по 2010 рр., структура клієнтської бази операторів ринку води HOD в Україні з 2007 по 2010 рр., структура ринку HOD, середньомісячне споживання води клієнтами-юрособами, попит на послуги HOD в Україні, державне регулювання галузі, ціни на ринку послуг з доставки води в Україні, короткі прогнози щодо розвитку ринку послуг з доставки води в Україні.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг із доставки питної води (HOD). Розглядається таке: частка бажаючих переключитися на послугу доставки бутильованої води додому, рівень знання торгових марок на ринку доставки бутильованої води в Україні, оператори лідери на ринку доставки води домогосподарствам Києва.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку послуг з доставки питної води в Україну. Розглядається наступне: тенденції розвитку ринку послуг з доставки питної води в Україні, частка приватних клієнтів у структурі H.O.D., структура споживання води жителями українських міст, обсяг ринку послуг з доставки питної води (H.O.D.) в Україні, обсяги споживання бутильованої води в Києві, обсяги споживання бутильованої питної води на одну особу на рік.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг із доставки бутильованої води. Розглядається таке: показники обсягів українського ринку доставки бутильованої води (HOD) у 2011 році, частки Києва в загальному обсязі ринку послуг з доставки питної води, фактори, що впливають на ринок, частка сегмента доставки в приватні будинки, частка сегмент доставки в офіси.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо українського ринку послуг із доставки питної води. Розглядається наступне: тенденції розвитку ринку HOD (доставка води додому та в офіси) в Україні, обсяги споживання бутильованої води на рік на душу населення в Україні в 2011 році, критерій зростання ринку з доставки бутильованої води до будинків та офісів, частка офісів у Києві, які використовують бутильовану воду, перспективи розвитку ринку.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку послуг із доставки бутильованої води. Розглядається таке: тенденції попиту на ринку послуг з доставки бутильованої води в Україні, темпи зростання сегменту "доставка води додому", структура користування різними джерелами питної води серед споживачів в Україні, Топ-3 провідних брендів ринку послуг з доставки води в Україні.

В огляді подано інформацію щодо українського ринку послуг з доставки питної води. Розглядається ситуація на ринку, темпи зростання/падіння споживання бутильованої води, середня ціна балона води ємністю 18,9 л, програми лояльності, витрати на запуск фірмової точки з постачання бутильованої води.

Зв'язатися з нами